World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Co prawda to prawda. W KW4 często nawet ze złota nie wchodzi. Strasznie nie lubię przeciw niemu walczyć gdy mam taki sam lub mniejszy tier. Jeszcze jak gość w nim jest ogarnięty to masakrycznie ciężko go pokonać.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Hehehe. mnie kiedyś gość z T32 zwyzywał od cheaterów bo mu właśnie z golda nie wchodziło, śmiesznie to musiało wyglądać jak go taką krową goniłem po Eńsku między budynkami :P
A, że zostaliśmy tylko my to nie bardzo miał mu kto pomóc :)
No i działo jest fajne, ma wysoką penetrację ale niestety niski DMG, ale nadrabia celnością.
Co ciekawe wszyscy twierdzą, że na górze wieży jest słaby punkt, ten słaby punkt ma 180 mm grubości pancerza, właz jest niewidoczny :P

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Ja zazwyczaj staram się go objechać i ładować w tylną boczną część wiezy. Jest wówczas duża szansa na uszkodzenie magazynu albo nawet jego eksplozję. Bo faktycznie strzelanie w ten właz na wieży to loteria. Z 9 lub 10 tieru można się w to bawić. Ale na 8 mała szansa na przebicie.


PS.
Grając w "samoloty" jakieś 15 minut dziennie mam już na dwa miesiące konta premium w czołgach za darmo. Jak dobrze pójdzie to do końca promocji uzbieram na pół roku darmowej premki. (przyda się jak wejdą nowe niemieckie TDki) Ale ciężko będzie bo wychodzi na styk przy założeniu, że nie będę robił bonusu za 10 zwycięstw dziennie (za długo schodzi wyrobienie tylu).


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

Powiedz coś więcej, gdzie się zarejestrować na te samoloty i co robić by dorwać premkę?

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

http://worldofwarplanes.eu/ <-- tutaj
Rejestrować się nie musisz - jak masz konto w WOT to ono jest ważne również w WOWp.

I teraz jak będziesz grał to:
za pierwsze zwycięstwo, zniszczenie samolotu lub celu naziemnego dostajesz 10 żetonów
za 3 zwycięstwa, zniszczenia samolotów lub celów naziemnych dostajesz 20 żetonów
za 10 zwycięstw, zniszczenia samolotów lub celów naziemnych dostajesz 50 żetonów.

Czyli dziennie do uzbierania jest 240 żetonów - za które potem możesz wykupić konto premium w WOWp, które jednocześnie będzie ważne również w WOT.
Czas do 13 listopada.

Jak chcesz to robić szybko to nie wychodź poza 1 i 2 tier. Najłatwiej zestrzelić te 10 samolotów. A cele naziemne najłatwiej niszczyć ruskimi samolotami szturmowymi.

Ja zazwyczaj robię dwie bitwy ruskim szturmowcem - i już mam 80 żetonów za cele naziemne. Do tego dwie lub trzy bitwy jakimś niskotierowcem i mam dodatkowo 60 żetonów za 1 i 3 zwycięstwa i zestrzelenia. Czasem jak mam trochę więcej czasu to tłukę te 10 zniszczonych samolotów. Całość zajmuje jakieś 15 do 20 minut. W sam raz aby odstresować się przed snem zamiast dobranocki ;)

No chyba, że Ci się będzie chciało to możesz robić pełen pakiet 240 żetonów - ale na 10 zwycięstw w bitwach trzeba poświęcić minimum godzinę (ja nie mam na to ani chęci ani czasu;) ) Wówczas do 13 listopada dasz radę uzbierać 10 000 żetonów - czyli na 4 miesiące konta premium.

ale nawet robiąc pakiet minimum i zbierając 140 żetonów na dzień zdążysz uciułać na 2 miesiące premki.


marcysiek
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 25-03-2013, 17:10

Post autor: marcysiek »

widzieliscie juz gameplay z czołgow w War Thunder ? :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Wygląda ładnie. Ale nie wiem jaka będzie grywalność - zwłaszcza jak sprawdzi się pomysł, że po pierwszym przebiciu czołg idzie na złom.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

A widzieliście nowe niemieckie TD z aktualizacji 8.9?

http://www.youtube.com/watch?v=Oqizogb45pA

od 3:00 min.

Zapowiadają się niesamowicie, obrotowa wieża + magazynek :shock: Chyba mój 268 pójdzie w odstawkę.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

wadas pisze:A widzieliście nowe niemieckie TD z aktualizacji 8.9?

http://www.youtube.com/watch?v=Oqizogb45pA

od 3:00 min.

Zapowiadają się niesamowicie, obrotowa wieża + magazynek :shock: Chyba mój 268 pójdzie w odstawkę.
Ale z drugiej strony wieża ma 20 mm pancerza. Co oznacza, że można ją przebić nawet z pocisków HE. Grałem tym na teście - jak magazynek się załaduje to faktycznie siła ognia jest kolosalna - ale ładuje się bardzo długo. I bardzo łatwo tym TDkiem zginąć. W co drugiej bitwie na teście byłem martwy zanim oddałem jakiś strzał.

W rękach dobrych graczy będą z pewnością groźne - ale w rękach graczy słabych i przeciętnych będzie to darmowy frag.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Właśnie graliśmy CW z klanem "Tarnowski oddział pancerny" ;) Dostali w tyłek 14:1 w półfinale - ale nie mieli 1 czołgu ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Hmmm... ciekawe :P
Ja się przestałem w klany bawić bo w związku z nieregularnymi grami wywalali mnie z każdego :P

Ostatnio sobie pojechałem moim ulubionym pojazdem: Ob. 704 szkoda, że nie widziałem miny tego gościa z JPzE100 którego odbiłem 3 razy pod rząd wsadzając mu w międzyczasie 4 piguły :)

Coraz bardziej też przekonuję się do tego, że pancerz w KW-4 jest po prostu magiczny :)


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

LordRuthwen pisze:Hmmm... ciekawe :P
Ja się przestałem w klany bawić bo w związku z nieregularnymi grami wywalali mnie z każdego :P

Ostatnio sobie pojechałem moim ulubionym pojazdem: Ob. 704 szkoda, że nie widziałem miny tego gościa z JPzE100 którego odbiłem 3 razy pod rząd wsadzając mu w międzyczasie 4 piguły :)

Coraz bardziej też przekonuję się do tego, że pancerz w KW-4 jest po prostu magiczny :)
Są takie dni kiedy jeżdżąc moim KW-4 mam wrażenie, że jest z dingonium ;) Bo jedyne co słyszę to ding ding od pocisków odbijających się od pancerza.
Im Lazy and I like it

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Właśnie to miałem na myśli :)


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

LordRuthwen pisze:Właśnie to miałem na myśli :)
No wiesz, są też dni kiedy ma się wrażenie, że albo wszyscy plują goldem albo pancerz przez noc rozmiękł od samego stania w garażu ;)

Zresztą, ostatnio polubiłem znowu AMX 50 100 :) Taki niepozorny a nastukanie 3 czy 4 tysięcy dmg nie jest jakimś wielkim wyczynem.
Im Lazy and I like it

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

LordRuthwen pisze: Ja się przestałem w klany bawić bo w związku z nieregularnymi grami wywalali mnie z każdego :P

U nas jest taka zasada, że można grać nieregularnie - ale jak jest CW a ktoś jest akurat w grze to ma być dostępny do bitwy i na TSie. Oczywiście jak ktoś będzie wchodził raz na miesiąc to wyleci - ale wystarczy pokazać się raz w tygodniu aby się utrzymać.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ