World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Citric
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 18-12-2011, 20:48
Lokalizacja: Tarnów, os. Zielone

Post autor: Citric »

Dla osób chętnych daje linka do gazetki gdzie można nabyć w sumie 1800golda oraz 3 dni premki za 15zł :D
http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy ... w-kioskach
na karcie znajduje się 7euro a 1500golda kosztuje 6.95euro.
Uprzedzam że ze znalezieniem tej gazety może być problem razem z kolegami szukaliśmy w ferie z mizernym skutkiem :P
– Co zmieniłby pan na terenie gminy?
– Najlepsza jest metoda warstwowa. Warstwa ziemi-warstwa komunistów–warstwa ziemi i warstwa komunistów.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Z pomocą admina udało mi się odzyskać stare konto zatem witam ponownie ;)

Jak by ktoś chciał to przygotowałem zestaw najprzydatniejszych modów z neta do WOT 0.7.1.1 znacznie uprzyjemniających rozgrywkę. Oczywiście wszystkie w pełni legalne,akceptowane przez WG, nie wprowadzają żadnych zmian w mechanice gry, dodają dodatkowe jedynie opcje wyświetlania etc.

Całość wygląda tak:
http://img21.imageshack.us/img21/8106/shot055j.jpg

Tutaj jest plik do ściągnięcia, należy wypakować go i skopiować wszystkie pliki bezpośrednio do folderu z grą:
http://www.filefactory.com/file/c4dcc17 ... _tanks.rar


Jeżeli ktoś chce widzieć statystyki innych graczy podczas rozgrywki to musi dodatkowo wypakować te:
http://www.filefactory.com/file/c4e5719/n/Desktop.rar
pliki do folderu :
world_of_tanks\res_mods\0.7.1.1\gui\flash
i odpalać grę poprzez plik o nazwie wot.xmv.proxy.exe. Bardzo przydatna sprawa. Wyświetla na liście graczy ich efektywność, liczbę bitew i procent zwycięstw. Od razu widzimy czy do danego gracza należy strzelać czy też należy przed nim uciekać ;)
Może się okazać, że potrzebna jest też ta biblioteka:
http://dokan-dev.net/en/download/#dokan
ale najpierw spróbujcie odpalić bez niej.


Jeżeli komuś po instalacji wyświetlało by odwrócone lustrzane ikonki czołgów przeciwnika można to zmienić edytując poprzez notatnik plik xvm.xvmcfg z drugiego linku zmieniając parametr: false/true w linii " mirroredVehicleIcons": "false" "

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Jest jeszcze celownik snajperski dla arty, Citric go gdzieś ma, poprawia wyrazistość celownika na śniegu.
Do tego celownik z czasem przeładowania.
Su14 za pół ceny jest do dziś.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Może mi ktoś poradzić co zrobic, mam instalkę WOT, włączam ja ale pisze mi ze nie ma miejsca na tymczasowe pliki. Na partycji c: mam 1,8 gb wolnego, na partycji na której chce instalować jest 20gb wolnego. Spotkał się ktoś z czymś takim ? :(
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

Nie, ale instaluj bo obecnie łatwiej o expa, świętujemy urodziny :) 5xexp za 1 wygraną bitwę w dniu dla każdej puchy.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Tomasz.... fajnie powiedziec - instaluj, próbuje juz wszystkiego pousuwałem z C: ile mogłem i nic. Fajnie to wygląda jak pisze ze wymaga 15mb :)


Edit:
Nie ważne już się instaluje :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Dajcie spokój, dziś takie oblężenie, że serwery nie wytrzymują, co chwilę rozłączenie, lagi, czuję się jakbym miał złej jakości radiówkę...
Wszędzie indziej pingi luks.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Eee ja grałem i było git :)
Mam pytanko, bo dopiero kupilem 2 czołg, a nie gralem w to dawno ;p
Czemu gram w kółko na 3-4 mapach ? A na reklamie w tv graja w zimie, widzialem mapy w azji a ja ciągle te same ;/
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


JaroTar
Obywatel
Posty: 72
Rejestracja: 23-10-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów, Jasna

Post autor: JaroTar »

LordRuthwen pisze:Dajcie spokój, dziś takie oblężenie, że serwery nie wytrzymują, co chwilę rozłączenie, lagi, czuję się jakbym miał złej jakości radiówkę...
Wszędzie indziej pingi luks.
Ja właśnie wróciłem z wieczornej sesyjki WOT od kuzyna - łącze Multimedia w Mościcach i wszystko na 3 kompach śmigało idealnie, zero lagów i bez DC... Może to Twoje Zeto klęczy? :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Beaver pisze:Eee ja grałem i było git :)
Mam pytanko, bo dopiero kupilem 2 czołg, a nie gralem w to dawno ;p
Czemu gram w kółko na 3-4 mapach ? A na reklamie w tv graja w zimie, widzialem mapy w azji a ja ciągle te same ;/
W reklamie widziałem jak czołgi latają w powietrzu ;) Do tej pory żadnego nie udało mi się oderwać od ziemi nawet na milimetr ;)
A tak na serio map jest gdzieś około 30. Dostęp do kolejnych zyskujesz wraz z kolejnymi czołgami. Wszystkie dostępne są przy czwartym bądź piątym czołgu. Mapy w Azji jeszcze nie ma, zapowiadają, że wprowadzą ją z końcem kwietnia. Czyli gdzieś z końcem maja będzie.


Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

defekator, nie latają ale... sa szanse

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ma to być wprowadzone... kiedyś, znaczy fizyka, tak samo będziesz mógł zjeżdżać ze skarp z których obecnie nie można.
Ja bym do tego jeszcze zużycie paliwa dodał :)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

I więcej biegów wstecznych w czołgach francuskich :D
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Paliwo nie jest głupim pomysłem wg mnie, wtedy użytkownicy myszek i wszelakiego sprzętu ciężkiego musieliby na prawdę uważać :)
Nie strzelane, raz opuszczone, mówisz? :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

LordRuthwen pisze:Paliwo nie jest głupim pomysłem wg mnie, wtedy użytkownicy myszek i wszelakiego sprzętu ciężkiego musieliby na prawdę uważać :)
A teraz to nie muszą? Wsiadasz w takiego mausa, nikt Ci na randomie nie pomoże więc byle ogarnięty francuz zrobi z Ciebie pasztet, arta nie robi nic innego tylko poluje na Ciebie, naprawa czołgu po bitwie to jakieś 40K kredytów amunicja co najmniej 20K. Jakbyśmy dodali jeszcze paliwo to aby stać Cię było na jedną grę mausem musiałbyś zagrać 10 jakimś KW.
O tym, że WG od razu wprowadziło by paliwo "premium" za prawdziwą kasę nie wspomnę.
Więc ja tam wolę aby zużycia paliwa nie było ;)

Edit: Jak ktoś nie wie. Do jutra można wpisywać jeszcze kod na 1 dzień konta premium:
http://worldoftanks.eu/news/1987-annive ... s-code-pl/

Warto skorzystać.

ODPOWIEDZ