Serwis - laptopy - poszukuję

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
gumini_0317
Archont
Posty: 768
Rejestracja: 16-12-2010, 12:52
Lokalizacja: zza Dunajca

Serwis - laptopy - poszukuję

Post autor: gumini_0317 »

Poszukuję szybkiego, dobrego i uczciwego serwisu do laptopów (mój model to Toshiba Satellite L300).


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Ja jeśli już samej mi się wybitnie nie chce naprawiać czegoś to odstawiałam do notebook professional service na krakowskiej 2. Miła rzeczowa i uczciwa obsługa. Bez naciągactwa no przynajmniej mi się nie zdarzyło :)


sander
Prytan
Posty: 132
Rejestracja: 23-02-2012, 19:58

Post autor: sander »

Lilith pisze:Ja jeśli już samej mi się wybitnie nie chce naprawiać czegoś to odstawiałam do notebook professional service na krakowskiej 2. Miła rzeczowa i uczciwa obsługa. Bez naciągactwa no przynajmniej mi się nie zdarzyło :)
Mam dokładnie odmienne zdanie, moim zdaniem ten serwis to tragedia, dodatkowo ceny są naprawdę "europejskie".

Ale może miałem pecha i ktoś inny się jeszcze wypowie na ten temat żeby była jakaś w miarę wiarygodna opinia o nich.

Jest jeszcze serwis w Top8000 na Bernardyńskiej, ale tam nic nie robiłem to się nie wypowiem.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ja jednego domowego netbooka serwisowałem w Zenicie - firma Compact, kontakt i wykonanie serwisu było OK.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Post autor: PrzemczaN »

Na Boya Żeleńskiego jest serwis laptopów. Ja tam poszedłem z usterką innego sprzętu. Naprawić się nie udało (czego się spodziewałem), więc kasy nie wzięli. Ale w sumie o jakości napraw laptopów nie mogę się za bardzo wypowiedzieć.

Awatar użytkownika

Autor tematu
gumini_0317
Archont
Posty: 768
Rejestracja: 16-12-2010, 12:52
Lokalizacja: zza Dunajca

Post autor: gumini_0317 »

PrzemczaN pisze:Na Boya Żeleńskiego jest serwis laptopów
Tam właśnie rano oddałem i... za bardzo nie miałem z czego wam odpisać :D Pan serwisujący wygląda na raczej kompetentnego i takiego z którym można sprawę załatwić z korzyścią dla klienta.


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

sander, kupowałam raz matrycę takiego badziewnego rozmiaru w każdym serwisie gdzie ją mieli to krzyczeli za nią 800-1000zł tam za matryce i wymianę powiedzieli 550 lub 600 już teraz nie pamiętam. No i nie musiałam sama się bawić w wymianę. Dlatego mam o nich dobre zdanie.


vitara
Obywatel
Posty: 65
Rejestracja: 04-01-2011, 12:02

Post autor: vitara »

Ma ktoś numer do tego Pana z Boya-Żeleńskiego ?


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »


Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: dropszot »

Serwisowałem w ubiegłym roku laptopa na Boya-Żeleńskiego. Jakość obsługi w porządku, pracownik zajmujący się sprzętem w rozmowie sprawiał wrażenie kompetentnego. Szkoda, że termin wykonania naprawy nie był krótszy (zależało mi na czasie), ale ogólnie mogę polecić.


P4N
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 02-02-2013, 11:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: P4N »

Możesz sprawdzić jeszcze chłopaków z ITExpert przy Szujskiego koło skrzyżowania. Słyszałem sporo pozytywnych opinii.

ODPOWIEDZ