Internet na ul. Stromej / Koszyce Wielkie

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Przemekb88
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 30-12-2011, 13:44

Internet na ul. Stromej / Koszyce Wielkie

Post autor: Przemekb88 »

Witam. Planuję w najbliższym czasie zmienić dostawcę na innego (mam internet z Faith-Netu 4Mb/s) z powodu zbyt często występujących awarii (praktycznie co 1-2 miesiące). Szukam dostawcy oferującego stabilny i szybszy od mojego łącza dostęp do internetu w cenie do 65 zł (jeśli taki nie istnieje to chociaż, żeby był stabilny). Co mi polecacie :?:


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

Info-Net, za 65 zł masz chyba najlepszy pakiet dla radiówki, teoretycznie 8Mb/s, praktycznie to około 3 download/1 upload, jeśli potrzebujesz neta tylko do przeglądania stron to w zupełności za 4 dychy spokojnie znajdziesz coś sensownego. Porównanie z Faithnetem mam-niebo a ziemia, co najważniejsze jest stabilnie :) A i IN jest tutaj na forum :)
2250ml 0 Rh+


Autor tematu
Przemekb88
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 30-12-2011, 13:44

Post autor: Przemekb88 »

Ta oferta za 65 zł to cena promocyjna czy standardowa bo to ma znaczenie :?: Czekam również na inne propozycje.

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

Zawsze jest jakaś promocja ;)
Ale na poważnie - jeżeli boisz się takiej niespodzianki, jaką potrafią zafundować niektórzy operatorzy (kończy się promocja, przychodzi faktura za Internet na 200-300 zł) to nie - u nas po zakończeniu promocji umowa z automatu przechodzi na czas nieokreślony a abonent ma dożywotnie prawo do promocyjnej ceny.
Zapraszamy na naszą stronę, tam znajdziesz jeszcze tańsze pakiety taryfowe - internetowe i telefoniczne.
Inna sprawa, że tak czy inaczej najpierw trzeba ustalić czy są warunki techniczne do wykonania przyłącza - proszę o podanie namiarów via PW lub kontakt z naszym biurem.
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

A nie planujecie kłaść kabli w Zgłobicach? Radio jakoś do mnie nie przemawia a powoli będę myślał o zmianie operatora.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

A jak tam sytuacja ze światełkiem do mnie ? Jest szansa w te wakacje ?


Autor tematu
Przemekb88
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 30-12-2011, 13:44

Post autor: Przemekb88 »

Prosiłbym o jeszcze jakieś opinie użytkowników "Info-Netu" oraz o test szybkości pobierania plików i ping np. z onet.pl i wp.pl. Również jestem otwarty na nowe propozycje.

ODPOWIEDZ