War Thunder

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
marcysiek
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 25-03-2013, 17:10

War Thunder

Post autor: marcysiek »

hej, ktoś może gra w tą gre? :)

http://warthunder.com/pl/

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Czasem jak WG wkurzy mnie "promocjami" w stylu spędź 20 godzin w grze i zniszcz 3 bardzo rzadkie czołgi to otrzymasz 2 zestawy naprawcze. ;)
Czekam bardziej na WT w wersji lądowej - screeny wyglądają obiecująco.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

J się tymi promocjami nie przejmuję, jak jest taka, że mój czołg zarabia więcej, to nim gram więcej, ale poza tym nawet się nie kłopoczę :P

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Nie chce zakłada nowego tematu ale pozytywnie zaskoczyła mnie otwarta beta World of Warplanes. Mimo, że grafika gorsza a sama gra ma jeszcze wiele niedoróbek i nie jest zoptymalizowana (ale to chyba znak rozpoznawczy WG) to gra mi się w nią o wiele przyjemniej niż w War Thundera. Walki są jakieś takie bardziej przewidywalne i mniej chaotyczne.
Tak sobie gram bez spinania po 4-5 walk dziennie - głównie w nadziei na obiecany samolot premium za rozegranych 700 walk w becie. Może się potem przydać w normalnej grze.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Czym sie tam steruje ?
I jak to w praktyce wyglada ? dobrze ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Beaver, najlepiej myszką i klawiaturą. Próbowałem padem, ale albo mam dziwnego pada, albo gra ma problemy, bo nie reagowała "analogowo" tylko albo nic, albo max.


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

defekator pisze:Nie chce zakłada nowego tematu ale pozytywnie zaskoczyła mnie otwarta beta World of Warplanes. Mimo, że grafika gorsza a sama gra ma jeszcze wiele niedoróbek i nie jest zoptymalizowana (ale to chyba znak rozpoznawczy WG) to gra mi się w nią o wiele przyjemniej niż w War Thundera. Walki są jakieś takie bardziej przewidywalne i mniej chaotyczne.
Tak sobie gram bez spinania po 4-5 walk dziennie - głównie w nadziei na obiecany samolot premium za rozegranych 700 walk w becie. Może się potem przydać w normalnej grze.
Mam nieodparte wrażenie, że sukces WT ukuli w dużej mierze Ci, którzy zdążyli znienawidzieć WoT.
A WoT ludzi nie lubią z różnych powodów, między innymi dlatego, że odniosło sukces.

Konto w WoWP mam od ponad roku i zmiany naprawdę widać. Co do różnic z WT - są, jednak nie tak wielkie, aby można było mówić, ze WT jest rewolucją na rynku. To co najwyżej produkt konkurencyjny.
Im Lazy and I like it

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

imlazy pisze: Mam nieodparte wrażenie, że sukces WT ukuli w dużej mierze Ci, którzy zdążyli znienawidzieć WoT.
A WoT ludzi nie lubią z różnych powodów, między innymi dlatego, że odniosło sukces.

Mi się wydaje, że głównym powodem tego jest "rosyjski" model traktowania klienta. Czyli postępowanie na zasadzie, gracze przełkną totalnie wszystko bo przecież nie mamy konkurencji. A ludzie są wkurzeni głównie na gorsze traktowanie serwera Europejskiego, matactwa WG czy też jawne kłamstwa jak te z deklaracjami WG iż przy ustawianiu meczy nie są brane żadne inne współczynniki niż parametry czołgów. A we wniosku patentowym który wyciekł do sieci jak byk stoi, że to do jakiej drużyny trafisz zależy od tego czy wcześniej wygrywałeś czy przegrywałeś bitwy. Albo zaprzeczanie, że TDki otrzymują mniej doświadczenia w bitwie od czołgów - i nagle okazuje się, że patch 0.8.5 znosi karę doświadczenia dla TD ;)
Mnie osobiście coraz bardziej wkurza natomiast sposób rozwoju WOTa. Na nowe opcje lub naprawę błędów trzeba czekać miesiącami za to zarzucani jesteśmy tabunami nowych czołgów, które są strasznie podobne do poprzedników. Życia by nie starczyło aby to wszystko wyekspić ;)

Ale rację masz, że WT nie jest rewolucją - będzie jedynie konkurencją.


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

defekator pisze:
imlazy pisze: Mam nieodparte wrażenie, że sukces WT ukuli w dużej mierze Ci, którzy zdążyli znienawidzieć WoT.
A WoT ludzi nie lubią z różnych powodów, między innymi dlatego, że odniosło sukces.

Mi się wydaje, że głównym powodem tego jest "rosyjski" model traktowania klienta. Czyli postępowanie na zasadzie, gracze przełkną totalnie wszystko bo przecież nie mamy konkurencji. A ludzie są wkurzeni głównie na gorsze traktowanie serwera Europejskiego, matactwa WG czy też jawne kłamstwa jak te z deklaracjami WG iż przy ustawianiu meczy nie są brane żadne inne współczynniki niż parametry czołgów. A we wniosku patentowym który wyciekł do sieci jak byk stoi, że to do jakiej drużyny trafisz zależy od tego czy wcześniej wygrywałeś czy przegrywałeś bitwy. Albo zaprzeczanie, że TDki otrzymują mniej doświadczenia w bitwie od czołgów - i nagle okazuje się, że patch 0.8.5 znosi karę doświadczenia dla TD ;)
Mnie osobiście coraz bardziej wkurza natomiast sposób rozwoju WOTa. Na nowe opcje lub naprawę błędów trzeba czekać miesiącami za to zarzucani jesteśmy tabunami nowych czołgów, które są strasznie podobne do poprzedników. Życia by nie starczyło aby to wszystko wyekspić ;)

Ale rację masz, że WT nie jest rewolucją - będzie jedynie konkurencją.
Wiesz, problem leży też w tym, że wiele osób obiecuje sobie po WT cudu - a z tego co mówią ludzie od WT to model biznesowy jest taki sam jak w WG. Więc siłą rzeczy radykalnych zmian nie będzie.

Co do samego WoT ja od stycznia do lipca miałem przerwe i powiem, że nawet to pomaga :) Wróciłem, odkurzyłem 35 czołgów w garażu i nie wiem w sumie za co się zabrać. Szkoda tego co zrobili z artą - no ale: płaczki na forum chyba wypłakali. Teraz za to w większości gier widzę głównie HT i kilka MTków obstawiające TD i nic więcej. LT prawie nie występują, arta to zupełny margines. A na forum jak pół roku temu - te same płacze ;) Widać taki urok gier MMO. Nigdy nie da się dogodzić wszystkim.
Im Lazy and I like it

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

imlazy pisze:Szkoda tego co zrobili z artą
Powiem Ci, ze pogrywam czasami Su-8, ostatnio wykręciłem nią snajpera :)
Po ostatnim patchu jakoś lepiej się nią gra, po zepsuciu leciało jak chciało i jak już trafiłem to wchodziło za max 400, obecnie znów mogę rozwalać jednym strzałem JagdPanther czy KW-1S, czasami zejdzie też Lowe.

ODPOWIEDZ