UPC w Tarnowie?

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

mefisto101
Prytan
Posty: 211
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: mefisto101 »

Widziałem na mieście reklamę UPC " w Tarnowie do końca roku pełen pakiet z internetem 250 Mb/s za darmo"

Pomyślałem no nieźle warto się temu przyglądnąć, bo brzmi bardzo obiecująco.
Sprawdziłem co to za oferta i.... UPC daje przez 4 miesiące za darmo pełen pakiet a później (i tu padłem) 179 zł miesięcznie !!!!
w umowie na 2 lata!
Kariery im w takim razie nie wróżę, z takim podejściem do lokalnego rynku

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: LordRuthwen »

No co chcesz? W większości kraju to normalne ceny, to tylko my tu w Tarnowie jesteśmy tak rozpieszczeni :P

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: defekator »

No właśnie- wie ktoś jak sprawa ma się z cenami? Mają jakiś zniżkowy cennik na Tarnów czy też obowiązują ceny krajowe ze strony. Bo dziś dostałem ulotkę o możliwości podpięcia w moim bloku i nawet się ucieszyłem bo Multimedia mnie wkurzają - ale nie mam ochoty płacić więcej za to samo tylko po to aby zrobić na złość MM.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


kult_
Obywatel
Posty: 18
Rejestracja: 02-10-2010, 21:35
Lokalizacja: oS

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: kult_ »

Ktoś ma? Jakieś opinie? Do tej pory w moim bloku miałem tylko Multimedia, teraz pojawił się UPC. Oferują 120 Mb za 49 zł. Tylko jak czytam opinie z innych miast o tej sieci to większość negatywnych.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: LordRuthwen »

Heh, u mnie w bloku chodzili przedstawiciele handlowi, gość jak usłyszał żonę, że nie jesteśmy zainteresowani ujął to mniej więcej tak: "co się w tym bloku dzieje, że nikt nie chce ze mną rozmawiać i nikt nie jest zainteresowany?".
Okazało się, że na 15 mieszkań w klatce nikt nie był zainteresowany ich ofertą. Chłopak musiał być spoza Tarnowa, bo zdziwił się bardzo, że nie chodzi o MM tylko o Zeto:P

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: defekator »

LordRuthwen pisze:Heh, u mnie w bloku chodzili przedstawiciele handlowi, gość jak usłyszał żonę, że nie jesteśmy zainteresowani ujął to mniej więcej tak: "co się w tym bloku dzieje, że nikt nie chce ze mną rozmawiać i nikt nie jest zainteresowany?".
Okazało się, że na 15 mieszkań w klatce nikt nie był zainteresowany ich ofertą. Chłopak musiał być spoza Tarnowa, bo zdziwił się bardzo, że nie chodzi o MM tylko o Zeto:P

No tam gdzie jest ZETO interesu nie zrobią. Natomiast dla MM mogą stanowić mocną konkurencję. Gdyby nie to, że w momencie gdy skończyła mi się umowa z MM zmieniając na UPC musiałbym czekać na podłączenie i byłbym jakiś czas bez neta to bez wahania bym zamienił dostawcę. MM podpadła mi dość mocno a to co się dzieje w ich biurze obsługi klienta, gdzie na cały Tarnów mają 3 panie przy okienku przez co na załatwienie prostej sprawy trzeba poświęcić 1,5-2h czasu też nie nastawia mnie do nich pozytywnie. Tak więc pewnie w grudniu zmienię na UPC i całkowicie pożegnam się z MM (telewizję już zmieniłem)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: Jan Kowalski »

Mi ZETO zaproponowało 3 miesiące gratis, żebym sobie założył trochę wcześniej i przeskoczył bezboleśnie od MM.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kult_
Obywatel
Posty: 18
Rejestracja: 02-10-2010, 21:35
Lokalizacja: oS

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: kult_ »

U mnie niestety ZETO nie oferuje swoich usług :( chyba jednak zmienię operatora, oferują 2 tyle co w MM za mniejszą cenę. Gorzej chyba nie będzie.


taksoofka
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 25-03-2013, 14:08

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: taksoofka »

Od niedawna mam UPC, pakiet za 129 zl miesiecznie (dekoder z nagrywarka) , z tym ze pierwsze 6 miesiecy po 1 zl. Czyli za 2 lata umowy miesiecznie place tylko o 12 zl wiecej niz MM. MM kosztowala mnie 85 zl / m-c, lacze wspoldzielone, do 100 Mb/s, chodzilo wolno, czasem 2Mb/s, wiec roznica ogromna. Teraz do 120Mb/s, odpalam i ogladam bez zrywow nawet YT na TV, co przy MM graniczylo z cudem
UPC - dostep do horizon.tv, umozliwia zdalne zlecenie nagrywanie na dekoderze poprzed strone www.
Załączniki
juz wolniej sie nie dalo... MM
juz wolniej sie nie dalo... MM
godz2110.JPG (36.78 KiB) Przejrzano 10023 razy


incredibles
Obywatel
Posty: 45
Rejestracja: 05-05-2013, 23:32

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: incredibles »

Chciałbym trochę odświeżyć temat.

Minęło już kilka miesięcy od ataku "kablarzy" UPC na klatki tarnowskich bloków. Czy ktoś jeszcze zdecydował się przesiąść się na UPC? Pytam bo za 3 miesiące kończy mi się umowa z MM i nie wiem co robić?!
- zostać (strasznie mnie MM wkurza),
- przesiąść się na UPC (trochę kot w worku, choć oferta konkurencyjna),
- jest jeszcze ZETO, choć kiedyś gdzieś czytałem, że na os. Zielonym (moja lokalizacja) z jakością łącza bywa różnie...

Może ktoś coś doradzi?

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: Jan Kowalski »

Podpytaj o to ZETO. Może się coś zmieniło, a to na pewno lepszy wybór.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: Kirk »

A tymczasem UPC kupuje MMPL http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 74378.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: LordRuthwen »

A to już od 2-3 lat było wiadome, nigdy nie rozumiałem firm, które najpierw wchodzą na jakiś teren a potem wykupują tych co tam są. Przecież to potworne marnowanie kasy.


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: Kirk »

Oczywiście, że było wiadome, ale finalizacji nie było, aż do tej pory. Tak samo jak parę lat temu w MTK, też było wiadome od wielu miesięcy, że MM nas kupi, do tego stopnia że się wszyscy do tej myśli przyzwyczaili. A i tak w dniu transakcji byliśmy zaskoczeni.

Wchodzą na rynek z konkurencyjnymi cenami, żeby klientów przejąć, potem przejmują konkurencję i mają monopol, w którym promocje (jeśli są) to już nie są tak atrakcyjne jak wcześniej. Z perspektywy długoterminowej to może nie jest to aż tak potworne marnowanie kasy.


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Re: UPC w Tarnowie?

Post autor: krzychu »

to nie dobrze nie bedzie konkurencji

urzad ochrony konkurencji wolnego rynku powinien sie tym zajac
LA ARTE

ODPOWIEDZ