nowy dostawca?

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
snnt
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 13-09-2016, 18:19

nowy dostawca?

Post autor: snnt »

W ciągu ostatnich kilku lat 3 razy zmienił mi się dostawca internetu, oczywiście nie z mojej woli. Na początku był zicom, później IS i teraz MM...
Poszukuję nowego dostawcy, najlepiej lokalnej firmy, która stara się pozyskać klientów i szybko reaguje w przypadku awarii etc.
Obecnie zainteresowała mnie oferta tellion.pl, ale chyba nie dostarczają internetu na terenie Tarnów - Krzyż

--
W tej chwili mam światłowody od Multimedia i tego samego łącza oczekuje od nowego dostawcy.
W zicom/is miałem 100Mb Up/Down i faktycznie tyle było w testach. Od czasu gdy wkroczyła MM te wyniki spadały z każdym rokiem.
Obecnie mój ping skacze od 50 do 1000, często tracę połączenie, Down/Up spadł do 10/20. Płacę ok. 60zł za tak śmieszną prędkość, już 100x lepiej działa mój internet mobilny, gdy uruchomię hotspot :)

pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 13-09-2016, 19:09 przez snnt, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: nowy dostawca?

Post autor: Goscinny »

Nie dostarczają i raczej marnie to widzę w najbliższym czasie. Może po prostu zobacz na oferty "komórkowców" albo Orange - może mają tam światło.

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: nowy dostawca?

Post autor: Info-Net »

Nie wiem, o który kawałek Krzyża chodzi ale wisi w tej dzielnicy całkiem sporo naszych światłowodów.
Zapraszam na stronę http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; lub do kontaktu via PW
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


Autor tematu
snnt
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 13-09-2016, 18:19

Re: nowy dostawca?

Post autor: snnt »

@up
Od nowdąbrowskiej

zdjecie:
Spoiler: pokaż
Obrazek
Czy taki wynik windowsowskiej pseudo diagnostyki faktycznie wskazuje na to, że wina leży po stronie routera?
Od razu mówię, żadne restartowanie routera, odpinanie kabli etc. zupełnie nic nie daje. Internet wraca sam po jakimś czasie, z reguły takie dropy mam po godzinie 18.
Dnsy też chyba nie działają jak powinny...

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: nowy dostawca?

Post autor: Info-Net »

ze zrozumiałych względów obrazka nie skomentuję.
natomiast w kwestii łącza - na 99% masz nasz kabel za oknem.
podaj na PW adres i telefon kontaktowy, zweryfikujemy warunki techniczne i pewnie będzie Pan zadowolonym :)
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


Kimkat
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 23-12-2015, 18:19
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: nowy dostawca?

Post autor: Kimkat »

sprawdzałeś czy upc jest dostępne pod Twoim adresem?
Ja od pół roku mam u nich internet i jestem bardzo zadowolony, jedna awaria która została wyeliminowana w ciągu kilku godzin.

ODPOWIEDZ