[Telefonia Komórkowa] Zasięg i Funkcjonowanie w Tarnowie

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
asziatko
Prytan
Posty: 130
Rejestracja: 11-03-2012, 11:25
Lokalizacja: Tarnów

[Telefonia Komórkowa] Zasięg i Funkcjonowanie w Tarnowie

Post autor: asziatko »

Witajcie,

Pomysł założenia tematu o telefonii komórkowej przyznam pojawił się z chwilą gdzie zauważyłem sam osobiście jak również słyszałem od innych osób że są problemy z działaniem telefonii komórkowej na terenie miasta Tarnowa.

Chodzi tu głównie o zasięg, jakość połączeń, jak również o działanie/szybkość Internetu Mobilnego oferowanego przez operatorów telefonii komórkowej. Jest wiele miejsc w Tarnowie gdzie zasięg jest znikomy, prawie żaden, że mimo deklaracji przez operatorów Internet Mobilny nie działa w pełni, a jakość rozmów daje wiele do życzenia.

Prócz tego że jestem założycielem i Administratorem strony BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie i na co dzień mam okazję "widzieć" i doświadczyć działanie telefonii komórkowej na terenie Tarnowa zarówno jak wielu z Was to przyznam że są na terenie Tarnowa problemy z funkcjonowaniem telefonii komórkowej.

Zakładając temat o telefonii komórkowej na Forum AGORA TARNÓW PL mam nadzieje że będziemy wspólnie, razem rozwijać go na Forum. Liczę na Waszą współpracę i opisywanie sytuacji/problemów, miejsc gdzie występują problemy w Tarnowie z telefonią komórkową.

Zapraszam także na stronę BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie gdzie możecie przeczytać informację na temat nowo powstałych stacji bazowych, ich pasm jak również zobaczyć zdjęcia.

Żeby być na bieżąco zapraszam także do zapisywania się do newslettera jak również zaglądania na kanał Twitter'a.
Pozdrawiam
Artur

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: [Telefonia Komórkowa] Zasięg i Funkcjonowanie w Tarnowie

Post autor: LordRuthwen »

Ale napisz też czego oczekujesz od tego tematu :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
asziatko
Prytan
Posty: 130
Rejestracja: 11-03-2012, 11:25
Lokalizacja: Tarnów

Re: [Telefonia Komórkowa] Zasięg i Funkcjonowanie w Tarnowie

Post autor: asziatko »

Czego oczekuje LordRuthwen od tematu... ?.

Informacji gdzie jest problem z zasięgiem, gdzie są problemy z Internetem Mobilnym.

Zarówno poprzez stronę jak i osobiście widzę że zasięg ogólnie działanie telefonii komórkowej w Tarnowie jest miejscami nie najlepsze. Chodź powinno być dobrze. Sam przerabiam temat tłumienia sygnału UMTS tu gdzie wedle map operatora jest 100% zasięgu ja o dziwo mam tylko pasmo EDGE :-/ w centrum Tarnowa na jednym z osiedli.
Pozdrawiam
Artur


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Re: [Telefonia Komórkowa] Zasięg i Funkcjonowanie w Tarnowie

Post autor: wadas »

W Tarnowie działa wszystko jak ma działać (nawet play ma zasięg ;) ) Natomiast czym dalej na południe tym gorzej. Za Ciężkowicami są miejsca gdzie żadna sieć nie ma zasięgu. 2017 rok job twoju mać :evil:

ODPOWIEDZ