Telewizja cyfrowa w mtk pytanie a programy.

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Autor tematu
wojtek456
Obywatel
Posty: 94
Rejestracja: 05-06-2010, 13:26

Telewizja cyfrowa w mtk pytanie a programy.

Post autor: wojtek456 »

Witam.
Jakie są programy w telewizji cyfrowej w mtk?
I czy jest polsat 2,national geographic?
I jak z jakością obrazu na tv ?


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Re: Telewizja cyfrowa w mtk pytanie a programy.

Post autor: ClNEK »

wojtek456 pisze:Witam.
Jakie są programy w telewizji cyfrowej w mtk?
I czy jest polsat 2,national geographic?
I jak z jakością obrazu na tv ?
ja mam na pewno takie :

tvp1, tvp2, tvn, polsat, tvn7, tv4, ttk, canal+ (3 rodzaje), tvp sport, polsat sport, polsat sport extra, eurosport, comedy central, tvn turbo, tvn style

national raczej jest
brakuje mi discovery, jest tylko na zwykłej kablówce

więcej nie ustawiałem bo mnie nie interesowały

Jakość w porównaniu do zwykłej super. Nie wiem jak się ma do cyfry + itp


Autor tematu
wojtek456
Obywatel
Posty: 94
Rejestracja: 05-06-2010, 13:26

programy

Post autor: wojtek456 »

A jakieś awarie?
A masz może też zwykłą kablówke i czy z polsatem 2 masz problemy?


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

MTK to shit - za pełny pakiet analogowy + cyfrowy pakiet z kompletem Discovery i NG zdzierają prawie 50 zł. W Multimedia TE SAME programy mam za 23 zł. Jeszcze dwa miesiące muszę się męczyć z tymi z MTK - wypowiedzenie 3 miesiące :evil:
Jakość się poprawiła w Mościcach - już tylko kilka razy w tygodniu nie ma telewizji, wcześniej nie było dnia by coś się nie zpier...

Inna sprawa to ciągle OBCINANIE programów - chcesz mieć komplet? To do ubogiego "NIBY pełnego" analoga dokup cyfrę.

Najtaniej i najlepiej ofertowo wypada Multimedia - na dziś - ich pełny pakiet analogowy + cyfrowy to jakieś 20 zeta. Jak nic się nie pojawi w ciągu dwóch miesięcy to ja wybiorę Multi - mnie interesują zasadniczo Discovery, NG i tego typu kanały.


Autor tematu
wojtek456
Obywatel
Posty: 94
Rejestracja: 05-06-2010, 13:26

Post autor: wojtek456 »

też czekam na konkretnego dostawce telewizji.
Znajomy ma w multimedi i obraz jest lepszy.
Niestety u mnie jeszcze nie ma .
Co jakiś czas się dowiaduje .
Ciekaw jestem jak z internetem wypadają z prędkością i jakością telefonu. ;)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Ravir pisze:
Najtaniej i najlepiej ofertowo wypada Multimedia - na dziś - ich pełny pakiet analogowy + cyfrowy to jakieś 20 zeta. Jak nic się nie pojawi w ciągu dwóch miesięcy to ja wybiorę Multi - mnie interesują zasadniczo Discovery, NG i tego typu kanały.
Kurcze jakieś pół roku temu chciałem mieć właśnie pakiet cyfrowy i powiedziano mi ze najpierw muszę wykupić analogowy a dopiero jak wykupię mogę dokupić pakiet cyfrowy i w sumie za całość płacę 40 zł (po 20 za każdy). Jak to w końcu z tymi multimediami jest ?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Właśnie tak jak piszesz, byłem w BOK cztery dni temu i właśnie coś takiego usłyszałem.


Autor tematu
wojtek456
Obywatel
Posty: 94
Rejestracja: 05-06-2010, 13:26

Post autor: wojtek456 »

Najlepiej się dowiedzieć na infolini lub mailem.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

No cóż przynajmniej wybór kanałów mają więcej niż przyzwoity. Chociaż irytujące jest , ze części kanałów które są na analogu nie ma na TV cyfrowej przez co muszę przełączać się z dekodera na wyjście TV co jest męczące.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Ja dwa tygodnie temu byłem w salonie Multimedia na ul. Słonecznej. I dostałem taką ofertę :
Pełny pakiet analogowy za 7 zł i do tego pakiet cyfrowy za 19 zł - ALE sprzedawca powiedział, że da mi promocyjną zniżkę jak wezmę Cyfrowy Pakiet za Analog zapłacę TYLKO 4 zł - razem więc wyszło mi 23 zł. Niestety mam jeszcze dwa miechy shitowej MTK i nie podpisałem umowy, ale mam nadzieję, że za dwa miesiące coś równie atrakcyjnego wyhaczę. Opcja druga to N'ka - drożej, ale za cenę z MTK mam 100x lepszą jakość i ofertę.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Jeśli chodzi o MM to doczytaj dokładnie umowę i zwróć uwagę na ceny po okresie promocyjnym.


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

wojtek456, jeśli chodzi o internet w MM to wierz mi, że nie ma się po co tam pchać moje łącze wykupiło MM od ZICOM'u i jak w zicomie byłam naprawdę zadowolona z jakości dostarczanego sygnału tak od momentu kiedy przejęło na MM straciłam 2 tyle na telefony co na opłatę łącza. Na szczęście już się od nich uwolniłam

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

halford pisze:Jeśli chodzi o MM to doczytaj dokładnie umowę i zwróć uwagę na ceny po okresie promocyjnym.
No tu trzeba się pilnować i odpowiednio wcześniej iść do punktu obsługi aby albo wynegocjować nową promocję albo złożyć wypowiedzenie, bo te ceny są faktycznie ogromne.
Lilith pisze:wojtek456, jeśli chodzi o internet w MM to wierz mi, że nie ma się po co tam pchać moje łącze wykupiło MM od ZICOM'u i jak w zicomie byłam naprawdę zadowolona z jakości dostarczanego sygnału tak od momentu kiedy przejęło na MM straciłam 2 tyle na telefony co na opłatę łącza. Na szczęście już się od nich uwolniłam
Te sieci przejęte od Zicomu (zwłaszcza radiówka) to faktycznie tragedia. Jeżeli chodzi o sam internet mam normalne 6mb od multimediów i nie narzekam, ale to już idzie na ich orginalnych kablach a nie na szkielecie po Zicomie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

defekator, tylko na szkielecie zicomu to to hulało jak należy a u nich coś teoretycznie miało być na tych samych warunkach to łącze zadyszki dostawało jak był czas kiedy więcej osób wchodziło na strony umieszczone na serwerach a teraz odkąd mam TOI jest znów święty spokój więc to nie wina szkieletu zicomu a łącza jakie dostarcza MM.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Mnie żadna promocja MM nie przekona (nawet za darmo) aby do nich przejść, co najwyżej mógłbym się zdecydować na samą TV. Wolę zapłacić te kilkadziesiąt zł i mieć dobrej jakości internet.

Zablokowany