Pad poszukiwany :)

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Pad poszukiwany :)

Post autor: ad2222 »

Szukam pada do grania na PC, na razie znalazłem fajnego Logitecha - macie jakieś inne propozycje?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Jako osobę, którą najbardziej WKUR... granie na padzie właśnie :mrgreen: najbardziej pasował mi pad z konsoli XBOX 360 - grałem na przewodowym i bez przewodowym, oba mozna podłączyć do PC i działają znakomicie. Do wersji bez przewodowej mamy nadajnik/odbiornik na USB. Znajomy ma X-klocka 360 i pada z konsoli podłączył do PC - kupił tylko ten odbiornik na USB.

Ja polecam Ci właśnie ten konsolowy PAD - zwróć uwagę by kupić ten z konsoli, są prawie identyczne dedykowane dla Windows - ale na nich mi się nieco gorzej grało.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Takze polecam Pada tego z Xboxa 360
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

Ten Logitech jest niewygodny i strasznie malutki, dla osób z większymi dłońmi odpada, grałem na nim i jakos mi nie leżał.

ODPOWIEDZ