Frasses

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6820
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Frasses

Post autor: LordRuthwen »

Nie ma jeszcze tematu o naszym lokalnym ff, no to ja założę :)
Być może niektórym umknęło, ale Frasses wprowadził nowość do swojego menu: burgera :) Takiego z wołowinki i w porządnej bule :) Całkiem smaczny, ale mięsko za słabo doprawione jak dla mnie.


Bastekxyz
Archont
Posty: 934
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Re: Frasses

Post autor: Bastekxyz »

Ile złotych monet wołają za taką przyjemność? :D

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6820
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Frasses

Post autor: LordRuthwen »

Złotych... nie wiem, ale srebrnawych z napisem 1 złoty polski trzeba 13 :)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Frasses

Post autor: gushman »

A jak się wychodzi z lokalu to nadal niesie się na sobie smród tłuszczu z kuchni?
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Frasses

Post autor: pilips1982 »

gushman pisze:A jak się wychodzi z lokalu to nadal niesie się na sobie smród tłuszczu z kuchni?
To chyba ten "sznyt" Frassesa, dzięki któremu możemy wrócić pamięcią do dawnych czasów ;)


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Frasses

Post autor: kari »

We Frassesie na Słonecznej cole mieszają z wodą . Ostatnio byłem tam zjeść zestaw i cola była okropna, praktycznie bez smaku i nie jest to tylko moja opinia . Reszta tzn.- frytki, surówka i hamburger były dobre.


aaee
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Frasses

Post autor: aaee »

W frassesie bardziej chrzczą cole w porównaniu do innych fast foodów (KFC, McDonald, Burger King).

Ale ogólnie mówiąc jedzenie mają znośnie dobre, nic dziwnego że zawsze jest tam ruch. Na słonecznej wprowadzili nowość, podobno 100% wołowiny ktoś próbował?

p.s. gdy wprowadzili 100% wołowiny niektórzy byli zaskoczeni... Jak to tamte nie były z wołowiny? :O

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3587
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Frasses

Post autor: Mr Greenback »

aaee pisze:W frassesie bardziej chrzczą cole w porównaniu do innych fast foodów (KFC, McDonald, Burger King).

Ale ogólnie mówiąc jedzenie mają znośnie dobre, nic dziwnego że zawsze jest tam ruch. Na słonecznej wprowadzili nowość, podobno 100% wołowiny ktoś próbował?

p.s. gdy wprowadzili 100% wołowiny niektórzy byli zaskoczeni... Jak to tamte nie były z wołowiny? :O
Kilogram polędwicy wołowej nie mówiąc o antrykocie to koszt rzędu 70-90 zł. Sprzedawali by myślisz wołowe burgery w cenie 8 zł?
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6820
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Frasses

Post autor: LordRuthwen »

13 nie 8, i są całkiem dobre ale słabo przyprawione.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3587
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Frasses

Post autor: Mr Greenback »

LordRuthwen pisze:13 nie 8, i są całkiem dobre ale słabo przyprawione.
Milordzie...Pytanie było o te co były sprzedawane, a nie o te co są.... :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ