Restauracja "Zielona"

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Autor tematu
małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Restauracja "Zielona"

Post autor: małopolska2 »

Na Os. Zielonym, ni z tego ni z owego powstała sobie kawiarnio-restauracja (w miejscu starej cukierni). Oczywiście życzę właścicielom wszystkiego najlepszego ale pierwsza wizyta nie zachęciła mnie do kolejnych. ZIEMNIAKI BYŁY NIE DOBRE! To nic, że zupa była dobra, mięsko uszło i surówka nawet, ale wszystko zepsuły ziemniaki po prostu spartolone, twarde i zupełnie bez smaku.
Na taką restaurację na Os. Zielonym trzeba mieć pomysł, nie wydaje mi się by ci restauratorzy go mieli, po prostu kilka dań niby kuchni polskiej w cenach średnich, może pomysłem jest "danie dnia za 14 złotych" ale nie sądzę by tłumy tam waliły.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Za 14 zł to można obiad zjeść (2 dania) w Kolibecce przy Słonecznej tak nawiasem mówiąc.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Jakie? Barszcz solo i krokieta? ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Nie wiem, czasem przechodzę to widzę tablicę ale nie zwracam na nią uwagi zwykle bo obiady jadam w domu lub daleko od Tarnowa.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

LordRuthwen pisze:Nie wiem, czasem przechodzę to widzę tablicę ale nie zwracam na nią uwagi zwykle bo obiady jadam w domu lub daleko od Tarnowa.
Ale w Tarnowie tez mozna dobrze zjesc, nie musisz daleko jezdzic :):);)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

W "restauracji" Zielona od 15.00 jakieś wesele uskuteczniają. Wytrzymać się już nie da od tzw. żelaznego repertuaru weselnego. Ciekawe czy o 22.00 skończą :D

Awatar użytkownika

pan_wAZOn
Prytan
Posty: 260
Rejestracja: 21-05-2011, 19:13
Lokalizacja: a teraz to z Krzyskiej ...

Post autor: pan_wAZOn »

Witajcie!
no faktycznie niezłe "suchary" wczoraj można było gratisowo z "Zielonej" wysłuchać .... pewny nie jestem, ale chyba po 22giej też dźwięki muzyczne dobiegały.
PS.
pierwszy post na TarnowskiejAgorze - chociaż czytam od dawna :D
"Pan Jan z Suwalszczyzny idąc na polowanie przez pomyłkę zabrał papierosy syna - do południa upolował: niebieskiego kangura, jednorożca i dwa smoki..."


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

do 22 grali ostro głośno po 22 przyciszyli muzykę, nie wiem aż tak strasznie wam to przeszkadzało ?, mieszkam w bloku bezpośrednio przy restauracji i nie było problemów z uśnięciem.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Problemów z uśnięciem (szczególnie w sobotę) to ja zazwyczaj nie mam ;) , ale miałem problemy ze spokojnym oglądnięciem filmu bez podkładu Anny Jantar albo czegoś podobnego. Mój balkon wychodzi bezpośrednio na drzwi od tej restauracji i nawet przy zamkniętym oknie balkonowym około 22.30 bardzo dobrze można było usłyszeć w wykonaniu na kilkanaście gardeł że "mój jest ten kawałek podłogi" :D

Na szczęście dziecko ma pokój z drugiej strony bloku tak że potraktowaliśmy to wesele jako taki "lokalny folklor" :D chociaż mam nadzieje że co weekend się to nie będzie powtarzać.


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

dostałem, więc umieszczam :)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

W sobotę na tablicy przed wejściem było danie dnia "placki po węgiersku" ale chyba nie szły bo później zmieniono napis na "placki ziemniaczane z gulaszem" :D

Z okna widzę ze ludzie tam nawet chodzą tak że chyba w sobotę ja też zaryzykuje ;)


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

polecam ! na prawdę świetne domowe jedzenie :) i nie drogie :)

PS: nie Jestem spokrewniony ani spowinowacany z tym lokalem ! po prostu byłem spróbowałem i na pewno tam wrócę :)

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

W sobotę wybraliśmy się na obiad. Wrażenia:
- wizualnie lokal w środku subiektywnie oceniam na +dobry
- porcje: zupa mogła by być podawana w trochę większych miseczkach (tym bardziej że kalafiorowa bardzo dobra:) natomiast drugie danie to już solidna porcja
- ceny: za kotlet schabowy z frytkami + kapusta zasmażana, filet z kurczaka z frytkami + zestaw surówek, dwie zupy oraz sok pomarańczowy, pepsi i piwko 0,5l łącznie 46,00pln - czyli nie najgorzej
- pani obsługująca - bardzo miła
- jeszcze nie można płacić kartą


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

chwalcie chwalcie :D bo na prawdę na to zasługują wdł mnie :), i zapewniam jedyne pokrewieństwo jakie mam z tą restauracją to tylko tyle że mam okno na wprost niej :), a sorki i że czasami zostawiam tam swoje pieniądze :)

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Post autor: robas »

Bardzo dobra szarlotka w niskiej cenie (4,-)
Kawa 4-5zł. Miesiąc temu zamawiałem czarną parzoną - świetna! Tydzien temu zamówiłem to samo, ale Pani (inna niż wczesniej) przyniosła białą rozpuszczalną:/

ODPOWIEDZ