27 TFF na FB

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

27 TFF na FB

Post autor: Dominik_PCH »

Obrazek

Mam prośbę do osób, które mogą wpływać na dyrektora TCK, pana Kapturkiewicza.
TTF to flagowa impreza miejska. Nie powinno być takich rzeczy jak ta na screenie.
Tym bardziej, że rok temu była dokładanie ta sama sytuacja, 26 a na FB 25 . Takie błędy komunikacyjnie w sieciach 2.0 są nieakceptowalne.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ale o co Ci chodzi? Wchodzę na podany link, widzę stronę TNF 27. Rozjaśnisz laikowi o co biega?
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Wpisałeś na FB komentarz, więc już sobie odpowiedziałeś. TCK przerabia starą stronę TFF i od dwóch lat robią ten sam błąd komunikacyjny. Niby nic ale jak na pierwszy po Gdyni. Jeden z najstarszych Festiwali Polskich Filmów Fabularnych w Polsce to trochę słabo, nie? :)

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

^^ A Ty się zastanów o czym piszesz, bo w temacie napisałeś TFF, a w poście poniżej TTF, a tak na prawdę powinno być TNF jeśli już ze skrótu korzystasz.
Zobaczyć źdźbło w cudzym oku... bezcenne

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Ograniczony człowieku ja nie organizuje jednego z najstarszych Festiwali Polskich Filmów Fabularnych w Polsce. Ogarnij się! i zacznij przykładać właściwą miarę.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Przyłożyłem i w poście powyższym tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że jesteś osobnikiem, który z uwielbieniem wytyka drobne błędy, a na zwrócenie uwagi reagujesz agresją i chamstwem.
Czemu bierzesz się za krytykę skoro sam nie jesteś w stanie przyjąć drobnych uwag? Moralność Kalego.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Mam propozycję. Zrób komuś kuchnię tak żeby było widać niedoróbki. Weź za to pieniądze, a jak klient zapyta czemu takie gówno zrobiłeś. To powiedz, że tak się teraz robi i że Ty nie widzisz problemu, ale jak chce to możesz poprawić tylko to będzie kosztowało extra.
Wprowadź nową jakoś do swojej firmy! i pogadamy za rok jak życie Ci się układa.

Ps
Polubiłem Twój post, żeby Ciebie i Tobie podobnych utwierdzić w przekonaniu, że dobrze robicie, przy was to miasto ma szanse na drugi renesans :)
Dla jasności nie znoszę Internetowego Ciebie.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Temat chyba się wyczerpał zanim się zaczął. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Dominik_PCH pisze:Mam propozycję. Zrób komuś kuchnię tak żeby było widać niedoróbki.
Jak ktoś chce, to zawsze znajdzie niedoróbki. Jeśli mu przeszkadzają, to je usuwam.

Daj szansę TCK-owi na naprawienie tego drobiazgu, może to do nich dotrze. Wydaje mi się, że wpis na FB czy na służbowego maila w zupełności wystarczy.
Natomiast ja Tobie zwróciłem uwagę na błędy żeby uświadomić, że nikt nie jest idealny ;)
Polubiłem Twój post, żeby Ciebie i Tobie podobnych utwierdzić w przekonaniu, że dobrze robicie, przy was to miasto ma szanse na drugi renesans :)
Dla jasności nie znoszę Internetowego Ciebie.
Nie widzę takiej funkcjonalności u siebie chyba, że to polubienie takie osobiste jest.

Nigdzie nie napisałem, że należy mnie znosić - mam świadomość, że moje jestestwo nie każdemu odpowiada :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Nie do końca gushman, rozwinę temat jak będę miał chwile.

Baxon masz rację, tylko że to się dzieje drugi raz. Rok temu zrobiłem to co napisałeś.

O Zeusie jesteś taki niesprawiedliwy :). Nie obraziłem Baxon'a i myślę, że on też się nie obraził. A co do ostrzeżenia, jeśli myślisz, że mnie to rusza, to jesteś w grubym błędzie :).
Mam głęboko wyjebnane na to czy dasz mi ostrzeżenie jedno, pięć, sto, zablokujesz mi konto czasowo czy dasz dożywotniego bana - na prawdę mam to gdzieś, mam dystans i swoje sprawy.

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

Skoro tak twierdzisz...


wejss
Rhetor
Posty: 1649
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Apel do Zeusa. Forum to miejsce gdzie każdy powinien móc wyrazić swoje poglądy. Jeżeli ktoś za to co myśli dostaje bana przypomina delikatnie poprzedni ustrój. Wygląda to na wyeliminowanie tych którzy są "niepoprawni" forumowo. Prawie jak za Gierka albo gorzej.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

wejss, wiesz, "wyrazić poglądy", a obrażać innych, to chyba coś innego. Widać Zeus stwierdził, że gość przekroczył granicę, a porównywanie tego do poprzedniego ustroju świadczy chyba tylko o tym, że nie masz pojęcia jaki on był.


wejss
Rhetor
Posty: 1649
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Goscinny pisze:wejss, wiesz, "wyrazić poglądy", a obrażać innych, to chyba coś innego. Widać Zeus stwierdził, że gość przekroczył granicę, a porównywanie tego do poprzedniego ustroju świadczy chyba tylko o tym, że nie masz pojęcia jaki on był.
He akurat wiem

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

wejss, to chyba masz jakieś dziwne wspomnienia z tamtego okresu, skoro porównujesz wywalenie kogoś z forum za, mówiąc krótko chamstwo, do czasów komuny.
Kultura osobista jest ponadczasowa.

ODPOWIEDZ