Nasze pomysły na Tarnów

Wiadomości "z miasta".

sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

strona internetowa u mnie nie działa , jutro sprawdzę na innym komputerze , we wszystkich działaniach które biorę pod dyskusję , brakuje jednego wspólnego mianownika , a dokładnie platformy multimedialnej , na której byłoby wszystko poukładane , bazy wyjściowej ,gdzie znajdowałyby się odnośnika do stron branżowych .
takich firm w Tarnowie nie brakuje , zresztą pan prezydent Ścigała wielokrotnie w wywiadach o nowych firmach w Tarnowie ,wspomina jedną z firm ,która w platformach się specjalizuje .
z mojego punktu widzenia w pierwszej kolejności jeśli chodzi o skuteczne ściągnięcie turystów to ścisła współpraca na jasnych zasadach z biurami podróży , które by Tarnów wpisywały w punkt wycieczek .
i agresywna kampania promocyjna Tarnowa , określona na różne targety .
służę pomocą , mam kilka ciekawych pomysłów w tej materii ale ktoś się musi do mnie zwrócić o współpracę .
fajną inicjatywą dla Tarnowian byłoby wspólne pisanie wiki Tarnowa , ale to też musiałoby być poparte ciekawą kampanią informacyjną , pewnie nie jedna osoba dowiedziałaby się czegoś ciekawego w mieście w którym mieszka .

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

sbs pisze:strona internetowa u mnie nie działa
www.tarnow.travel - brakowało jednego "w" w linku.
ktoś się musi do mnie zwrócić o współpracę
Było od razu powiedzieć, że chcesz interesownie pomóc IT.

Pochodziłem sobie po stronie IT, jest na prawdę wszystko, co potrzeba do zwiedzenia Tarnowa. Ale zawsze znajdzie się jakiś malkontent. To takie "polskie".
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

oki ,zwracam honor - strona działa i również uważam że ciekawa .


Daresh
Obywatel
Posty: 57
Rejestracja: 31-03-2013, 21:22
Kontakt:

Post autor: Daresh »

No ta strona jak dla mnie to pełen profesjonalizm + piękna wersja mobilna :)

ODPOWIEDZ