Po co nam Straż Miejska?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

A jak już są tak zmęczeni, to może odrobina gimastyki - wypisujemy karteczkę w służbowym samochodziku a potem przez jjego okienko staramy się ją umieścić za wycieraczką tego spisywanego:) Kto pierwsy wygrywa :D


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Wczoraj byłem świadkiem (chciałem żeby kolega zrobił zdjęcie, ale nie dał się namówić) jak radiowóz SM stał w rogu rynku, podczas gdy na rynku - pod Przepraszam - stały zaparkowane 2 auta - Punto i jakieś Audi na zagranicznych blachach. Co by SM nie było nudno, po chwili podjechał drugi radiowóz SM - ustawili się do siebie równolegle i sobie urządzili pogaduszki. Teraz uwaga - po kilku minutach przyjechał 3ci radiowóz i dołączył do dyskusji.

To są te ich wielce istotne interwencje, przez które nie mogą wlepiać mandatów?


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Może żaden nie umiał po angielsku i nie mieli jak zagadać ? :lol:

Awatar użytkownika

sybirak
Prytan
Posty: 270
Rejestracja: 17-02-2010, 16:51

Post autor: sybirak »

Wyobraźcie sobie kierowcę autobusu co jeździ jak i kiedy mu się chce, lub z większością kolegów z pracy w jednym czasie udaje się na "posiłek regeneracyjny". Co zrobi ich przełożony?
Zresztą cały ten wątek nadaje się na przemianowanie: "pomóżmy szefom straży miejskiej". Może by tak dokumentować te ich "zachowania"? I zacząć wymagać zdecydowanych działań od władz miejskich?
Spór nauki z religią zakończył się z chwilą zamontowania pierwszego piorunochronu w kościele.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

P.S. Żeby nie było, że NIC nie robią - widziałem mandaty na pl. Kazimierza. Nie wiem czy to oni wystawili, czy policja (może policja?), ale ktoś wystawił.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Plac Kazimierza to jest ich konik, tam zwykle jest największa szansa, że są aktywni.

Kiedyś sobie stali, a ja sobie robiłem kółeczka wokół pomnika Adasia, bo akurat nie było gdzie zaparkować, a akurat czekałem na kogoś.
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl


ghost
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 28-10-2009, 11:28
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ghost »

z tego miejsca chciałbym również serdecznie pozdrowić strażników miejskich którzy zaparkowali wczoraj swoją piękną Dacie na miejscu dla niepełnosprawnych pod gemini. No ale na pewno było to spowodowane potrzebą pilnej interwencji, może w KFC ? a może w pizzerii ? Niepełnosprawność? chyba umysłowa niestety...


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

ghost pisze:z tego miejsca chciałbym również serdecznie pozdrowić strażników miejskich którzy zaparkowali wczoraj swoją piękną Dacie na miejscu dla niepełnosprawnych pod gemini. No ale na pewno było to spowodowane potrzebą pilnej interwencji, może w KFC ? a może w pizzerii ? Niepełnosprawność? chyba umysłowa niestety...
To róbcie zdjęcia i wysyłajcie na Policję .


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

ghost pisze:z tego miejsca chciałbym również serdecznie pozdrowić strażników miejskich którzy zaparkowali wczoraj swoją piękną Dacie na miejscu dla niepełnosprawnych pod gemini. No ale na pewno było to spowodowane potrzebą pilnej interwencji, może w KFC ? a może w pizzerii ? Niepełnosprawność? chyba umysłowa niestety...
No co chcesz...dobrze zaparkowali..oni nie są całkiem normalni

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

TP

Post autor: TomekMKM »

Proszę bardzo:

Obrazek :) :-)


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »



Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Czapki z głów, panie i panowie.
Do zdarzenia doszło wczoraj (czwartek, 24 marca) w jednym z mieszkań przy ul. Targowej w Tarnowie. Patrolujący ten rejon funkcjonariusze zauważyli dym wydobywający się z okna na pierwszym piętrze. Natychmiast powiadomili strażaków, a sami - nie namyślając się wiele - wyważyli drzwi, by dostać się do wypełnionego dymem mieszkania...

Ze środka wydobyli mężczyznę, którego pogotowie przewiozło następnie do szpitala. Z objawami zatrucia trafili tam również strażnicy miejscy.

Dziś funkcjonariusze Albert Roman i Michał Witek dostali list od prezydenta miasta: - Jestem dumny z waszego działania, profesjonalnego podejścia do pracy i najszlachetniejszej inicjatywy ratowania ludzkiego życia – napisał Ryszard Ścigała.

Według wstępnych ustaleń przyczyną pożaru było zaśnięcie z zapalonym papierosem.
http://tarnowianin.com/388_pozar_strazn ... zycie.html



trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Keleos pisze:Dziś funkcjonariusze Albert Roman i Michał Witek dostali list od prezydenta miasta: - Jestem dumny z waszego działania, profesjonalnego podejścia do pracy i najszlachetniejszej inicjatywy ratowania ludzkiego życia – napisał Ryszard Ścigała.
Buheheheheheh, to moze niech każdy policjant dostanie pochwałę za złapanie "pijanego" kierowcy, no i Ci strażacy bo tez wypełnili obowiązek ( w sumie im bardziej się nalezy bo narażali własny tyłek) za który przecież dostają pieniądze :D. To jest jakaś paranoja.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

Porównywanie zatrzymania pijanego kierowcy, czy też pracy wykwalifikowanych strażaków w maskach, do wejścia zwykłych inspektorów Straży Miejskiej do mieszkania objętego pożarem w którym nie wiadomo co jest, to jest jakaś paranoja....

ODPOWIEDZ