PYTANIA DO PANI RZECZNIK PREZYDENTA MIASTA TARNOWA

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Lechu pisze:Dość często przechodzę ulicą Katedralną i widuje tam takie piękne lśniące czarne BMW serii 7xx na warszawskich numerach, ale ile razy przechodzę tamtędy SM czy Policja sobie nic z tego nie robią ? Następnym razem zrobię fotkę. Wiem czyje to auto ......naszego „kochanego" rządu.

Rozumiemy, że przedstawiciele rządu muszą przemieszczać się szybko i sprawnie w różnych miejscach. To naturalne, że powinni mieć łatwy dostęp do parkowania.
Rozumiemy ??. Czyli kto rozumie ??. Ja nie bardzo. Co takiego WAŻNEGO robi przedstawiciel rządu że musi mieć dostęp do dobrego parkowania, a przedsiębiorca już nie ??. Przecież ten ważny przedstawiciel rządu żyje z podatków które ów przedsiębiorca płaci. Jeden może, a drugi już nie ??.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

To nie ja pisałem, tylko Pani Rzecznik, ale rację masz oczywiście :P

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 846
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Z tego co wiem w okolicy Katedralnej nie ma żadnych miejskich instytucji to po co tam ma parkować przedstawiciel rządu. Na znakach też nie zauważyłem - nie dotyczy BOR.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

A biura poselskie na rogu Katedralnej i Wałowej?

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Keleos, Ale to jest jego prywatna, partyjna sprawa, a nie 'rządowa'.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Chciałbym przypomnieć, że uprzywilejowany to on jest tylko podczas posiedzeń sejmu i drogi na nie.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Do puki nie zlikwidują imunitetu, to wszyscy posłowie będą niczym "święte krowy" tak w miejscu urzędowania, jak i poza nim.
Już raz poseł Kurski dał przykład, gdzie ma wszystkie przepisy i kodeks drogowy.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 846
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Immunitet poza tym dotyczy osoby, a nie samochodu, roweru itd. Pan poseł może sobie siedzieć na krawężniku do woli, ale samochód niech zostawi na parkingu.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ja nie pisałem nigdzie, że im wolno. Padło pytanie co tam jest rządowego, więc napisałem, że są biura poselskie... zejdźcie ze mnie, jeez.

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 846
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Koleos to nie było do ciebie. To było do posła ... i pani rzecznik. Ja też jako głosujący na przedstawiciela chciałbym mieć "łatwy dostęp do parkowania". :oops:
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 846
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Pytanie do pani rzecznik:

Ile kosztuje i dotąd kosztowało utrzymanie trupa pod nazwą Tarnowski Portal Konsultacji Społecznych. Kto z nazwiska jest odpowiedzialny za działanie TPKS?
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

Proszę o pytania - waszą kłótnię przeniosłem gdzie indziej. W sumie to powinienem do śmietnika, ale jeszcze się wstrzymam.
Kolejne wycieczki osobiste w tym temacie będą piętnowane na forum europejskim.

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 846
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Czym uzasadniona jest opłata 1,50 zł za wprowadzenie roweru na teren odkrytej pływalni i jak to się ma do hasła "miasto przyjazne rowerzystom"
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Czy ten temat ma jeszcze rację bytu? bo jak widać na pytania nie doczekamy się odpowiedzi .


Bastekxyz
Archont
Posty: 944
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Myślę, że powinniśmy się udać do pani rzecznik z transparentami tak jak skejt parkowicze poszli do prezydenta.

ODPOWIEDZ