Internetowa Skrzynka Radnego

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Nie wiem, kto jest właścicielem terenu byłego amfiteatru, ale przechodząc tamtędy wczoraj zobaczyłem, że to miejsce straszy. nie wiem czy jest to możliwe, ale możnaby tam zrobić taki Central Park, miejsce, gdzie człowiek mógłby sobie rozłożyć kocyk na trawce i poczytać książkę, czy student mógłby się pouczyć. Albo coś innego wymyślić. Szkoda takiego kawałka terenu w ścisłym centrum miasta. Tylko błagam, nie parking. Niech to miejsce służy relaksowi i rozrywce.

Pozdrawiam.
29500ml B Rh+... A Ty?


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

To miejsce chyba miało służyć rozrywce... pod hasłem centrum handlowe albo supermarket. Czy to nie amfiteatr+SP3 były na celowniku inwestorów? Czy to właśnie nie dlatego SP3 nagle zaczęła się zapadać wg specjalistów?

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Gdzieś było już mówione że TCK chce tam kino kilku salowe zbudować w przyszłości.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

starówka pisze: TCK chce tam kino kilku salowe zbudować w przyszłości.
"A gdyby tam było przedszkole, w przyszłości"... Już widzę, jak TCK zostaje inwestorem :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

ale amfiteatr do nich należy, więc po co sie spierać, jeśli w chwili obecnej nic na 100% nie wiadomo

i nie wiem o co Ci z tym przedszkolem chodzi, zamierzasz zainwestować w produkcje, bo sam pusty budynek nie ma racji bytu

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

starówka pisze:nie wiem o co Ci z tym przedszkolem chodzi
http://www.youtube.com/watch?v=bGcTsG6zxZs
starówka pisze:amfiteatr do nich należy, więc po co sie spierać,
Po prostu nie wierzę, że w TCK znajdzie się ktoś, kto podejmie się takiej inwestycji - własność terenu to jedno, a wybudowanie kina czy jakiegokolwiek innego budynku to drugie.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

dobra to wytłumaczcie mi:
jaki sens był w budowaniu boiska dla 'młodzieży' w środku blokowiska na westeplatte ? gdzie praktycznie w nocy o 1-2 czasami grają, a chlanie to codziennie odchodzi w godzinach nocnych, ostatnio nawet chyba gitarę słyszałem....
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Czyli co ? lepiej nic nie robic ? lepiej zeby boisk nie było ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 846
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

A co mieszkańcom zablokowali telefony do SM i Policji?
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

robić robić, ale może nie 5m od okien .
jest tosir, jest ostatnio zrobiony ten kompleks trawiasty, szkolne boiska.

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

jakbyś nie wiedział na co taki zabieg się zda...
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 846
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Dlaczego nie da? Kilka interwencji i będzie spokój. Dodatkowo zgłosić dzielnicowemu. Przećwiczone i to działa.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

bo oni są jak szarańcza, ledwo wroci to to ze szkoły już drze paszcze na boisku, świątek, piątek i niedziela, coś jakbyś na stadionie mieszkał. o ile z nocnymi można jeszcze po 22 walczyć, to z tym 'sportem' osiedlowym raczej należy podziękować pomysłodawcy boiska pierwszo-ligowego buha ha ha ha ...
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Po to chyba są boiska, żeby tam można było pograć itp, a nie żeby cały dzień dzieci przed komputerem siedziały.

ODPOWIEDZ