Ferie w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Ferie w Tarnowie

Post autor: Marcin Zaród »

No właśnie,

Na stronie Tarnowa mamy program ferii sportowych i kulturalnych, natomiast szukam odpowiedzi na proste pytanie - czy w ferie na basenie "akwaparkowym" są jakieś tańsze wejścia dla dzieci, czy może chodzi on normalnie?

Bo oczywiście na stronie TOSiRu próżno takiej informacji szukać ...

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Przed wyjściem sprawdzaliśmy stronę TOSiRu i ok. Poszliśmy na basen a tam kartka że duży basen zamknięty z powodu awarii. Sprawdzajcie telefonicznie czy już naprawili bo na stronie takich informacji nie ma.
Przed wejściem na basen byłem ganiony za pomysł kampanii informacyjnej. Po przeczytaniu kartki o awarii wszyscy powiedzieli, że mi pomogą rozklejać.

Zamierzam zakleić magnesami (tak żeby można było łatwo je zdemontować nie uszkadzając oryginalnych znaków) tablice informacyjne "Tarnów", te przy wjeździe do miasta, na tablice z napisem GRAJDOŁ.
:)

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Basen pływacki na Piłsudskiego dalej nieczynny z powodu awarii.

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 756
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

A ja myślałam, że tylko ja nie bardzo 'kumata" i info o zniżkach po prostu nie znalazłam :)
Zniżka jest dla dzieci w wieku szkolnym od 8-12. Bilet za jedną godzinę wynosi 1 zł.

I wczoraj również byłam na basenie. Awaria dotyczy z tego co zauważyłam dużej niecki, w brodziku parę osób się kąpało...nie wiem jak w tej nowej części.
Faktycznie, takie info mogliby zamieścić na stronie, bo przed wyjazdem na basen stronę sprawdzałam i mój wyjazd był na marne..


Autor tematu
Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

No dobrze że sobie zadzwoniłem przed wyjazdem i duża niecka faktycznie zamknięta. Dzisiaj miała być otwarta... Ciekawe, czy jest? Ma ktoś jakie info?

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Dzieki za info, bo miałem dzisiaj właśnie jechać na basen....

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Nie wiecie, jak dzisiaj było? Czynne już?

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

za to dziś na tosirze w piekiełku dopisali młodzieńcy feryjni budujący masę mięśniową.
może warto rozważyć :oops:
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Ok, pływalnia czynna, jednakże temperatura dużego basenu to tylko 24 stopnie :))

ODPOWIEDZ