Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".

kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Też oglądałem te filmiki, które zamieszczają w internecie. Nie chciałbym mieć takich sąsiadów...


kato
Rhetor
Posty: 2714
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kato »

Może o tym napiszą, a może nie.
Beata Szydło odwiedziła Nowy Szpital. Naturalnie suweren o tym nie wiedział w przeciwieństwie do policjantów, których ponoć było mnóstwo.
Wiewiórka szepnęła mi na ucho, że nawet z Komendy Wojewódzkiej ściągali niebieskich do ochrony przed niekontrolowanym wybuchem uwielbienia.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: suraiw »

kato pisze:Może o tym napiszą, a może nie.
Beata Szydło odwiedziła Nowy Szpital. Naturalnie suweren o tym nie wiedział w przeciwieństwie do policjantów, których ponoć było mnóstwo.
Wiewiórka szepnęła mi na ucho, że nawet z Komendy Wojewódzkiej ściągali niebieskich do ochrony przed niekontrolowanym wybuchem uwielbienia.
No co ty, przecież suweren ich bardzo kocha!
Kocha ich do tego stopnia, że muszą się chronić barierkami, policją, strażą marszałkowską nawet przed niepełnosprawnymi i starszymi osobami coby ich nie stratowali z tej miłości.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11687
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: defekator »

To już wiem kto pędził na złamanie karku dzisiaj po Jana Pawła II w eskorcie wozów na sygnale.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Coś często tu bywa. To w Azotach, to w pobliskich Koszycach. Teraz szpital..


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Cubaza »

Pewnie szuka Seicenta, w które może walnąć.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

kato pisze:Może o tym napiszą, a może nie.
Beata Szydło odwiedziła Nowy Szpital. Naturalnie suweren o tym nie wiedział w przeciwieństwie do policjantów, których ponoć było mnóstwo.
Wiewiórka szepnęła mi na ucho, że nawet z Komendy Wojewódzkiej ściągali niebieskich do ochrony przed niekontrolowanym wybuchem uwielbienia.
Tak dokładnie to nie wiedzieli o tym tylko upośledzeni wyborcy totalnej opozycji. W co najmniej 3 mediach znalazłem dzień wcześniej informację o tej wizycie. Tylko po co sprawdzać informacje, jak lepiej kłamać.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Kurier tarnowski podaje, że Józio Rojek nie jest już vice na Azotach :) To wróży rychłą upadłość tej spółki... :D
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kato
Rhetor
Posty: 2714
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kato »

Jan Kowalski pisze: Tak dokładnie to nie wiedzieli o tym tylko upośledzeni wyborcy totalnej opozycji. W co najmniej 3 mediach znalazłem dzień wcześniej informację o tej wizycie. Tylko po co sprawdzać informacje, jak lepiej kłamać.
Poddaję się. Znalazłem tylko jedną informację o wizycie Beaty Szydło w szpitalu z 17.05.2018, godzina 18:24.
https://krakow.tvp.pl/37248414/promocja ... w-tarnowie" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Ja dowiedziałem się po fakcie o tym, że ona tutaj była.A przeglądam codziennie wszystkie lokalne serwisy.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Pierwsze z brzegu:

Czwartek ważnym dniem dla Diecezji Tarnowskiej
15.05.2018
Trwają ostatnie przygotowania do promocji albumu – Ziemia świętych i błogosławionych. Relikwie i relikwiarze Diecezji Tarnowskiej.

Uroczyste spotkanie z udziałem znamienitych gości m.in. JE Ks. Abp Edwarda Nowaka – emerytowanego sekretarza Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych i wicepremier Beaty Szydło zaplanowano w Wyższym Seminarium Duchownym.

http://www.rdn.pl/religia/czwartek-wazn ... arnowskiej" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Tytuł artykułu:"Czwartek ważnym dniem dla Diecezji Tarnowskiej". Dlatego na niego nie wchodziłem

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Szydło tu była w charakterze... wie jakim :) Ale informacje się przewijały gdzieś tam, więc nie była to jakaś tajna wizyta.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11687
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: defekator »

Faktycznie tylko upośledzeni wyborcy totalnej opozycji mogli pominąć artykuł o tytule "Czwartek ważnym dniem dla Diecezji Tarnowskiej".
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Nie wiem na czym polega ta ważność dnia w diecezji, ale to ona była istotą, a szydło była tylko zaproszonym gościem. Nie była to wizyta "oficjalna" tylko przy okazji. Słyszałem o niej od co najmniej tygodnia, co interesowało mnie w tym samym stopniu jak wizyta Sasina. Tak czy siak informacje były, więc sugerowanie tajności tej wizyty nie najlepiej świadczy o tym, kto to robi.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ