Ogólnopolska akcja"Zapal znicz PZPNowi"w Tarnowie!

Wiadomości "z miasta".

trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Lepiej poźno niż wcale ;-) .
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Autor tematu
flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Post autor: flyfly »

Oj, nie spodziewałem się odzewu w postaci dyskusji, także nawet tu nie patrzyłem :cry:

Gushman - po akcji "Pusty Stadion" PZPN dalej twierdzi, że to pogoda, że kibice są zadowoleni, i że to jakaś grupa z cypru założyła stronę itp...

Nie sądzisz, że potrzebna jest taka akcja, która pokaże związkowi, że Ci kibice istnieją? Po tym nie będa mogli mówić, że to anomimowi ludzie z internetu...Ludzie wyjdą na ulice, w całej Polsce, będzie to akcja masowa.
I myśle, że nie ma nic smiesznego w tych ludziach, którzy przyjdą i światełko zapalą.
Sponsorzy na taka akcje na pewno zwrócą uwage...a pozatym już planach znajdują się kolejne akcje, być może bardziej Ci się spodobają....a pozatym tego typu akcja ma szanse dotrzeć do wielu kibiców, także łatwiej będzie kolejne inicjatywy rozgłaśniać ;)

Tak czy siak nie ma sensu atakować oficjalnie sponsorów...to się dzieje automatycznie, ludzie robią to sami i sponsorzy o tym wiedzą, dlatego dzieje się tak jak się dzieje.

Co do stwierdzenia na temat autorów w mediach. Moge Cię zapewnić, że absolutnie tak nie jest. Zreszta rzecznik to rzecznik a stowarzyszenie to stowarzyszenie. Rozmawiałem w poniedziałek na żywo z przewodniczącym całego stowarzyszenia(w trakcie rejestracji) i mogę Cie zapewnić, że Ci ludzie naprawde chcą dobra polskiej piłki i poświęcają wiele od siebie na ten cel.

Także zapraszam kibiców jeszcze raz, zapraszamy na 17:00, ponieważ o tej porze chce zebrać jak najwięcej ludzi i uwiecznić to na zdjęciach itp, i o tej porze także pojawią się ewentualnie media i efekt musi być widoczny =) Minuta ciszy wymyśliliśmy po to aby podać jakaś godzine jednego wydarzenia aby zebrac ludzi, czy się to odbędzie to zobaczymy =) zobaczymy jak się to ułoży, może przyjdzie 10 os. a może 100 :)
Obrazek


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

flyfly pisze: Gushman - po akcji "Pusty Stadion" PZPN dalej twierdzi, że to pogoda, że kibice są zadowoleni, i że to jakaś grupa z cypru założyła stronę itp...
Uśmiałem sie do łez gdy to usłyszałem z ust działaczy PZPN'u :lol:

To jakaś kpina. Szukanie wymówek, że to pogoda, że brak awansu, itd. Cóż, wymyślą wszystko by ukryć, że to wszystko wymierzone rpzeciwko nim samym.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Mnie rozbawiło to wciskanie:prawdziwy kibic jest zawsze ze swoją drużyną" i "ci co robią ta akcje to jacyś terroryści". :mrgreen: :mrgreen: .
Czerwonemu betonowi sie grunt pod nóżkami pali.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Autor tematu
flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Post autor: flyfly »

Najlepsze było pochwalenie się SMS-em.......od znajomego, któremu podarował koszulki reprezentacji hahahah !

Tak w ogóle ma ktoś gdzieś zapis całej poniedziałkowej konferencji ?

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

hehe tylko tego prawdziwego kibica nie chcieli w Mariborze, kiedy PZPN wszystkie bilety rozdawał sponsorom. :lol: Jednak młoty się przeliczyły bo Polscy kibice są za dobrą marką, żeby przejąć się takimi p****** jak brak biletu. :lol:

Jak już pisałem w dziale sportowym, władze się nie zmienią, mogą tylko zacząć rozmawiać z kibicami, żeby nie było gorzej. Zmiany nie będzie bo u nas rządzą tchórze. A przecież wywalenie całego związku to żaden problem. Grecja, Serbia.. ale najlepszy przykład chyba Rosja. Putin zrobił co chciał i rosyjska reprezentacja ma się bardzo dobrze, rosyjskie kluby również, o czym przekonaliśmy się właśnie w tym tygodniu.

Przypomne że 10 lat temu siatkówka w Polsce była wogóle niepopularna, była w zapaści, rozgoniono stare, gnuśne, skorumpowane władze i efekt był dość szybki.

W piłe o sukcesy jest o wiele trudniej, bo krajów które zrobiły krok do przodu jest pełno. USA, Australia - kraje gdzie za szkolenie wzięto się na poważnie, frekwencje na meczach ponad 2 razy większe niż w Polsce, reprezentacje coraz lepsze! Japonia - 5-8 liga na świecie pod wzgledem frekwencji, ponad 850 tys. zarejestrowanych piłkarzy, sędziowie Japońscy sędziujący w Polsce są lepsi od naszych. A Afryka? Mistrz Świata do lat 20 - Ghana, lepszych reprezentacji na tym kontynencie jest od nas sporo, w rankingu ostatnio nawet już słynna Burkina Faso. O Europie nawet nie ma co mówić, bo Łotwa nas wyprzedza jeżeli chodzi o reprezentacje i nawet kluby. Obecnie gra 80 klubów europejskich w pucharach w tym np. 4 austriackie, 5 rumuńskich a naszych 0! 5 miejsce w eliminacjach w takiej grupie jest poniżej wszelkiej krytyki... przecież to niedałoby nam nawet awansu do poszerzonego EURO kiedy to od 2016 roku będą rywalizowały 24 zespoły.

To wina piłkarzy, że w Polsce jest jak jest? Kto doprowadził do korupcji, przecież po tylu latach grania w takim bagnie ciężko osiągać jakieś sukcesy poza krajem... Wogóle jak wyglądała infrastruktura w kraju? Gdyby nie Euro byłoby nadal katastrofalnie... Jak funkcjonują kluby? Widzimy po Unii Tarnów, od 10 lat długi, w 90% besensowne, obiekty zaniedbane, wszystko leży... Czego my sięspodziewamy? Będziemy żyć latami 70tymi kiedy była o połowę mniejsza konkurencja na świecie niż dziś? To nie tylko problem PZPN, ale ogólnie infrastruktury i szkolenia w klubach. Dobrze, że teraz powstają przynajmniej Orliki, jest wreszcie gdzie grać... ale powinny one być także profesjonalnie wykorzystywane, przez kluby, mające odpowiednich fachowców i sztaby. Nawet nie ma co przytaczać jak wyglądają kluby np. w Argentynie, gdzie w takim River Plate przy naborze do sekcji młodzieżowych przewija się ok. 20 tys. chłopców...
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

extremal pisze:w rankingu ostatnio nawet już słynna Burkina Faso.
Kilka lat temu śmiałem sie ze jak tak dalej bedzie to wyścignie nas Burkina Faso, widać mam dar jasnowidzenia :-P .
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

No i co dało to coś ???


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Niby co miało dac ?? smiac mi sie tylko chce w ludzi zapatrzonych w piłke i twierdzących ze wszystko jest OK.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ