Ogólnopolska akcja"Zapal znicz PZPNowi"w Tarnowie!

Wiadomości "z miasta".

Autor tematu
flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Ogólnopolska akcja"Zapal znicz PZPNowi"w Tarnowie!

Post autor: flyfly »

Obrazek
OGÓLNOPOLSKA AKCJA "ZAPAL ZNICZ PZPNowi" także w TARNOWIE ! (o szczegóły pisz do mnie na GG 2205539)

Uważasz się za prawdziwego kibica? Dołącz do nas i przeczytaj informacje poniżej! To wszystko z inicjatywy www.koniecPZPN.pl,
organizatora akcji "Pusty Stadion". Zapraszam na strone i forum, dowiesz się wszystkiego ! Pod akcją podpisało się już ok 400 tys. kibiców!


Po inicjatywie "Pusty Stadion", o której tak głosno i która okazała się tak skuteczna, czas na kolejną akcje,
która nosi nazwe "Zapal znicz PZPNowi" i będzie miała miejsce, w sobote, 24 października o godz. 13 !
Pod wszelkimi siedzibami związków piłki nożnej W CAŁEJ POLSCE zapalimy znicze, ma być to symbol pogrzebu PZPN! Akcja szykuję sie na bardzo medialną i skuteczną!


PLANUJEMY TAKŻE ZORGANIZOWAĆ TAKĄ AKCJE W TARNOWIE pod siedzibą Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej
przy ulicy ul.Boya-Żełeńskiego 4A (obok ul.Romanowicza) w tym samym terminie.

MAPA:http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc ... d=&x=0&y=0

Bardzo możliwa obecność telewizji(rozmawiałem z TVP Kraków-Tarnów) !!
Efekt może być niesamowity, jeśli zbierze nasz sie większa ilość, która przyniesie ze sobą znicz i zapali go pod OZPNem.


********TERAZ NAJWAZNIEJSZE***********


Jednakże, aby takowy efekt osiągnąć akcje trzeba ROZREKLAMOWAĆ NA TERENIE TARNOWA. Ludzie muszą się jakoś dowiedzieć o akcji w Tarnowie.
Na stronie www.koniecpzpn.pl na forum są projekty plakatów, i będą także projekty ulotek.
Możliwe, że wydrukuję pewną ilość w jednej z drukarni, będzie można je także drukować samemu w domu.

W ZWIĄZKU Z TYM BĘDA POTRZEBNE OSOBY DO ROZDAWANIA ULOTEK I ROZLEPIANIA PLAKATÓW, EWENTUALNIE DRUKOWANIA.

Wszyscy, którzy chcą się zaangażować w akcje niech piszą do mnie na GG 2205539.Podam wszelkie informacje na temat ulotek i plakatów,
lecz proszę od razu na wszystko nie liczyć, gdyż inicjatywa została dopiero rozpoczęta ;)

Mam nadzieję, że będą chetni do pomocy, możemy się spotkać, wytłumacze wszystko i już w Niedziele możemy zadbać o to aby ludzie po wyjścu z koscioła dowiadywali się o NASZEJ AKCJI.
Zapewniam was, że multum ludzi się zaintersuje - wystarczy szalik na sobie, naklejony plakat, oraz rozdawanie plakatów lub ulotek jeśli już będą...

Następnie działanie w ciągu tygodnia i wyjaśnianie, opowiadanie o akcji.


PAMIĘTAJCIE! LUDZIE NIE WIEDZĄ O AKCJI ALE MYŚLĄ TAK SAMO JAK MY. wYSTARCZY IM POWIEDZIEĆ O TYM, ŻE JEST COŚ TAKIEGO,A SIĘ DOŁĄCZĄ!

*************************************************

Wyślijcie to swoim znajomym, rodzinie, wklejcie na swoim profilach w raz z plakatem itp :)

Jeśli komuś się to nie podoba, lub po prostu nie wie o co chodzi i chce się z tego śmiać, niech najlepiej nie komentuje =) pozdrawiam


http://www.youtube.com/watch?v=yTvGUbop ... re=related


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Moim zdaniem lepsza a na pewno skuteczniejsza byłaby akcja zapal znicz pod PZPN.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

infernuss
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 06-10-2009, 21:36
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: infernuss »

To i tak nic nie zmieni dalej będą ci sami przy korytku
2250ml A Rh-


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Najlepsza byłaby akcja podpal PZPN :mrgreen: a w tle "płoń parlamencie" Kazika.

Płoń, płoń, nie ma litości
Dla tych, co czynią ohydę
Płoń, płoń, koniec radości
Płomienie szaleją po ohydy wstydzie
Uważaj, tu trwa ohydy przewalanie

Oczywiście piszę to w ramach żartu, ale pewnie przyjdę zapalić znicz towarzyszom z PZPR/N-u.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

infernuss pisze:To i tak nic nie zmieni dalej będą ci sami przy korytku
Jeżeli zapale znicz pod PZPN, to PZPN i korytko spłonie 8-) .
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


atril
Obywatel
Posty: 42
Rejestracja: 19-09-2009, 15:51
Lokalizacja: Tarnów / UK
Kontakt:

Post autor: atril »

a moze by tak gwiazdy z reprezentacji najpierw wyrzucic, pozniej nauczyc grac reszte darmozjadow to moze by cos nasi grali. Oczywiscie PZPN to jakas paranoja to popieram ale zwiazek nie gra na boisku, prawda?


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Czemu chcesz "gwiazdy" wyrzucać ??
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Mnie się wydaje, że ta akcja to trochę takie rozmienianie się na drobne. Widać, że autorom spodobało się przede wszystkim pojawianie się w mediach i teraz idą tym tropem. Pusty stadion mógł "leśne dziadki" zasmucić i zmusić do refleksji. Garstka młodych łebków ze świeczkami może jedynie rozbawić.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


atril
Obywatel
Posty: 42
Rejestracja: 19-09-2009, 15:51
Lokalizacja: Tarnów / UK
Kontakt:

Post autor: atril »

gwiazdy to byla ironia - osoby ktore mysla ze sa prze... a graja jak patalachy.
Wystepuja w reprezentacji bo sa "gwiazdami" (siedza na lawce w jakiejs druzynie i mysla ze sa supermenami...)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ja rozumiem ironie tylko dlaczego chcesz ich wywalać ??. Dostaja tyle na ile dobrze grają. Albo bedą grac albo poszukają sobie innego zajęcia.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


lukaszp
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 19-10-2009, 20:17

Post autor: lukaszp »

Akcję popieram, czy to "Pusty stadion" czy " Zapal znicz" i myślę, że jak zwykle wszystkim nie dogodzi,wolę zdecydowanie akcje tego typu i coraz większy rozgłos niż pseudo - akcje typu wyzwiska i zadymy na ulicy. Problem dla każdego , kto interesuje się piłką nożna jest i to duży. PZPN w ostatnich kilkunastu latach sprowadził polską piłkę na poziom dnia. A do powyższego wpisu niejakiego Gushmana odniosę się tylko w takim zakresie , iż za młodego łepka się nie uważam, i to raczej problem Gushmana , że świat kibiców piłki nożnej to dla niego świat młodych łepków. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa , kropla drąży skałę.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Dla mnie jako obywatela kraju stosowanie takich akcji to kompletna porażka systemu. Ludzie musza gwałtem coś dostać co im sie należy: uczciwe widowisko. Ida na mecz płąca bilet a potem sie dowiadują ze ich ukochana drużyna podstawiła sie przez jednego szmaciarza czy drugiego. ponad 200 osób aresztowanych i panowie działacze jakby nigdy gdyby nic sie nie stało. Stołkoza. Zabrac kase rozwiązac związek zostaną sami Ci którym zalezy na czymś. Teraz to działcze dla kasy bez grama honoru i uczciwości. Twierdze że ten cały PZPN powinno sie rozje....ć kilka lat temu i teraz już może byłyby jakieś efekty, a tak to ciągniemy się w tym maraźmie ku przepaści. Przeczytałem że na ligę młodych rcocznie przeznacza sie 0,5 mln zł a na PZPN 4 mln. Tak postępując nigdy nie bedzie dobrze.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

lukaszp pisze:Akcję popieram, czy to "Pusty stadion" czy " Zapal znicz" i myślę, że jak zwykle wszystkim nie dogodzi,wolę zdecydowanie akcje tego typu i coraz większy rozgłos niż pseudo - akcje typu wyzwiska i zadymy na ulicy. Problem dla każdego , kto interesuje się piłką nożna jest i to duży. PZPN w ostatnich kilkunastu latach sprowadził polską piłkę na poziom dnia. A do powyższego wpisu niejakiego Gushmana odniosę się tylko w takim zakresie , iż za młodego łepka się nie uważam, i to raczej problem Gushmana , że świat kibiców piłki nożnej to dla niego świat młodych łepków. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa , kropla drąży skałę.
Pewnie się zdziwisz, ale mam swój mały udział w tym, że Śnieżka i WBK tuż przed meczem ze Słowacją wydały oświadczenia iż zdecydowanie odcinają się od działań PZPN i są przede wszystkim sponsorami reprezentacji. Bo o ile kibicem piłkarskim jestem tylko od wielkiego dzwonu, tak wszelkie działania budujące i wzmacniające społeczeństwo obywatelskie są bliskie mojemu sercu.

Dlatego uważam też, że po sukcesie bojkotu meczu reprezentacji czas na kolejne "mocne uderzenia". Akcja "znicz" taką wg mnie nie jest, bo nie jest uciążliwa dla PZPN i trudno będzie o jej masowy charakter. Stoję na stanowisku, że najlepszym działaniem byłoby teraz naciskanie sponsorów reprezentacji do wywierania nacisków na PZPN i zabieganie o poważne zmiany systemowe. W tym momencie mecenasom piłki odbija się delikatną czkawką reklamowanie się poprzez ten sport. Myślę, że łatwo można postarać się aby ta czkawka była na tyle dokuczliwa, że zmusiłaby ich do energicznego działania.

PS Łebków, nie łepków. :)

PPS Poza tym nie jestem fanem szafowania kwotami przeznaczanymi na szkolenie a na PZPN czy pensje dla Lato. Być może te pół miliona to jest właśnie tyle ile potrzeba na przeprowadzenie rozgrywek młodzieżowych. Nie znam się. Być może 4 mln to faktyczny koszt funkcjonowania związku i jego struktur regionalnych. Któż może wiedzieć czy to dużo czy mało. Nie o to chodzi! Rozbija się o to, że PZPN to wciąż klika "leśnych dziadków", którzy po zakończeniu kariery sportowej czy trenerskiej miękko lądują w towarzystwie wzajemnej adoracji, która staje się celem działania.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

gushman pisze:Być może te pół miliona to jest właśnie tyle ile potrzeba na przeprowadzenie rozgrywek młodzieżowych.
Dane wzięte ze strony o zniczu. Ja nie wiem czy to duzo czy to mało i ile sie wydaje np na zachodzie, ale niepokoi mnie pomysł że Ci co nie robią NIC maja 8 razy więcej od tych co chca coś robić.
gushman pisze:Stoję na stanowisku, że najlepszym działaniem byłoby teraz naciskanie sponsorów reprezentacji do wywierania nacisków na PZPN i zabieganie o poważne zmiany systemowe
Gdybym ja miał firmę i był głównym sponsorem, juz wczesniej po prostu powiedziałbym CU prezesi, ani grosza bo to szkodzi mojemu wizerunkowi.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


kktar
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 12-10-2009, 10:15
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

troche historii

Post autor: kktar »

jakaiś czas temu dodam że było to zanim upowszechniły się telefony komórkowe ... pzpn (celowo z malej litery) postanowil zmienić w trakcie rozgrywek zasady ligowe tzn... kto na jakich zasadach spada, kto awansuje... i wiecie co sie stalo ... nagle nastąpił szturm działaczy zgromadzonych na zjezdzie na publiczny automat telefoniczny ... i wszyscy mowili publicznie kto z kim ma wygrac/przegrac aby zostac/awansowac, po tym zdarzeniu niestety tylko nieliczni dziennikarze sportowi twierdzili że film piłkarski poker się urzeczywistnił ... wystarczy pomysleć jak długo już mamy telefony komórkowe ... teraz to już musztarda po obiedzie ... nawet jak ich odstrzelimy to juz swoje nakradli ...
46250 ml A Rh -, a TY?

ODPOWIEDZ