Po co nam Straż Miejska?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6820
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: LordRuthwen »

https://tarnow.naszemiasto.pl/tarnow-st ... c1-7454107" onclick="window.open(this.href);return false;

Dobre! :D


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: Kulfon »

Jak widać nasza straż nie próżnuje .

''Mieszkaniec Tarnowa nie dostosował się do obowiązujących obostrzeń i nie zasłonił ust i nosa przebywając w przestrzeni publicznej. Nie chciał też się wylegitymować, natomiast w stronę strażników miejskich kierował wulgarne słowa. Funkcjonariusze tłumaczą, że "użycie środków przymusu bezpośredniego wobec sprawcy" było konieczne. Świadkowie twierdzą, że interwencja była brutalna.''

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... -maseczki/
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6820
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: LordRuthwen »



bart11
Archont
Posty: 604
Rejestracja: 26-02-2013, 23:43

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: bart11 »

A na kontrolę kwarantannowanych dalej jeźdżą trójkami?


japoneczka01
Proedroj
Posty: 486
Rejestracja: 16-12-2015, 12:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: japoneczka01 »

Jakiś czas temu dzwoniłam na Straż Miejską, aby powiedzieć, że graficiarz zrobił napis na moim bloku. A pan ze straży zapytał mnie czy już go złapałam. Na moją odpowiedź, że nie - "no to będę musiał zawiadomić policję" - taką otrzymałam odpowiedź. To mnie utwierdza w przekonaniu, że wystarczy policja zamiast straży.


Johny991
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 26-03-2021, 19:58

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: Johny991 »

japoneczka01 pisze:
05-04-2021, 18:05
Jakiś czas temu dzwoniłam na Straż Miejską, aby powiedzieć, że graficiarz zrobił napis na moim bloku. A pan ze straży zapytał mnie czy już go złapałam. Na moją odpowiedź, że nie - "no to będę musiał zawiadomić policję" - taką otrzymałam odpowiedź. To mnie utwierdza w przekonaniu, że wystarczy policja zamiast straży.
A w policji wcale nie lepiej ;)

ODPOWIEDZ