Po co nam Straż Miejska?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Bastekxyz
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »


Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Dobry przykład z ulicą Targową zablokowaną przez samochód stojący na rozwidleniu, ale takie same sytuację są na Łaziennej, Panny Marii zaraz koło baraku eSeM zoo z o.o., sami Mundurowi też nie grzeszą rozumem i na Nadbrzeżnej dostawczego Peugota na całą szerokość przejazdu stawiają, a ty człowieku możesz sobie co najwyżej lusterko upier....


iza
Obywatel
Posty: 94
Rejestracja: 01-08-2010, 19:35
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: iza »

To Ja podam przykładzik.W centrum naszego miasta,gdy byłam w pracy,weszli panowie i powiedzieli,że firma wyrzuca śmieci nie płacąc (co było nie prawdą),następnie jeden z panów powiedział,że dużo pewnie nie zarabiam i możemy się dogadać co do ceny zaproponował Mi żebym zapłaciła 100,00.Zapytałam się z skąd mam te pieniądze wziąć z kasy odpadła odpowiedź.Zadzwoniłam od razu do szefa i była akcja.Za małe chyba pensje
panowie mają.

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

śmieci to ciekawa sprawa, kilka lat temu była nagonka rozpętana przez Targowiska, kierownicy za pomocą SM szukali winnych dużej ilości śmieci na targowiskach, winni według Targowisk byli oczywiście właściciele budynków i sklepów wokół, rozpętali bardzo niesympatyczną nagonkę, traktowano ludzi jak złodziei, sprawa przycichła, a i tak dziś są tacy co im śmieci podrzucają,
może ktoś wreszcie zobaczy że SM i Targowiska M. to studnie w których pieniądze znikają, a w zamian nic
czemu SM nie może pracować od 8 do 18, dbać o porządek, poszanowanie mienia, a sprawy bezpieczeństwa, rozbojów i pijaństwa miasto powinno oddać Policji i ją współfinansować z budżetu

Jakubie czy nie widzi marnowania pieniędzy w Straży Miejskiej i Targowiskach Miejskich


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Gale ... -ze-studni
Wy tu tak krytykujecie a dzielne chłopaki uratowali sarenkę :lol:
Chyba jacyś ''szpiedzy'' czytają to forum i chcą poprawić sobie PR :P

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

właśnie chciałem wkleić ten link jak się chłopaki lansują, tylko po co SM w tym miejscu, jestem pewny ze jednostka straży pożarnej znakomicie sama dała by sobie radę


Racjonalista
Prytan
Posty: 196
Rejestracja: 03-05-2010, 16:16

Post autor: Racjonalista »

Od razu się lansują. Od tego, miedzy innymi, są. A poza tym ludzie często to właśnie do nich dzwonią w takich sprawach najpierw. Kiedyś koleżanka nie wiedziała co zrobić z kotem, który dostał padaczki na środku ulicy i zadzwoniła właśnie na SM. Powiem, że była bardzo pozytywnie zaskoczona "obsługą" dyżurnego. I to właśnie on powiadomił azyl i monitorował całą sprawę.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

nie wierzę: http://www.tvn24.pl/12690,1689749,0,1,s ... omosc.html - o sarence nawet w TVN24.pl


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3054
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

TomekMKM pisze:nie wierzę: http://www.tvn24.pl/12690...,wiadomosc.html - o sarence nawet w TVN24.pl
A bo to takie sympatyczne jest! ;) Co to mają wciąż w TV mówić o Kaczorach, Tuskach, Palikotach albo morderstwach protestach i kolejkach w szpitalach? :P
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

"Po oswobodzeniu natychmiast pomknęła do lasu"
Tylko gdzie ten las? :lol: Sarna nie potrzebuje do życia lasu, woli pola i łąki.


transfer
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 01-09-2010, 21:22

Post autor: transfer »

Zwolnić całą straź WIEJSKĄ


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Boruta pisze:Tylko gdzie ten las?
:lol: Spadowa jest koło nowego szpitala od strony elektrociepłowni wiele razy tam bywałem i żadnego lasu nie stwierdziłem :lol:
Boruta pisze:Sarna nie potrzebuje do życia lasu, woli pola i łąki.
dokładnie i takowe tam się znajdują ..... a co do dziennikarza(rki) no cóż .... :P

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

a tu znajdziecie zapowiedź nowych spektakularnych akcji, ku polepszeniu wizerunku, biednych zagonionych mundurowych


dzik

pies

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Nie zapominajcie, że był już także daniel, łabędź, a także słynny już na YouTube bóbr, co następne? "Tarnów - polski zwierzyniec"?


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

TomekMKM pisze:Nie zapominajcie, że był już także daniel, łabędź, a także słynny już na YouTube bóbr, co następne? "Tarnów - polski zwierzyniec"?
Bobra to ty akurat zostaw w spokoju... to sąsiad mój go ratować próbował, a nie SM :)
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

ODPOWIEDZ