Fontanny diodowe

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Jeśli by ktoś mógł wrzuć foto tych fontann z rynku był bym wdzięczny bo sam nie mam za bardzo czasu by iść zobaczyć.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Versacz pisze:Jeśli by ktoś mógł wrzuć foto tych fontann z rynku był bym wdzięczny bo sam nie mam za bardzo czasu by iść zobaczyć.
http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Mias ... um-Tarnowa

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Dzięki z góry ;*


Proboszcz
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 07-09-2009, 15:39

Post autor: Proboszcz »

wieś tańczy i śpiewa. To chyba musiał być pomysł pani vice. Cepelia w najgorszym wydaniu. Kolejnym krokiem będzie ustawienie gipsowych krasnali w parku strzeleckim


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

wieś.... widział Ty kiedy Paryż, Pragę czy cokolwiek poza swoim nosem, Panie Proboszczu? Światowe stolice słyną z kolorowych oświetleń fontann i im podobnych. Fakt, że z większym przepychem, ale o to chodzi - by mrygało, by ludzie mieli na co popatrzeć.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Niby tak, tylko żeby jeszcze tam była woda...

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Woda będzie w lecie, nie martw się ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Lord - wielu wciąż wierzy, że tam jest woda ; >


wertyt
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 25-11-2009, 14:58

Post autor: wertyt »

W ostatnią niedzielę zobaczyłem te fontanny i mało zawału nie dostałem. Estetyka straganu na odpuście w Odporyszowie. Szczególnie szkoda mi rynku bo to na pewno jeden z najpiękniejszych placów w Polsce i jeśli coś tam się stawia to warto byłoby się dobrze nad tym zastanowić. Moim zdaniem wystarczyłoby samo oświetlenie kamiennych studni albo jakaś zdecydowanie prostsza nie narzucająca się tak bardzo forma. No i oczywiście raczej nie z plastiku.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Moim zdaniem , juz dawno w naszym mieście powinno sie wprowadzić jakis elektroniczny system wyrażania opinni o róznych rzeczach w naszym mieście.

Przykładowo pojawia sie propozycja ze strony miasta z fontanntami i mieszkańcy maja np. 3 dni na wyrażenie swojej opinii czy wybranie najlepszego (ich zdaniem) wariantu.

No chyba, że rzeczywiście takie fontanny sa tylko i wyłącznie dla prezydenta.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Deto, przecież jest - ten ichniejszy portal :) Możesz wyrazić opinię - co prawda tylko pozytywną, ale jednak. Negatywną może nawet moderator przepuści, a jak nastąpi cud, to może nawet ktoś to przeczyta i odpowie.
Oczywiście, że ładne podświetlenie byłoby estetyczniejsze niż plastik, ale ktoś by musiał o tym wiedzieć. Jeśli plastyk miejski przepuszcza taką cepelię, to chyba jest niepotrzebny.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Zawsze wydawało mi się, że to co sie dzieje w anszym mie.ście, każda inwestycja, itd są robione przede wszystkim dla mieszkańców. To oni zatem powinni decydować co się dzieje , gdzie i jak.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Deto pisze:Zawsze wydawało mi się, że to co sie dzieje w anszym mie.ście, każda inwestycja, itd są robione przede wszystkim dla mieszkańców. To oni zatem powinni decydować co się dzieje , gdzie i jak.
... i w jakiej kolejności.
Tutaj w pełni się z Tobą zgodzę.
Lecz niestety nasi włodarze chyba zapomnieli że to oni są dla nas a nie my dla nich.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Źle Ci sie Deto wydaje.
Przejeżdżałem dzisiaj koło wojnicza. Jak słowo daje, co chwila wyrasta tam jakaś nowa fabryczka, magazyn, czy coś innego. To tylko 11 km od Tarnowa, ja nie, wiem mieszkamy na żyle wodne, jakimś magnesie, czy siedlisku gnuśności ??
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

trix: jest jeszcze takie 'prawo bezwładności urzędniczej' - im więcej urzędników, tym bardziej wszyscy rozglądają się wokół i patrzą żeby inny coś zrobił, a sami są zajęci przygotowaniem jakiegoś 'dupochronu' dla siebie - że niby chciał, a się nie dało. Idę o zakład, że w Wojniczu decyzyjna jest jedna osoba, która nie musi się pytać 10 innych o zdanie. I robi swoje.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ