Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

W załączniku do regulaminu :)
A gdyby taka informacja na drzwiach była i w cenniku na stronie to by pewnie było zdecydowanie lepiej. Kto regulaminy czyta, szczególnie stojąc pod drzwiami :D

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 741
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: figa »

LordRuthwen pisze:
15-11-2021, 09:20
To teraz pokaż mi gdzie jest o tym informacja. Zapewne osoba, która pisała o tym też jej nie znalazła.
Obrazek
To takie typowe w naszym kraju, jeśli coś może uzyskać zwykły człowiek to należy to ukryć.
Ej, bez jaj. Przy każdym oddziale, jest zakładka "Godziny otwarcia i cennik". I tam jest wszystko napisane. Powyżej cennika.
(sorry, nie umiem wstawić screena).

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Goscinny »

figa pisze:
15-11-2021, 08:39
A wiesz dlaczego w sezonie zimowym w soboty jest zamknięte? Bo w soboty zazwyczaj jest 0 zwiedzających. Tak, ZERO. Ludzie wolą przyjść w niedzielę, kiedy wejście jest bezpłatne.
A może jest zero, bo jest zamknięte?
Ja, jeśli planuję wycieczkę jednodniową, to ją planuję na sobotę, a nie na niedzielę. I może część ludzi wybierze inne miasto, gdzie w sobotę da się zobaczyć jakąś wystawę?

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Goscinny »

Podrzucił robaki do hotelu, żeby nie płacić za nocleg
Do jednego z oszustw i to solidnie zaplanowanych doszło w tarnowskim hotelu Cristal Park. Para mieszkająca w tym samym mieście wynajęła tam pokój dla dwóch osób, za który powinni zapłacić 300 PLN. Rano zdecydowali się jednak złożyć skargę i domagali się zwrotu kosztów. Powód? W hotelowej łazience znaleźli robaki. Sprawę opisuje Radio Kraków.

Para miała jednak pecha, bo trafiła na nieodpowiednią osobę. Hotelem zarządza Witold Kisała, który z wykształcenia jest biologiem. Efekt? Mężczyzna wiedział, że akurat te konkretne robaki nie miały szans pojawić się w pokoju samoistnie. Muchy plujki rozwijają się w padlinie, np. w zepsutym mięsie lub ranach zwierząt itd. Ale na pewno nie robią tego same z siebie w łazience – nawet, gdyby nie była regularnie sprzątana.

– Larwa jeszcze we wczesnym stadium rozwoju, znajdująca się w czystej łazience, gdzie nie ma żadnego mięsa, nic nie śmierdzi? Skąd miałaby się tam wziąć? – pyta retorycznie Kisała w rozmowie z Radiem Kraków.

W międzyczasie mężczyzna, który wynajął pokój i toczył bój o swoje pieniądze, zdążył oczerniać hotel w internecie i zgłosić ich do sanepidu. Ostatecznie sprawa trafiła do sądu, a ten stanął po stronie hotelu. Powołano nawet biegłą entomolog, która potwierdziła wersję hotelarza.

Sąd skazał mężczyznę na 500 PLN grzywny oraz 150 PLN kosztów sądowych. Ten odwołał się od wyroku, ale nie udało mu się przekonać wyższej instancji. W efekcie doszło jedynie dodatkowe 100 PLN kolejnych kosztów sądowych.


green123
Archont
Posty: 890
Rejestracja: 30-08-2012, 19:03

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: green123 »

https://twitter.com/SztabGenWP/status/1 ... 6449100801

Wydaje mi się, że to Tarnów i wjazd w autostradę w Krzyżu od strony jana Pawła wojsk słowackich.


wejss
Rhetor
Posty: 1620
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: wejss »

green123 pisze:
28-11-2021, 21:09
https://twitter.com/SztabGenWP/status/1 ... 6449100801

Wydaje mi się, że to Tarnów i wjazd w autostradę w Krzyżu od strony jana Pawła wojsk słowackich.
Dokładnie tak jest. To rondo Wilcza/Jana Pawła II.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

O której o i jechali? Autostrada była wczoraj obstawiona policją koło 9 strasznie.

Wysłane z mojej budki telefonicznej



wejss
Rhetor
Posty: 1620
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: wejss »

LordRuthwen pisze:
29-11-2021, 08:59
O której o i jechali? Autostrada była wczoraj obstawiona policją koło 9 strasznie.

Wysłane z mojej budki telefonicznej
https://tarnow.naszemiasto.pl/tarnow-na ... 15-8566901

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

wejss pisze:
29-11-2021, 12:42
LordRuthwen pisze:
29-11-2021, 08:59
O której o i jechali? Autostrada była wczoraj obstawiona policją koło 9 strasznie.

Wysłane z mojej budki telefonicznej
https://tarnow.naszemiasto.pl/tarnow-na ... 15-8566901
Nie ma godziny. A zastanawiałem się kogo szukają, bo trzepali na 3 samochody ciężarówki wjeżdżające NA A4 i siedzieli w 4-5 samochodach na bombach na pasie awaryjnym zaraz przy wjeździe na A4 w stronę Krakowa.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: ad2222 »

Goscinny pisze:
27-11-2021, 21:55
Podrzucił robaki do hotelu, żeby nie płacić za nocleg
Hou hou hou... ta historia ma już swoją drugą odsłonę - ogólnopolską:

https://youtu.be/L8DKfB0HGo0?t=745

Czekamy na światową premierę :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

https://www.zwiadowcahistorii.pl/ogromn ... a-galeria/
Kopiesz sobie spokojnie a tu natrafiasz na dziwną rurę :D

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

https://gazetakrakowska.pl/tarnow-nieza ... 4-15964701
Tak jest, nie przedłużajcie im umów, potem będziecie płakać że nikt nie chce za śmieszne pieniądze karetką jeździć bo kolejnych chętnych będzie ciężko znaleźć.
Jestem też ciekaw jakie to konsekwencje wynikają z kodeksu pracy w sprawie "dobrowolnej" szczepionki.

Wysłane z mojej budki telefonicznej





japoneczka01
Proedroj
Posty: 486
Rejestracja: 16-12-2015, 12:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: japoneczka01 »

Myślę, że raczej nie odważy się lekarzom czegokolwiek nie dać, a co najwyżej zrobi pokazówkę na salowych i pielęgniarkach.
Nieraz już tak było i ucierpiał wyłącznie personel niższy, a doktory nietykalni.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: ad2222 »

@japoneczka01 ale zauważ, że te "doktory" mają niezły poziom wyszczepienia. Zresztą tych 2 niezaszczepionych to i tak o dwóch za dużo.
A ci "pracownicy szpitala" to też w dużej ilości pracownicy biurowi czy konserwatorzy, nie tylko pielęgniarki i salowe, a kierowcy karetek - zresztą teraz chyba już każdy kierowca jest też ratownikiem - to raczej MKTS albo Pogotowie Ratunkowe.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


rafalt
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 06-09-2014, 23:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: rafalt »


ODPOWIEDZ