Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Keleos pisze:
Rzeszoof na 90 miejscu ; D
Bo bo Rzeszów to w dużej swej części wieś - zwłaszcza na terenach przyłączonych ostatnio. A tam ciężko o dobrą infrastrukturę sieci.



@LordRuthwen

Dzwoniłem do braciaka. Maksymalnie przez przeglądarkę miał 3,4 MB (bajta) downloadu. Przez radiówkę z Multimedii.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Nie wiem czemu się dziwicie. Tarnów pod tym względem dawno prześcigną stolice województwa, zapewne dzięki konkurencyjności. Wielość firm robi swoje.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

No to mamy newsa na głównej stronie w Interii - http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malo ... 32835,4444

Dzisiaj rano na TVN 24 z kolei redaktor wspomniał, że "Tarnów nazywany jest biegunem ciepła, ale na forach internetowych pojawiają się też nazwy biegun dziadowstwa w związku z bankructwami ABM, Poldimu, a teraz FSM"....

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Marcin Zaród pisze:
Dzisiaj rano na TVN 24 z kolei redaktor wspomniał, że "Tarnów nazywany jest biegunem ciepła, ale na forach internetowych pojawiają się też nazwy biegun dziadowstwa w związku z bankructwami ABM, Poldimu, a teraz FSM"....

Tylko pogratulować rzetelności dziennikarskiej panu redaktorowi. Akurat miasto w sprawie tych bankructw nie miało za wiele do gadania. W przypadku dwóch pierwszych już bardziej winy szukałbym u Millera, Kaczyńskiego i Tuska.

Awatar użytkownika

sybirak
Prytan
Posty: 270
Rejestracja: 17-02-2010, 16:51

Post autor: sybirak »

defekator pisze:
W przypadku dwóch pierwszych już bardziej winy szukałbym u Millera, Kaczyńskiego i T..
Za deszcz i gradobicie też oni odpowiadają, tak jak Cimoszewicz za powódź?
Byle student ekonomii (a przecież jeszcze nie tak dawno mieliśmy prawie tylko takich) odpowie, że to jednak wina złego zarządzania a nie złego rządu.

Edyta:
zrobiłem, sorry
Ostatnio zmieniony 16-08-2012, 15:40 przez sybirak, łącznie zmieniany 1 raz.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

hej hej, Sybirak, popraw sobie quota, bo to nie ja napisałem...


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

http://www.youtube.com/watch?v=92CpBqVF ... ure=relmfu

PKO BP- bankowość korporacyjna - AZOTY Tarnów

Spoty emitowane w TVN24 oraz TVN CNBC


wejss
Rhetor
Posty: 1634
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »



Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

I najważniejsze, że - POZYTYWNA :mrgreen: Jak czekam na pociąg zawsze odwiedzam Galerię BWA na Dworcu.
Czasem mi się podoba czasem nie - ale to kwestia gustu - ważne że coś się dzieje - nadal uważam, że można by więcej zrobić - ALE i tak jest bardzo dobrze.

Ja osobiście na naszym dworcu zrobił bym stylową galerię handlową - wymagało by to większej przebudowy - ale można było to zrobić. Co ciekawe PKP by na tym zarabiała :mrgreen: co więcej można połączyć klasę i styl z tanim asortymentem, tak by podrózny mógł kupić za rozsądne pieniądze a sklepy wygladały ładnie i pasowały do wnętrzna.
9000 ml A Rh-


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Tanie produkty na dworcach? Tego jeszcze jak żyję nie widziałem...
Tutaj raczej panuje zasada: kup za tyle ile sobie zażyczą albo przegap pociąg szukając innego sklepu.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Nie całkiem - w Krakowie są stoiska z tanią ksiązką - tak, wiem wyglądają paskudnie - ale wyobraź sobie jak by PKP za małe pieniądze udostępniła ładny kącik na tania książkę?
Co do sklepu spożywczego na naszym dworcu ma normalne ceny - więc się da.

Można spokojnie wprowadzić konkurencję - i to załatwi kwestię cen - no i oczywiście czynsze nie mogą być wysokie.
9000 ml A Rh-


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kr ... omosc.html

O protestach w sprawie spalarni śmieci.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11070
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Facet protestuje przeciw wszystkiemu co tylko można.
Nie ma pojęcia o czym mówi, ale hasła można w mediach rzucić, zawsze coś tam zostanie.
Będzie smród :) A teraz tam pachnie, jak rozumiem - muszę się przejechać, sztachnąć tego świeżego powietrza :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

A co ma do spalarni oczyszczalnia ścieków?

Po drugie - to mi pachnie próbą wyłudzenia - wyłudzenia kasy za 'prawidłową' ekspertyzę oddziaływania na środowisko. Ale oczywiście mogę się mylić.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Goscinny pisze:Będzie smród A teraz tam pachnie, jak rozumiem - muszę się przejechać, sztachnąć tego świeżego powietrza
Dokładnie o tym samym pomyślałem :D Teraz tam lawendą i fiołkami pachnie :D

ODPOWIEDZ