Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".

green123
Archont
Posty: 890
Rejestracja: 30-08-2012, 19:03

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: green123 »

Cieiselczyk chcąc startować na prezydenta Polski postąpił podobnie i na szczęście wykryli, że podrabiał podpisy. Że chłop jeszcze nie miał wyroku jakieś skazanego za te wszystkie oszczerstwa każdej z opcji. Wyśmiewcze zdjęcia przerobione radnych.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

Obstawiam, że pkw, bo teraz ona jest administratorem tych danych.


japoneczka01
Proedroj
Posty: 486
Rejestracja: 16-12-2015, 12:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: japoneczka01 »

green123 jak wiesz, że tak oszukał, to dlaczego nie złożysz zawiadomienia do prokuratury?
Nie dziw się, że mu wszystko uchodzi bezkarnie, bo wszyscy co wiedzą jak, np. Ty cicho siedzą i nikt nie składa zawiadomienia. Prokuratura sama od siebie na pewno tym się nie zajmie.


rafalt
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 06-09-2014, 23:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: rafalt »

Może nie do końca napisali ale coś o historji tarnowa a raczej o Janie Tarnowskim Hetmanie.

https://www.youtube.com/watch?v=3d5C-mQI6mM" onclick="window.open(this.href);return false;


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

RDN: Zarząd Województwa Małopolskiego zwrócił się do stowarzyszeń zawodowych i twórczych właściwych ze względu na rodzaj działalności prowadzonej przez Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie z prośbą o cyt. opinię w sprawie odwołania Pani Agnieszki Kawy ze stanowiska dyrektora tej instytucji.

Jak zwykle pozbywa się z miasta osoby, które coś robią/działają na korzyść Tarnowa :( Tak samo było z kustoszami muzeum.Sytuacja w CSM będzie zapewne taka sama jak w Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu.Odwołano Antoniego Malczaka.Na jego miejsce wskoczył Andrzej Zarych z PiS-u.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Ciekawe, czy ta opinia wpłynie na decyzję?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Jan Kowalski pisze:Ciekawe, czy ta opinia wpłynie na decyzję?
Nie wpłynie, bo nie będzie żadnej opinii.W Centrum Sztuki Mościce nie ma związków zawodowych.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

kari pisze:
Jan Kowalski pisze:Ciekawe, czy ta opinia wpłynie na decyzję?
Nie wpłynie, bo nie będzie żadnej opinii.W Centrum Sztuki Mościce nie ma związków zawodowych.
stowarzyszeń zawodowych i twórczych
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Dorota1975 »

Agnieszka Kawa jest szefową CSM od 2008 roku, powołana bez konkursu na czas nieokreślony. ustawa o prowadzeniu działalności kulturalnej wskazuje na powoływanie dyrektorów na czas określony.
oczywiście, w tle jest polityka, ale są też przepisy.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Jan Kowalski pisze:
kari pisze:
Jan Kowalski pisze:Ciekawe, czy ta opinia wpłynie na decyzję?
Nie wpłynie, bo nie będzie żadnej opinii.W Centrum Sztuki Mościce nie ma związków zawodowych.
stowarzyszeń zawodowych i twórczych
Tak,ale z tego co wiem, to w CSM takich nie ma. Prężnie działają za to związki zawodowe i twórcze w Tarnowskim Teatrze.Gdy Ciepiela ogłosił w czerwcu konkurs na Dyrektora Naczelnego tarnowskiej sceny to wówczas wyraziły pozytywną opinię o dyrektorze Balawejderze.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Dorota1975 pisze:ustawa o prowadzeniu działalności kulturalnej wskazuje na powoływanie dyrektorów na czas określony.
oczywiście, w tle jest polityka, ale są też przepisy.
Otóż to. Jeżeli wystartuje w konkursie i odpadnie na rzecz jakiegoś politycznego kolesia to wtedy będzie powód do utyskiwania.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

W PWSZ też się ciekawie dzieje.

W miniony piątek odbyło się posiedzenie senatu uczelni, na którym odwołano autorów listu i oświadczenia dla mediów z Rady Uczelni. Krzysztofa Głomba i Roberta Tomasiewicza.

„Wkrótce senat PWSZ podejmie decyzję o uzupełnieniu Rady Uczelni” – mówi krótko Piotr Kopa, rzecznik prasowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.
Zródło:Tarnow.in

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

O tym, że jest przymiarka do wywalenia dyrektorki CSM pisałem na tym forum w marcu: viewtopic.php?p=170322#p170322" onclick="window.open(this.href);return false;. No i stało się faktem. Nowy dyrektor z nadania jest obecnie zatrudniona tam jako wice czy ktoś taki. Wcześniej była w jakimś urzędzie w Krakowie.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Goscinny »

Sugerujesz, że wiadomo już kto wygra konkurs?

A co do PWSZ - ja bym to zaorał i zrobił tam parking, więcej by pożytku z tego było. Uczelnia łamie przepisy, nie dochowuje terminów, nie posiada odpowiedniego statutu (jak czytałem). Ktoś to zgłasza do instytucji nadrzędnej, bo widzi, że jest źle. Rektor: to działanie na szkodę uczelni" i wywala niepokornych. Fajna ta uczelnia, taki folwark.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

Sugeruję, że wiem. Mogę ci podać imię i nazwisko, jeśli się mylę - przeproszę.

ODPOWIEDZ