Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

wejss pisze:No to macie Nowy Sącz. Ziemia obiecana przez niejednego uznawana za krainę mlekiem i miodem płynącą.
Miejski działacz PiS-u Lucjan Stępień zwrócił uwagę, że zmiany są potrzebne nie tylko w sądeckim ratuszu. – Ważne jest, aby wyborcy zastanowili się już nad kolejnymi wyborami do parlamentu. Od ponad 10 lat Sądecczyzna ma swoich posłów w sejmie. Niestety nie ma z tego żadnych korzyści. Brakuje Sądeczanki, droga pociągiem do Krakowa trwa około 3 godzin. Cały czas wszyscy obiecują, a nic nie robią dla miasta – dodaje

Wypisz wymaluj Tarnów. Wymieńcie mi JEDEN sukces tarnowskiego parlamentarzysty. JEDEN wymierny sukces.... No ale jak barany i tak na ciebie zagłosują to po co się starać? :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Niestety, żaden parlamentarzysta nigdy nie pomógł swojemu rejonowi, poza jednym - Gosiewskim, który zatrzymał ekspres na stacji we Włoszczowej.
Co więcej, można mnożyć przykłady, gdy w imię interesu partii posłowie głosowali przeciwko swojemu regionowi. Choćby ostatnie głosowanie w sprawie instytutu polsko-węgierskiego, czy głosowanie w sprawie obwodnicy Dąbrowy.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Beny
Archont
Posty: 515
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Beny »

Na Sądecczyźnie zabili kurę które składała im złote jaja,a moze raczej nie kure a Koguta, znam troszke te tereny i wiem co ten czlowiek robil dla regionu i mieszkańców wiem tez co wybudował w swoich stronach dla ludzi, ten czlowiek mial zwykle 60 - 70 % poparcia do senatu a teraz??? teraz PiS bardzo stracil, Kogut byl wlasnie takim czlowiekiem ktory bardziej cenil sobie interesy ludzi niz partii i za to chyba zaplacil, zauwazyliscie ze taki byl winny a teraz wszystko ciiii no coz straci na tym tylko PiS.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Ch#jowy temat... :lol: :lol: :lol: :lol:
Do erotycznej zabawy postanowił wykorzystać... chromowaną nakrętkę na gryf sztangi i założyć ją sobie na członka. Igraszki fatalnie się jednak skończyły, bo mężczyzna nijak nie potrafił zdjąć nakrętki z przyrodzenia. Ostatecznie postanowił „przespać” się problemem i spróbować usunąć nakrętkę następnego dnia. Rankiem też ani drgnęła. Co gorsza, ściśnięty organ nabrzmiał i pulsował z bólu. Po południu nieszczęśnik postanowił wezwać pogotowie ratunkowe.

https://gazetakrakowska.pl/tarnow-straz ... r/13455450" onclick="window.open(this.href);return false;

Padłem :lol: :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Słyszałem od strażaków, że mieli niezły ubaw. Wezwanie do takiego idioty było miłą odskocznią od prawdziwych problemów.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:Słyszałem od strażaków, że mieli niezły ubaw. Wezwanie do takiego idioty było miłą odskocznią od prawdziwych problemów.
Ten przypadek ze szczotką w dupie tez niczego sobie.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: kari »

Debil i tyle :mrgreen:

Awatar użytkownika

gnite
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-08-2012, 15:38

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: gnite »

Mr Greenback pisze:Ten przypadek ze szczotką w dupie tez niczego sobie.
Mnie najbardziej urzekł ten z łożyskiem w członku.


Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Trishelle »

Różnica między młodymi mieszkańcami według GUS a danymi z Facebooka:

Obrazek

Wykonane przez HS z forum SSC. Jak widać w Tarnowie jest więcej osób w tej grupie o 7% około niż to co deklaruje GUS. Zawsze coś.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Trishelle pisze:Różnica między młodymi mieszkańcami według GUS a danymi z Facebooka:

Obrazek

Wykonane przez HS z forum SSC. Jak widać w Tarnowie jest więcej osób w tej grupie o 7% około niż to co deklaruje GUS. Zawsze coś.
A jak to metodyka? W jaki sposób Fb wie kto gdzie mieszka?
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Drzoana reklamuje Tarnów

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LjZLPHZweLU[/youtube]
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Ksiądz zareklamował Seminarium duchowne. :lol: :lol: :lol:


http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... -tarnowie/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: defekator »

Mr Greenback pisze: A jak to metodyka? W jaki sposób Fb wie kto gdzie mieszka?
Przez IP chociażb czy też lokalizację w komórce.. Fb ma tak rozwinięte algorytmy analizy danych, że ustalenie realnego wieku i miejsca zamieszkania nie jest problemem Podejrzewam, że błąd pomiaru mają mniejszy niż GUS.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

defekator pisze:
Mr Greenback pisze: A jak to metodyka? W jaki sposób Fb wie kto gdzie mieszka?
Przez IP chociażb czy też lokalizację w komórce.. Fb ma tak rozwinięte algorytmy analizy danych, że ustalenie realnego wieku i miejsca zamieszkania nie jest problemem Podejrzewam, że błąd pomiaru mają mniejszy niż GUS.
No to Cię zaskoczę, ale po IP mi wychodzi ...Warszawa :lol: :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: ad2222 »

@Greenback: co by tłumaczyło taki rozrzut danych dla Warszawy w tej tabeli...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ