Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".

sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: sylw3st3r »

Pytamie z innek beczki, dzisiaj jakieś 30min temu w Tarnowie widziałem żołnierzy którzy sobie chodzili ładnie w okolicy rynku z dużą bronią ktoś wie w związku z czym i dlaczego są oni u nas?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6852
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

A to byli faktyczni żołnierze czy jakieś bałwany z ASG nie szanujące zwyczaju "nie pokazuję wszystkim"? Byli jednolicie ubrani w polską panterę czy każdy inaczej?
Choć sądząc z godziny to raczej jednak nie ASG :P

Online

wejss
Rhetor
Posty: 1631
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: wejss »

sylw3st3r pisze:Pytamie z innek beczki, dzisiaj jakieś 30min temu w Tarnowie widziałem żołnierzy którzy sobie chodzili ładnie w okolicy rynku z dużą bronią ktoś wie w związku z czym i dlaczego są oni u nas?
Pewnie ze względu na ten szczyt klimatyczny w Katowicach. Mówili coś, że ma być podniesiony stan bezpieczeństwa na Śląsku i w Małopolsce.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6852
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

Tak, jest zakaz przenoszenia broni - na tym to polega.


emma
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 14-01-2018, 22:01

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: emma »

sylw3st3r pisze:Pytamie z innek beczki, dzisiaj jakieś 30min temu w Tarnowie widziałem żołnierzy którzy sobie chodzili ładnie w okolicy rynku z dużą bronią ktoś wie w związku z czym i dlaczego są oni u nas?
Harcerze i grupy rekonstrukcyjne bawią się od wczoraj od 16 do rana :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7659
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: ad2222 »

No tak, ten podwyższony stan bezpieczeństwa tłumaczył wczorajsze obstawy węzłów autostradowych - po dwa radiowozy na kogutach przy każdym wjeździe... Nawet nie wiedziałem, że Policja ma tyle samochodów :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Ricardo »

Pismo związkowców trochę stare bo z lipca ale w Tarnowie odbiło się bez echa a być może to własnie ono zaważyło na tym że nie przeniesiono do nas centrali PSG

http://www.opzz.org.pl/aktualnosci/bran ... e-siedziby" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11643
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: defekator »

Ricardo pisze:Pismo związkowców trochę stare bo z lipca ale w Tarnowie odbiło się bez echa a być może to własnie ono zaważyło na tym że nie przeniesiono do nas centrali PSG

http://www.opzz.org.pl/aktualnosci/bran ... e-siedziby" onclick="window.open(this.href);return false;
Jednym słowem jak pracownicy z Tarnowa po reorganizacji musieli szukać roboty w Krakowie - dobrze. Ale w drugą stronę - źle. No i ponieważ absolutnie nie wierzę, że związek zawodowy troszczy się o koszta pracodawcy i interes spółki obstawiam też, że co najmniej kilka z podpisanych osób zaczęło obawiać się o swój związkowy dobrze płatny ciepły etat.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

OPZZ zwany kiedyś organizacją przeciw zdrowym zmysłom.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: hurricane »

defekator, mnie raczej bardziej oburza to, ile tych pluskiew związkowych działa w tej branży.

Gazownictwo wyprowadza się z Tarnowa, który przez wiele lat był jego stolicą - wspomnicie moje słowa w niedalekiej przyszłości.

Online

wejss
Rhetor
Posty: 1631
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: wejss »

hurricane pisze:defekator, mnie raczej bardziej oburza to, ile tych pluskiew związkowych działa w tej branży.

Gazownictwo wyprowadza się z Tarnowa, który przez wiele lat był jego stolicą - wspomnicie moje słowa w niedalekiej przyszłości.
Jak się to ma do tego: http://www.rdn.pl/news/centrala-karpack ... nowa-wideo" onclick="window.open(this.href);return false;


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: hurricane »

Pani Czech może mówić, co chce. Posłowie PiS z Tarnowa to trzecia albo czwarta liga w tej partii. Wyżej jest Bernacki, ale on jest z Proszowic i raczej go Tarnów nie obchodzi. Z tego, co wiem dobrze mu idzie mieszanie w lokalnym partyjnym kotle.

Jak znam życie to pewnie dostanie jedynkę i wejdzie do Sejmu, bo ludzie delikatnie mówiąc nie myślą, gdy głosują.
Ostatnio zmieniony 05-12-2018, 09:41 przez hurricane, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Chyba nie ma co poważnie traktować deklaracji tarnowskich posłów. Na przykład kiedyś w tym samym radiu lansował się Krajewski, który gwarantował, ze już załatwił koniec remontu wiaduktów. Podobnie jak w przypadku Ciepieli - poważnie traktujmy tylko fakty, a nie słowa i deklaracje.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


bart11
Archont
Posty: 604
Rejestracja: 26-02-2013, 23:43

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: bart11 »

Jan Kowalski pisze:Chyba nie ma co poważnie traktować deklaracji tarnowskich posłów. Na przykład kiedyś w tym samym radiu lansował się Krajewski, który gwarantował, ze już załatwił koniec remontu wiaduktów. Podobnie jak w przypadku Ciepieli - poważnie traktujmy tylko fakty, a nie słowa i deklaracje.
Koniec remontu != ukończenie :) - patrząc na rozmach wykonawcy, to w zasadzie jest prawda.


farciarzgilmore
Archont
Posty: 741
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: farciarzgilmore »

hurricane pisze:defekator, mnie raczej bardziej oburza to, ile tych pluskiew związkowych działa w tej branży.

Gazownictwo wyprowadza się z Tarnowa, który przez wiele lat był jego stolicą - wspomnicie moje słowa w niedalekiej przyszłości.
A co się ma jeszcze stać oprócz tego co już się wydarzyło?

ODPOWIEDZ