Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

maup, wiesz, że to się zmienia dynamicznie. Jak byłem ostatnio było stosunkowo nisko. Z patelni na Chemobudowę plażą można było przejść.
29500ml B Rh+... A Ty?


jasiu
Obywatel
Posty: 23
Rejestracja: 12-07-2013, 22:20

Post autor: jasiu »

Byłem dziś wGródku n Dunajcem.ludzi tyle ze nie ma gdzie nogi postawić.woda cieplutka,i co najważniejsze ratownicy caly czas patrolują zalew na motorówkach.polecam!

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jechałem dzisiaj przez Gródek do Nowego Sącza (bo dostałem cynk, że w Jurków słabo przejezdny): niewyobrażalna ilość ludzi na plaży i w wodzie. Namioty tych, którzy przyjechali wcześniej pomieszane z tymi, którzy rozłożyli się z kocami dzisiaj a do tego w wodzie takie mrowie ludzi, że trzeba być hardkorem, żeby pisać się na coś takiego.

W drodze powrotnej z kolei jechałem przez 40 minut w korku spowodowanym przez "ręczne sterowanie" przy wyjeździe z Chorwacji. Trudno się dziwić, miejsce zbiera zasłużone dobre recenzje. Tylko jakoś nie potrafię sobie wyobrazić jak dzisiaj ludzie funkcjonowali w tym miejscu. Sprawdzałem tę lokalizację w tygodniu i np. w barze na frytki czeka się 10-15 minut. Dzisiaj to chyba w ogóle nie były osiągalne. ;)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Jak komuś chciało się stać w samej kolejce godzinę, później się jakoś dopchać do kasy to luzem licząc 1,5 godziny stracone : D


CEO
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 05-02-2010, 15:34

Re:

Post autor: CEO »

CEO pisze:
petr pisze:Z tego co się dowiedzieliśmy, to Wiśniowski zalewał fundamenty budowanego hotelu i obniżyli poziom wody w jeziorze.
A gdzie niby ten hotel jest budowany?
Moze jak juz, robil cos kolo swojego domu w Grodku, ktory swoimi rozmiarami przypomina kilka hoteli razem wzietych. A do domu podlatuje helikopterem, niejednokrotnie widzialem.

A tutaj pare fotek:

http://www.sacz.in/galeria/wydarzenia;z" onclick="window.open(this.href);return false; ... o,343.html
Wow, 5 gwiazdkowy hotel nad roznowem otwieraja za kilka dni.

http://pajacyk.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.facebook.com/PajacykPL" onclick="window.open(this.href);return false;


CEO
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 05-02-2010, 15:34

Re: Re:

Post autor: CEO »

CEO pisze:
CEO pisze:
petr pisze:Z tego co się dowiedzieliśmy, to Wiśniowski zalewał fundamenty budowanego hotelu i obniżyli poziom wody w jeziorze.
A gdzie niby ten hotel jest budowany?
Moze jak juz, robil cos kolo swojego domu w Grodku, ktory swoimi rozmiarami przypomina kilka hoteli razem wzietych. A do domu podlatuje helikopterem, niejednokrotnie widzialem.

A tutaj pare fotek:

http://www.sacz.in/galeria/wydarzenia;z" onclick="window.open(this.href);return false; ... o,343.html
Wow, 5 gwiazdkowy hotel nad roznowem otwieraja za kilka dni.

http://pajacyk.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.facebook.com/PajacykPL" onclick="window.open(this.href);return false;
Moge zapytac dlaczego linki do hotelu zostaly zastapione przez linki pajacyka?

Czyzby admin podejrzewal ze jestem wlascicielem tego hotelu?

Zauwazylem juz dawno ze na forum panuja takie teorie spiskowe, ze jak ktos o czyms napisze i wklei linka to od razu on lub ktos z jego rodziny ma w tym interes, ale bez jaj panowie - chyba nie podejrzewacie mnie ze nazywam sie Wisniowski i tu reklamuje swoj hotel.

Po prostu uwazam ze hotel 5 gwiazdkowy w naszym regionie to spore wydarzenie, nawet jak na Warszawe otwarcie 5* hotelu to juz sukces a co dopiero w takiej wiosce nad Roznowem.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Re: Re:

Post autor: lll »

CEO pisze: Moge zapytac dlaczego linki do hotelu zostaly zastapione przez linki pajacyka?
Jeśli masz czyste intencje możesz wkleić link bez przekierowania :)


CEO
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 05-02-2010, 15:34

Re: Re:

Post autor: CEO »

lll pisze:
Jeśli masz czyste intencje możesz wkleić link bez przekierowania :)
Co masz na mysli?

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: lll »

www[dot]tarnow[dot]pl
www tarnow pl

I nie ma pajacyków :)


R p T
Proedroj
Posty: 310
Rejestracja: 12-01-2015, 21:49

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: R p T »

@ CEO
Też miałem dziwne odczucia widząc w Twojej wiadomości pajacyka.
Masz już trochę postów na koncie i nie podejrzewałbym Ciebie o niecne zamiary.
Z linkowaniem do OPP to był mój pomysł, ale myślałem tylko o wypełnieniu miejsc "tu był link" czymś pożytecznym.
Jeśli chciałeś podzielić się wiadomością o otwarciu hotelu, to mogłeś wrzucić linka do wiadomości prasowej a nie wprost do strony hotelu - tak przynajmniej ja bym zrobił.

Co do teorii spiskowych - muszą być - inaczej życie byłoby nudne :lol:
Na pewno jesteś w stanie wyobrazić sobie jak wyglądało by forum i ile by "pociągnęło", gdyby wszystkie posty musiały iść przez moderację aby nie wpuścić niechcianych reklam.

PS. Na innym forum, gdzie się udzielam jest zwyczaj, że pod postem pojawia się wpis: "Edytowano (data) przez (moderator) powód: naruszenie zasad, pisownia, niechciana reklama itd.
W pewnych sytuacjach dużo to pomaga lub wyjaśnia.
Rowerkiem po Tarnowie

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. /George R.R. Martin


CEO
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 05-02-2010, 15:34

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: CEO »

lll pisze:www[dot]tarnow[dot]pl
www tarnow pl

I nie ma pajacyków :)
OK. Jestem tu gosciem wiec sie dostosuje.

Kiedys bylo w tarnowie duze forum, ktore mialo podobne zasady. Tamto forum juz nie istnieje. Zostalo zastapione agora[dot]tarnow[dot]pl , ktore na poczatku nie mialo tych zasad, a teraz je wprowadza. Oby nie skonczylo jak tamto.
Linkow ponownie wklejal nie bede, nie moj hotel, nie moj interes, po co sie narazac na jakies oskarzenia o reklame. Kto bedzie chcial to znajdzie.

@ R p T : dokladnie tak pomyslalem, ze przyzwoicie byloby gdyby admin dodal do mojego postu info ze podmienil linki.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: lll »

Ostatnio jest jakieś nasilenie spamerów i może nie jest to czasem przyjemne, ale w całkowitym rozliczeniu lepiej, że spamu nie ma :)


R p T
Proedroj
Posty: 310
Rejestracja: 12-01-2015, 21:49

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: R p T »

Tutaj też jestem gościem i to jeszcze młodszym stażem.
Dawne forum tarnowskie też pamiętam, ale w tamtych czasach byłem aktywny na Śląsku, bo tam pracowałem.
Amiga, modem telefoniczny, BBS - jakie sztywne zasady panowały! Łezka w oku się kręci!
Giełda, zloty...

PS. Kiedy się pojawi "wygaśnie"?
Rowerkiem po Tarnowie

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. /George R.R. Martin

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: Goscinny »

CEO, nie dziw się - odkopujesz temat, który bez mała dwa lata był nieaktywny. Temat jest o tym, gdzie nad wodę - ty wrzucasz linki do strony nowego hotelu. Po różnych takich, którzy starają się bardziej lub mniej bezczelnie przemycać linki, admin stał się po prostu bardziej podejrzliwy i trafiło akurat na Ciebie :)


Zimny
Proedroj
Posty: 327
Rejestracja: 22-11-2010, 00:19

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: Zimny »

Hotel będzie posiadał kategorie czterogwiazdkowego :) chyba, ze piszemy o całkiem innych obiektach.

ODPOWIEDZ