Mechanik samochodowy, zapieczone świece

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
kotmarian
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 25-08-2010, 10:23

Mechanik samochodowy, zapieczone świece

Post autor: kotmarian »

witam, szukam mechanika, który umie odkręcić zapieczone świece w dislu bez ściągania głowicy. !!!!

Awatar użytkownika

savage
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 29-08-2011, 12:24
Lokalizacja: Mościce

Post autor: savage »

Zapieczone świece ściągałem u Roberta Kużdżała na Kępie Bogumiłowickiej. Generalnie polecam Pana Roberta - bardzo solidny gość.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Jeśli to były żużlowiec (bo nie wiem gdzie Robert ma zakład) to tak - polecam. To samo zrobił znajomemu w samochodzie i wszystko git.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

Dokładnie to ten Robert - żużlowiec ;)
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.

Awatar użytkownika

savage
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 29-08-2011, 12:24
Lokalizacja: Mościce

Post autor: savage »

Dokładnie - to Robert Kużdżał znany z żużlowych torów. Robię u niego samochody już około 10 lat i mogę mówić o jego pracy w samych superlatywach. Duże zniżki na części, fachowe podejście, przejrzystość i terminowość.


Pozdrawiam


leoxx
Obywatel
Posty: 50
Rejestracja: 29-12-2009, 12:29

Post autor: leoxx »

skoro jest już temat o mechanikach to może sie podłącze i zapytam Was o opinie. Gdzie serwisujecie swoje samochody? Ja do tej pory nie miałem większych problemów z autami ale odpukać jak sie coś wydarzy gdzie się udać? Filtry i olej zmieniałem w Roczniaku do tej pory - z tym nie było problemów, ceny OK. Raz korzystałem z serwisu Ślusarczyk - auto i tu mam wątpliwości co do obsługi.. np wcisaknie oleju półsyntetycznego do diesla z przebiegiem ok 150 tys. które nie ma problemu z ubytkami oleju itp. a turbina jednak wyymaga dobrego oleju w nowoczesnych silnikach, cena filtru paliwa zadziwiająco wysoka ale nie mialem mozliwosci sprawdzenia wczesniej ile kosztują ( w Ślusarczyk 250 zł - przynajmniej 100 zł za dużo w porownaniu do cen sklepowych). Ktore serwisy polecacie w Tarnowie jezeli chodzi o jakość i ceny? Zastanawiam sie czy rozrządu np nie wymieniac w ASO. Trosze drożej ale zawsze bede czuł sie pewniej ze zrobią to dobrze.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »


ODPOWIEDZ