Czat z prezydentem

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

dzik pisze:
subleo pisze:
A jak biznesmeni będą chcieli odwiedzić Tarnów to dolecą sobie helikopterem.
Hie,hie..lotnisko Mielec czeka :D
Szybciej jest dojechać do Tarnowa z Balic niż z Mielca :)


dzik
Archont
Posty: 561
Rejestracja: 29-12-2010, 18:19
Lokalizacja: świat

Post autor: dzik »

karamba pisze:
dzik pisze:
subleo pisze:
A jak biznesmeni będą chcieli odwiedzić Tarnów to dolecą sobie helikopterem.
Hie,hie..lotnisko Mielec czeka :D
Szybciej jest dojechać do Tarnowa z Balic niż z Mielca :)
Na razie oczywiscie ze tak ale za rok czy dwa autostrada do Debicy i Mielca bedzie ponoc gotowa:)
Polak Szkot dwa bratanki*


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

dzik pisze:
Na razie oczywiscie ze tak ale za rok czy dwa autostrada do Debicy i Mielca bedzie ponoc gotowa:)
A to do Mielca też budują autostradę :?:
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


dzik
Archont
Posty: 561
Rejestracja: 29-12-2010, 18:19
Lokalizacja: świat

Post autor: dzik »

suraiw pisze:
dzik pisze:
Na razie oczywiscie ze tak ale za rok czy dwa autostrada do Debicy i Mielca bedzie ponoc gotowa:)
A to do Mielca też budują autostradę :?:
Chodziło mi też o "mielecki" zjazd na autostradę .
Polak Szkot dwa bratanki*


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Gdzie człowieku Dębica a gdzie Mielec .
Tarnów-Mielec 50 km
Tarnów -Dębica 35 km
Dębica- Mielec 34 km
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

mózgoskaner pisze:no to jesteśmy po czacie po nowemu ..... zupełnie inny poziom, oczywiście in plus :)
Ciekawe jaka będzie różnica miedzy:


"Tradycyjnie w ciągu kilku dni odpowiedzi znajdziecie na www. tarnow.pl w zakładce czat z prezydentem"

a


"Czy otrzymamy odpowiedź na zadane pytania, na które brak odpowiedzi.
Najszybciej jak to będzie możliwe."

Czyżby znowu było tradycyjnie?


D.Kunc-Pławecka
Obywatel
Posty: 95
Rejestracja: 10-02-2010, 11:31

Post autor: D.Kunc-Pławecka »

Zaległe odpowiedzi już umieszczone. Zapraszam do lektury:

http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Mias ... 18.11.2013
Rzecznik UMT
Dorota Kunc-Pławecka

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

A ja przy okazji czytania tego czatu mam prośbę, aby nie używać nicku AGORA na czacie, ponieważ nikt nie powinien się wypowiadać w imieniu wszystkich użytkowników naszego forum. Proszę sobie wymyślić swój nick.
Na pewno żaden z administratorów, ani właścicieli Agory nie brał udziału w czacie.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Pytania z nicku agora, wynikały z rozmów na forum. Myślę, że dobrze, że zostało to zaakcentowane jako wynik tych rozmów. W sumie szkoda, że administratorzy i właściciele forum o Tarnowie, nie biorą udziału w tego typu czatach.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6820
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Niektórzy wtedy wracają do domu odbierając przy okazji dzieci z przedszkola i są w domu zaraz przed 17 :P
Nie mają zatem czasu na p****** w postaci łechtania jaśnie rządzących.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11047
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

lll, wiesz - zdarza się, że pracujemy o tej porze :)
A administrator forum jest takim samym mieszkańcem jak każdy inny użytkownik. Nie jest rzecznikiem użytkowników.


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

D.Kunc-Pławecka pisze:Zaległe odpowiedzi już umieszczone.
Pytanie: Tu było Getto. Kto usunie jakiś czarny syf którym popaprane są chodniki i place? kto za to zapłaci? Kto wydał zgodę, kto paprał, kto usunie? Nazwiska? 

Odpowiedź: Chcąc budować przyszłość, musimy pamiętać o przeszłości. A farba, która została zastosowana nie pozostawi żadnych śladów, po jakimś czasie sama zejdzie.

Jakoś nie chce zejść i pytania znów powrócą w przyszłości.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3587
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Na pytanie o to kiedy sasiedzi HNS przestana jechac po klepichu POPrezydent mówi:
Zostanie to zrobione, prawdopodobnie do końca grudnia, jeśli będą tylko do tego odpowiednie warunki. Ewentualnie do drugiego kwartału przyszłego roku - zapewnia Henryk Słomka-Narożański.


Czyli nie bedziecie miec ulicy :D To tak jak u mnie bylo. Na pytanie kiedy bedzie zrobiona od kwietnia mowili mi, ze walce juz sa na rogu :) W pazdzierniku przyjechali i zamiast zrobic asfalt to mi pozatykali dziury. A raczej ich czesc, bo podobno nie bylo pieniedzy na calosc. A w rozmowie ze mna skarbnik miasta twierdzil, ze zarezerwowali na ten cel pieniadze w styczniu 2013.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

LordRuthwen pisze:Niektórzy wtedy wracają do domu odbierając przy okazji dzieci z przedszkola i są w domu zaraz przed 17 :P
Goscinny pisze:lll, wiesz - zdarza się, że pracujemy o tej porze :)
Ja jestem w grupie odbierających i też nie uczestniczę w czatach z jaśnierządzącymi, ale chętnie czytam, jak się męczą odpowiadając na niewygodne pytania. Plecy muszą boleć od takich uników. :)

To co napisałem wcześniej nie było krytyką nieobecności, lecz dotyczyło tego fragmentu:
Administrator pisze:mam prośbę, aby nie używać nicku AGORA na czacie [...] Na pewno żaden z administratorów, ani właścicieli Agory nie brał udziału w czacie.
Chciałem nieśmiało zauważyć, że nick "agora" nie jest przypisany tylko do administratorów i właścicieli. To głównie uczestnicy tworzą forum. Przykro mi rozczarować administratora, ale wydaje mi się, że istnienie forum jest w większej części zależne od "szarych użytkowników" niż od właścicieli. (patrz forum miasta)

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

lll, A ja chciałbym nieśmiało zauważyć, że żaden użytkownik nie powinien wypowiadać się w imieniu wszystkich - to nie polityka, gdzie jeden potrafi powiedzieć, że "wszyscy Polacy" czegoś chcą.
Jak rozumiem jeśli ktoś na kolejnym czacie użyje przy pytaniach nicka "lll" nie będziesz miał nic przeciwko temu i opinie tam wyrażane mamy traktować jako Twoje.
Nie chodzi o przypisanie do kogokolwiek nicka, ale uzurpowanie sobie przez kogoś prawa do wypowiadania się jakby to wszyscy użytkownicy agory pytali. Tak samo nie podobałoby mi się, jakby ktoś miał nick "wszyscy_mieszkancy", albo "tarnowianie" (no, to może nie był najlepszy przykład :))

ODPOWIEDZ