"krewni i znajomi królika"

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Te wąsy wróżą, że nadchodzi... nowe.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Dorota1975 »

figa pisze:
Mr Greenback pisze: A to, że dzięki niej CSM super funkcjonuje to przecież nieistotne.
Naprawdę? Ja akurat uważam, że Kawa jest fatalną dyrektorką i nic, z wyjątkiem kina i Świerczkowiaków w CSM się nie dzieje.

Serio? koncerty, spektakle, wystawy, festiwale, spotkania ludzi gór... to mało? to co jeszcze powinno być, by Twoim zdaniem w CSM działo się bardziej coś, a nie nic?

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 743
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: figa »

Dorota1975 pisze:
Serio? koncerty, spektakle, wystawy, festiwale, spotkania ludzi gór... to mało? to co jeszcze powinno być, by Twoim zdaniem w CSM działo się bardziej coś, a nie nic?
Sorry, ale wystawa na której sa trzy manekiny z dziwnymi sukniami i tyle samo zdjęć to nie wystawa. Nie muszę rozumieć nowoczesnej sztuki, aby ją obejrzeć.
W żaden sposób kilka zdjęć w korytarzu nie jest w stanie mnie zachęcić, aby specjalnie jechać do Mościc.

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 841
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: mirak »

Figa mam wrażenie, że jednak nie odpowiedziałaś na zadane pytanie co jeszcze powinno być, by Twoim zdaniem w CSM
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: MST wónraT »

"Tadeusz Kwiatkowski. Aśka, ku.... jego mać... No to musicie się spotkać z dyrektorem .. Dyrektor jest na urlopie, musisz się spotkać... Jeszcze jedno pytanie Aśka, czy między kobietą a mężczyzną może dojść do stosunku w biegu... Asiu, czy między kobietą, a mężczyzną może dojść w biegu do stosunku..."

https://www.youtube.com/watch?v=5pjk6_-Fhvs" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Ciepiela ma rękę do współpracowników. Po Rajskim i Augustyńskim, teraz pora na powiślańskiego Sofoklesa.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

mirak pisze:Figa mam wrażenie, że jednak nie odpowiedziałaś na zadane pytanie co jeszcze powinno być, by Twoim zdaniem w CSM
Jasełka oraz festiwal palm wielkanocnych. Ewentualnie melorecytacja psalmów. Wtedy pisior będzie kontent.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 743
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: figa »

Mr Greenback pisze: Jasełka oraz festiwal palm wielkanocnych. Ewentualnie melorecytacja psalmów. Wtedy pisior będzie kontent.
Od jasełek i całej podobnej reszty trzymam się tym bardziej z daleka. Więc prosze mi tu nic nie insynuować.

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 841
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: mirak »

Ale patrząc na kalendarz to jest on dość bogaty. Może nie każdego interesuje wyplatanie koszyczków, ale chyba każdy coś dla siebie coś znajdzie.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

figa pisze:
Mr Greenback pisze: Jasełka oraz festiwal palm wielkanocnych. Ewentualnie melorecytacja psalmów. Wtedy pisior będzie kontent.
Od jasełek i całej podobnej reszty trzymam się tym bardziej z daleka. Więc prosze mi tu nic nie insynuować.
A to przepraszam. Wyzywanie od pisdzielca było nietaktem. :mrgreen:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Ogłosili "konkurs" na Dyrektora Tarnoskiego Centrum kultury. Nie wiem dlaczego, ale po głowie mi chodzi, ze zjawi się na tym konkursie i go wygra osoba o inicjałach AK. A może się mylę tym razem? ;)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: kari »

W tym roku zostaną ogłoszone konkursy we wszystkich tarnowskich instytucjach kultury(Teatr,Tarnowskie Centrum Kultury, Galeria Miejska BWA, Miejska Biblioteka Publiczna).Nowy dyrektor teatru ma być znany już 28 lipca.
W jednym z artykułów, które niedawno czytałem aktorzy tarnowskiego teatru mówili wprost, że wiedzą kogo miasto chce obsadzić na tym stanowisku.Bardzo mnie ciekawi wynik tego konkursu...

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Konkursy? Coś nowego :) Nie można zasunąć bez konkursu jakiegoś specjalisty z PO jak Wardzała, albo Karasiewicz?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: kari »

"Jak się dowiadujemy, na konkurs wpłynęły dwa podania, z których jedno nie spełniało wymogów formalnych. Nazwiska kandydatów objęte są tajemnicą.

- Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zakazało udzielania jakichkolwiek informacji w tej sprawie pod rygorem unieważnienia konkursu - rozkłada ręce Marcin Sobczyk, dyrektor wydziału kultury tarnowskiego magistratu.

Nie udało się nam ustalić, czy na start zdecydował się obecny szef teatru Rafał Balawejder, który od kilku dni nie podnosi telefonów." - podaje Tarnów Nasze Miasto.

No ciekawie, ciekawie się to zapowiada...

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Józef Rojek wraca do zarządu Grupy Azoty - dowiedział się portal Business Insider Polska. Rojek był już wiceprezesem grupy. Został odwołany ze stanowiska w maju 2018 roku.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ