Cezary Pazura 24 Listopada 2013 Roku Godz: 19:30 w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Autor tematu
asziatko
Prytan
Posty: 130
Rejestracja: 11-03-2012, 11:25
Lokalizacja: Tarnów

Cezary Pazura 24 Listopada 2013 Roku Godz: 19:30 w Tarnowie

Post autor: asziatko »

Witam,

W dniu dzisiejszym tj. 7 listopada 2013 roku koło godziny 20 w TESCO ul. Starodąbrowskiej zaraz po wejściu do sklepu kierując się po koszyk odezwał się do mnie gość stojący koło koszyków ze stwierdzeniem że zaprasza mnie na Noc Kabaretową z udziałem Cezarego Pazury.

Podczas stwierdzenia wyciągnął los z białej koperty - los wygląda jak na zdjęciu poniżej

Obrazek
Kliknij By Powiększyć

żeby zdrapać czy wygrałem zaproszenie. Okazało się że wygrałem. I to dwa zaklejone w kopercie, zaproszenia wyglądają jak na zdjęciu poniżej

Obrazek
Kliknij By Powiększyć

. Po przyjściu do domu okazało się jak sprawdziłem w Sieci że bilety są jednym wielkim oszustwem co miało już miejsce w kilku innych miastach w Polsce, że pod przykryciem znanej osoby, satyryka czy kaberciarza ukrywa się firma która sprzedaje garnki o wartości 9 tys. zł lub nawet więcej.

Firma może kryć się pod różnymi nazwami ale najprawdopodobniej jest to ECO-VITAL która pierze mózg ludziom którzy dadzą się naciągnąć na występ znanej osoby a do celowo kupić garnki za 9 tys. zł lub nawet więcej.

Dla przytoczenia że takie sytuacje już miały miejsce w Polsce poniżej kilka linków:

- http://www.polskatimes.pl/artykul/10345 ... l?cookie=1
- http://www.fakt.pl/wciskaja-garnki-ludz ... 541,1.html
- http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /130909588
- http://wyborcza.pl/1,75248,14456192,Pos ... artow.html
- http://www.mpolska24.pl/wiadomosc/kabar ... konsumenta

. Na zaproszeniu widnieje opis że nie jest to sprzedaż garnków lecz Warsztaty Kulinarne które mają mieć miejsce 24 listopada 2013 roku o godz: 19:30 w Zespole Szkół Sportowych, ul. Zbylitowska 7, 33 - 100 Tarnów. Wejście dla osób powyżej 30 roku życia.

Przestrzegając innych uważajcie jak będziecie w TESCO lub też mogą być takie akcje w innych "sieciówkach" w Tarnowie na oferowane lekką ręką zaproszenia na rzekomą Noc Kabaretową która faktycznie jest podszywaniem się pod autentyczną Noc Kabaretową która ma miejsce parę dni wcześniej a do celowo prowadzi do zakupu garnków za kilka tysięcy złotych.
Pozdrawiam
Artur

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Jeżeli za wszystkim kryje się firma ECO-VITAL http://eco-vital.pl/ to w swojej działalnosci mają CALL CENTER z bardzo namolnymi i agresywnymi ludźmi namawiającymi na spotkania typu warsztaty kulinarne.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Profesor88
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 17-06-2010, 08:47

Post autor: Profesor88 »

Ale przecież można iść na występ i nic nie kupić, no nie? :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
asziatko
Prytan
Posty: 130
Rejestracja: 11-03-2012, 11:25
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: asziatko »

Parę dni temu widziałem ogłoszenia na TARNOWIAK.PL firmy ECO-VITAL poszukiwali hosstes oraz specjalisty do spraw sprzedaży.

Linki zostały tylko w Google ogłoszeń nie ma już na portalu.

Ten krótki filmik http://w938.wrzuta.pl/film/8EtpP60ca7r/pazura_kabaret warto też zobaczyć.
Pozdrawiam
Artur


Kol-Tar
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 01-03-2013, 10:33
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kol-Tar »

asziatko pisze:Parę dni temu widziałem ogłoszenia na TARNOWIAK.PL firmy ECO-VITAL poszukiwali hosstes oraz specjalisty do spraw sprzedaży.

Linki zostały tylko w Google ogłoszeń nie ma już na portalu.

Ten krótki filmik http://w938.wrzuta.pl/film/8EtpP60ca7r/pazura_kabaret warto też zobaczyć.
A dzisiaj na TARNOWIAK.PL firma ECO-VITAL dała takie ogłoszenie:

http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/4785 ... a-obsluge/

W Kauflandzie i w Almie podobna akcja z tymi zdrapkami.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Inne ogłoszenia tego użytkownika (6):

1. Lider w sprzedaży bezpośredniej poszukuje osób do pracy na ...
2. Opis stanowiska pracy Jesteś dobrym sprzedawcą? Lubisz ...
3. Eco-Vital poszukuje pracownika na stanowisko: Hostessy ...
4. Oczekujemy: -doświadczenia na podobnym stanowisku -łatwoś ...
5. Wymagania: - dyspozycyjność - dobra organizacja pracy - ...
6. Opis stanowiska: promowanie wystąpień gwiazd polskiej scen ...


jamtex
Prytan
Posty: 157
Rejestracja: 23-09-2010, 15:44
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie
Kontakt:

Post autor: jamtex »

Jak widać niektórzy (dobrzy) aktorzy potrafią już tylko firmować szemrane interesy z chińskimi garnkami sprzedawanymi za 1000 razy cena zakupu.

Kiedyś będą c w delegacji, zatrzymałem się na nocleg w Ostrowcu Świętokrzyskim - bardzo sympatyczny "Hotel Red".
Wychodząc rano do samochodu (miałem oklejony naklejkami firmowymi) zostałem zaczepiony przez grupkę ok 10 Pań, wyglądających na aktywistki miejscowego Kółka Różańcowego.
Okazało się, że w hotelu tym miała być prezentacja "garnczków".

Jak nakazuje przyzwoitość, ostrzegłem te Panie, że idą na pokaz chińskiego badziewia, sprzedawanego przez oszustów.
Panie na chwilę zamilkły, po czym teatralnym szeptem, jedna z nich powiedziała:
"Proszę Pana, my to wszystko wiemy, ale będzie obiad i rozdadzą jakie gratisy, to weźmiemy dla wnuków, bo my biedne emerytki :)"

Oczywiście rozstaliśmy się w uśmiechach :)

Sam nie pamiętam kiedy przestałem się się z tego śmiać, ale chyba gdzieś po naprawdę dłuuuugim czasie :)

I takiego podejścia życzę mieszkańcom Tarnowa, a takich klientów każdej firmie z "garnczkami"!


Sam z przyjemnością pójdę, oglądnę, posłucham i wyjdę nic nie kupując.

Ważne, by chodzić na takie pokazy, zajmować miejsca i nic nie kupować. Niech idą w koszty, przy zerowym przychodzie :)


Gdzie jeszcze można załapać się na "wylosowane" wejściówki?
Mam już kilku znajomych i chętnie pojedziemy :)

Żałosny występ, jednak komentarze bezcenne :)

http://www.youtube.com/watch?v=V37d1qZyfM8

Odstąpienie od umowy - 500 zł, zwrot produktów tylko osobiście - to tylko wybrane niedozwolone praktyki firmy Eco-Vital. Firma słynie ostatnio z tego, że sprzedaje bardzo drogie garnki na pokazach z udziałem bardzo znanych artystów kabaretowych. UOKiK dopatrzył się w umowach aż ośmiu zapisów naruszających prawa konsumentów i nałożył na spółkę karę w wysokości 200 tys. zł.
Działalność poznańskiej spółki Eco-Vital już od kilku miesięcy budzi emocje. Firma sprzedaje m.in. garnki i patelnie, kołdry, przyrządy do masażu. Jej ostatnim pomysłem na zwabienie klientów są pokazy kulinarne połączone z występami kabaretowymi i sprzedażą kompletów garnków i patelni za kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Organizuje je w salach gimnastycznych, halach sportowych w wielu miastach Polski.
całość:
http://www.polskatimes.pl/artykul/1034551,kabaret-z-garnkami-za-13-tysiecy-firma-ecovital-pierze-mozgi-i-lamie-prawa-konsumenta,id,t.html

Skruszony pracownik firmy Ecovital z Poznania opowiada nam, jak naciąga się klientów. Opisuje ze szczegółami, jakie sztuczki się stosuje, by wcisnąć ludziom ekstremalnie drogie garnki. – Mam wyrzuty sumienia, że tak oszukujemy tych biednych ludzi – twierdzi handlowiec


Firma Ecovital to na polskim rynku lider sprzedaży bezpośredniej. W tej chwili sprzedają garnki, które kosztują majątek. Patelnia za 1800 zł, garnek za 1950 zł czy szybkowar za 3000 zł i kilka innych w podobnie absurdalnych cenach. Firma zamawia te naczynia w Niemczech i sprzedaje w Polsce z marżą ok. 300%!


– Sposób sprzedaży to jedno wielkie oszustwo, manipulacja i naciąganie ludzi – twierdzi nasz informator, który musi występować anonimowo. Zaczynając pracę w firmie – pod karą 50 tys. zł podpisał zobowiązanie, że nie ujawni jej szczegółów.
– Zasada jest taka: kupuje się bazę numerów telefonów starszych ludzi. Potem przedstawicielki firmy dzwonią do tych osób i zapraszają na występ kabaretowy jednego z czterech artystów: Andrzeja Grabowskiego, Jerzego Kryszaka, Cezarego Pazury lub Piotra Bałtroczyka. Za weekend pracy taki artysta dostaje podobno 50 000 zł. Występ jest całkiem za darmo – opisuje kulisy swej wstydliwej pracy nasz informator.
całość:
http://www.fakt.pl/pracownik-firmy-ecovital-opowiada-jak-naciaga-sie-klientow,artykuly,417906,1.html

To już wiemy ile kosztuje:
- uczciwość,
- twarz,
- lojalność
Dokładnie : 50 tys. złotych :))


Szybszy
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 16-04-2010, 23:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Szybszy »

jamtex pisze:
Ważne, by chodzić na takie pokazy, zajmować miejsca i nic nie kupować. Niech idą w koszty, przy zerowym przychodzie :)[/b]
To jest ważne, Ty to wiesz, ja to wiem, niektórzy ludzie też wiedzą, ale jest jeszcze wiele osób, w tym starszych, w średnim i emerytalnym wieku, którzy tego nie wiedzą, albo po prostu są naiwni - i to ich powinniśmy próbować ochraniać (mówię z autopsji, mam przypadki w bliższej i dalszej rodzinie jeśli chodzi o taką "łatwość zakupów" na tego typu pokazach)

Istnieje psychologia sprzedaży, techniki, manipulacja, generalnie nieczyste zagrywki pozwalające wpływać na decyzje takich ludzi - oczywiście jest to specyficzny typ ludzi, których łatwiej przekonać do czegoś nie do końca rozsądnego, ale wbrew pozorom nie jest ich tak mało tych ludzi.

To nie jest ich wina, że nie dysponują odpowiednim aparatem nazwijmy to analityczno-pojęciowym, żeby zrozumieć, że takie oferty to nie jest okazja, a produkty prawdopodobnie nie są warte tej ceny.

Czy to będą garnki, suplementy, perfumy sprzedawane na ulicy, materace zdrowotne czy co tam w tej chwili jest w magazynie do sprzedania.

Żeby było jasne, nie uważam tego typu sprzedaży za klasyczne oszustwo, jednak nie jest to do końca czysta sprzedaż i warto o takich wydarzeniach i mechanizmach, jakie w tej sprzedaży są wykorzystywane informować i edukować ludzi bliższych i dalszych - bo jeśli ktoś ma życzenie kupić super zdrowotne patelnie i garnki z kosmicznej hartowanej stali platynowo-tytanowej z diamentowo-rubinową powłoką z gwarancją nieprzywierania na 50 lat za jedyne 8 754 złote w 30 ratach to niech je kupuje - niech tylko ma pełną świadomość, wiedzę, informację i kontrolę nad swoją decyzją. To wolny kraj/świat.

PS. Anegdotycznie już to czasem znajomym opowiadam - dawno temu idę do góry Krakowską i zahacza mnie babka od wciskania super perfum w promocyjnej cenie i mnie pyta czy jestem z Tarnowa i czy wiem gdzie jest rynek, a potem nawijka o perfumach. Dobrze, że nie przechodziłem akurat przez rynek, bo równie dobrze mogła mnie tam zapytać gdzie jest rynek albo np. ratusz czy katedra. :P Tych od perfum czy innego badziewia to już wyczuwam z daleka na kilometr jak ich widzę, jak Tytus banana.

Awatar użytkownika

Autor tematu
asziatko
Prytan
Posty: 130
Rejestracja: 11-03-2012, 11:25
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: asziatko »

Nie bez powodu też zajmują się takimi sprawami Rzeczycy Praw Konsumenta czy też UOKiK.

Coś jest na rzeczy że przez postawienie znanej osoby zachęca się do kupowania garnków czy też innych produktów o bagatelnych kwotach co te same produkty można kupić w uczciwych cenach.

Jak by nie popatrzył każdy ma swoje zdanie na ten temat ale jest to oszustwo skoro dajmy na to garnki można kupić za 400 zł dobra za 600 zł a oni sprzedają je za 9 tys. zł to nie ma tu oszustwa?.

A ile później jest zachodu żeby to oddać mimo że jest klauzura że przysługuje zwrot w ciągu iluś dni a w rzeczywistości robią tak żeby tego w ogóle nie oddać żeby złapać klienta żeby mu nie oddać kasy. Mało tego jak ktoś to weźmie na raty to garnki nie wyjdą go 9 tys. zł a dobrze ponad 10 tys. zł z odsetkami.
Pozdrawiam
Artur


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Szybszy pisze:To nie jest ich wina, że nie dysponują odpowiednim aparatem nazwijmy to analityczno-pojęciowym, żeby zrozumieć, że takie oferty to nie jest okazja, a produkty prawdopodobnie nie są warte tej ceny.
Ciekawe, tylko że te osoby mogą uczestniczyć w wyborach, decydując o przyszłości innych na całe dekady. Nikt nie widzi w tym nic zdrożnego, a wręcz przeciwnie, namawia się ludzi do głosowania. Że też nie zajmie się tym UOKiK. :).
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

trix pisze:
Szybszy pisze:To nie jest ich wina, że nie dysponują odpowiednim aparatem nazwijmy to analityczno-pojęciowym, żeby zrozumieć, że takie oferty to nie jest okazja, a produkty prawdopodobnie nie są warte tej ceny.
Ciekawe, tylko że te osoby mogą uczestniczyć w wyborach, decydując o przyszłości innych na całe dekady. Nikt nie widzi w tym nic zdrożnego, a wręcz przeciwnie, namawia się ludzi do głosowania. Że też nie zajmie się tym UOKiK. :).
Zastanawia mnie to dążenie do najwyższej frekwencji wyborczej, chyba właśnie po to aby łatwiej było manipulować technikami rodem z tych prezentacji. Niska frekwencja nie jest zła.
Co do pokazów to potrafią ludzi omotać, a tak naprawdę to co ci z tego, że ten garnek będzie miał kosmiczną technologię nasa? Jedzenie z półki sklepowej za pomocą garnka nabierze walorów zdrowotnych? :shock:
Panom kabareciarzom na życie nie brakuje, nie ładnie się bawić w naciąganie ludzi.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


jamtex
Prytan
Posty: 157
Rejestracja: 23-09-2010, 15:44
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie
Kontakt:

Post autor: jamtex »

Dziennikarz portalu Bolec.info przed występem zapytał Jerzego Kryszaka, dlaczego bierze udział w spotkaniach firmowanych przez Eco-Vital. - Oni posługują się moim nazwiskiem po to, żeby przyszli ludzie. Ale chyba nikt nie jest zmuszany do niczego? - odpowiadał Kryszak. A gdy dziennikarz opowiedział mu o przypadku sprzedaży czterech garnków za 6800 zł mieszkance Bolesławca, odrzekł: - Nie mam pojęcia, o czym pan mówi. Ja za pięć minut kończę swój spektakl i wychodzę.
Zupełnie inaczej swoją współpracę z Eco-Vital przedstawia Cezary Pazura. Robi nawet z tego fragment swojego show:

- Dałem apel na Facebooku, że szukam ludzi, którzy dadzą mi możliwość namacalnego kontaktu z moją publicznością. Odezwał się prezes Eco-Vital: Może pan występować tu, w Łodzi. No i co? Zapłaciłem, no i jestem! - opowiada gościom zgromadzonym w hotelu Andel's (w łódzkiej Manufakturze). Fragment występu zamieszcza firma Eco-Vital. Dodawanie komentarzy pod wszystkimi filmami firmy zostało wyłączone.
To akurat Pazura powtarza na początku każdego występu.
Gdy dziś dzwonię do Tomasza Albera, menedżera Cezarego Pazury, ten o współpracy aktora z firmą Eco-Vital mówi tylko: - Nie utożsamiamy się z tym, co oni sprzedają. My sprzedajemy im tylko "kabaret Cezarego Pazury".
całość tutaj: link

Panom Artystom Wielkim, dedykuję piosenkę:

Hej prorocy moi z gniewnych lat
Obrastacie w tłuszcz
Już was w swoje szpony porwał szmal
Zdrada płynie z ust


Poszperałem i o ile sam występ "artystów' jest zawsze taki sam i można go oglądnąć na youtube, to znacznie ciekawsze są "warsztaty kulinarne":

1. Do pokazu zawsze używamy nowych naczyń, klientom się mówi, że są używane już od dawna, a jak ładnie wyglądają.
2. Numer ze zdmuchiwanym omletem: prezenter pokazuje nową patelnię, suchą. Podaje ją asystentowi, a ten niepostrzeżenie podmienia ją na taka samą, ale wysmarowaną smalcem. Potem smaży się omlet i prezenter jednym dmuchnięciem zdmuchuje go z patelni.
3. Akcja z piernikiem: w kwadratowym naczyniu wysmarowanym wcześniej tłuszczem jest masa piernikowa. Na zwykłej kuchence się to "piecze", a potem pokazuję się widowni piernik od góry. Jest ładnie wypieczony i brązowy. Od dołu natomiast jest spalony na węgiel. Podaje się go asystentce, która odcina spaleniznę, a resztą częstuje widzów.
4. Przypalanie mleka: w butelkach po mleku jest jakaś inna, chemiczna substancja. Przypala się to "mleko" i pokazuje, jak łatwo odchodzi od ścianek wspaniałego naczynia. Normalne mleko już tak łatwo nie odejdzie.
5. Numer z karmelem: do naczynia wsypuje się cukier i go podgrzewa. Po chwili się karmelizuje, potem stygnie. Taki karmel bardzo trudno usunąć. Ale na pokazie schodzi bez problemu. Bo garnek wcześniej został posmarowany smarem używanym przez wulkanizatorów w czasie zmiany opony.
6. Na pokazie zawsze jest dużo naczyń, żeby móc swobodnie nimi manewrować, a zapasowa ekspozycja jest pod ladą.
7. Do pokazów używa się zawsze kuchenek indukcyjnych, dlatego że nie smolą dna naczyń i gary pozostają czyste do końca pokazu.
8. Bigos teoretyczny: w czasie pokazu w szybkowarze jest gotowany bigos. Wrzuca się wszystkie składniki i po 20 minutach jest "gotowy". Pokazuje się go klientom i wyrzuca do kosza. A do degustacji podaje się bigos kupiony w barze.
9. Zawsze się zaprasza klientów, by uczestniczyli w pokazie: wlali masę piernikową czy dodali składniki do bigosu. To ma uwiarygodnić pokaz.
całość: link

Zgłoszę się do pokazu, ciekawe czy uda się obnażyć prawdę!


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Panom Artystom Wielkim, dedykuję piosenkę:
Kryszak i Pazura to też mi wielcy artyści. Obaj to co najwyżej dobrzy kabareciarze. Dziś niewielu zostało na rynku artystów, którzy nie sprzedali swojego nazwiska. I poniekąd się im nie dziwie bo w teatrze nie zarobią, na filmach też nie ma kokosów. Obecnie największe zyski przynoszą reklamy i seriale. A z dwojga złego wolę oglądać Jandę czy Kondrata reklamujących bank niż w M jak Miłość ;)
Zgłoszę się do pokazu, ciekawe czy uda się obnażyć prawdę!
Czekam z niecierpliwością na relację.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Zastanawia mnie to dążenie do najwyższej frekwencji wyborczej, chyba właśnie po to aby łatwiej było manipulować technikami rodem z tych prezentacji
Nie ma co się zastanawiać. Większa frekwencja, mniejsza możliwość wejścia nowych partii, to oczywiste.

Co do garnków, to cóż, władza oszukuje nas dużo bardziej, kabareciarzom płaca za występ dobrowolnie, oni występują dobrowolnie, nikt ich do tego nie zmusza. Dziwi mnie fakt, ze nikt się nie zastanawia nad tym że trzeba ściągać na występy takich ludzi, gary są aż tak złe ?.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Dzis w Gemini spora kolejka po darmowe zaproszenia. Kolo apteki plakat z Pazura, stolik i reklamowka zaproszen oraz kupony w kuli, gdzie wszyscy wygrywalu. Pan spisywal imie i nazwisko numer kom.oraz date urodzenia. Ludzi stali i nawet nie wiedzieli za czym i po co tam bedzie.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ