[ T@rnowianin] Korupcja przy prawach jazdy w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

Dlaczego takie dane jak imiona i nazwiska są utajnione?
przecież powinno się teraz nagłośnić dane firm oraz egzaminatora - tak aby zrobić im dobrą reklamę...
...


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

sainte_nitouche pisze: MORD twierdzi, ze zamieszany w to byl tylko 'szeregowy' pracownik z obslugi zdajacych
MST wónraT pisze: Policja zatrzymała pięciu kolejnych podejrzanych, wśród nich znajduje się jeden egzaminator.

http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf/ID/KORI-9EFCUL
MORD się pomylił najwyrazniej nie wie co sie dzieje w jego szeregach :lol:
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Kulfon pisze: MORD się pomylił najwyrazniej nie wie co sie dzieje w jego szeregach :lol:
Gazetowe komentarze:

Gość (gość)   19.12.13, 08:57:01

Dyrektor powinien jeszcze wyjaśnić dlaczego egzaminator nie egzaminował od 2009r., do października ubiegłego roku. Nie wspomniał bowiem, że wynikało to z utraty uprawnień do kierowania a tym samym do egzaminowania w związku z popełnieniem przez niego przestępstwa drogowego (jazda pod wpływem alkoholu, ucieczka przed policją a także, nie wiem czy postawiono mu taki zarzut, próbę przekupstwa... ). Jako osoba publiczna powinien być nieskazitelny zwłaszcza jeśli związane jest to z ruchem drogowym. Widać jednak sprawiedliwość istnieje, bo ledwo odzyskał wszystkie kategorie i uprawnienia do egzaminowania, a tu znów wpadka... Zresztą w ocenie kandydatów na kierowców, do tych uczciwych nie należał, zwłaszcza przed 2009r.

kierowca (gość)   19.12.13, 20:25:14

Dzisiaj chyba zawinęli kolejnego....


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Nie ma co jeśli to prawda to dyrektor powinien podać się do dymisji ..... kto takiego gościa zatrudnia? ..... pijany i jeszcze ucieka przed Policją ? czy tak powinien prowadzić się egzaminator? raczej nie :D
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Kulfon pisze:Nie ma co jeśli to prawda
Tak, to prawda.

W czwartek policja aresztowała kolejnego egzaminatora z tarnowskiego ośrodka.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Dlaczego teraz nie podają skróconych nazwisk, tylko ogólnikami piszą? Przecież to urzędnicy państwowi.

Awatar użytkownika

Autor tematu
rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Ktoś wie jakie to szkoły jazdy były w to uwikłane? Dyrektor MORD-u także przecież nie ma czystego konta, więc teraz zdecydowanie powinien ustąpić...


MTar
Proedroj
Posty: 416
Rejestracja: 25-02-2010, 22:36

Post autor: MTar »

Kulfon pisze:Nie ma co jeśli to prawda to dyrektor powinien podać się do dymisji ..... kto takiego gościa zatrudnia? ..... pijany i jeszcze ucieka przed Policją ? czy tak powinien prowadzić się egzaminator? raczej nie :D
Przecież ten partyjniak sam ma wyrok za przekręty w Ryglicach. Wyrok jest nieprawomocny, to się jeszcze na stołku trzyma.
lll pisze:Dlaczego teraz nie podają skróconych nazwisk, tylko ogólnikami piszą? Przecież to urzędnicy państwowi.
W krakowskiej podali że to Kaziemierz M. A samo to że mówili iż jest to kierownik działu obsługi zdających mówiło już wszystko. Mord ma BIP http://www.wrotamalopolski.pl/root_BIP/ ... tualPage=2


pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

Kto uwikłany?

A co mnie to interesuje.

Mnie interesuje jak to było !!!!!!

Jak na razie to wiem że media BZDURY opowiadają.

1. TVN pokazuje wywiad z dyrektorem Karasiewiczem a mówi wicedyrektor Nowicki.
2. TVN podaje że zarzuty ma 16-u instruktorów a inne media mówią o 16 osobach wręczających korzyści majątkowe.
3. W tym samym reportażu TVN oglądam dziennikarzynę zadającego pytanie egzaminatorowi nadzorującemu – Panie to ile kosztuje prawo jazdy.

Czyli wiem że TVN ... jak pies i działa według scenariusza, co nic nie ma wspólnego z rzetelną informacją.

Domniemana afera w MORD TARNÓW jest niczym w porównaniu z AFERĄ P.T. TVN

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

TVN to stacja, która najpierw podaje informacje o 100 trupach, a później to sprawdza i koryguje.


pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

No FAKT.

Miałem możliwość porównać wyobrażenie świata kreowane przez TVN z rzeczywistością, no bo niewątpliwie znam sprawę z innych źródeł.

Taką sieczką nas karmi polskojęzyczna stacja zagraniczna TVN.


subleo
Obywatel
Posty: 23
Rejestracja: 06-10-2013, 11:15

Post autor: subleo »

pankowal pisze:Domniemana afera w MORD TARNÓW jest niczym w porównaniu z AFERĄ P.T. TVN
Domniemana ? Wolne żarty. Chyba, że jesteś z branży, to wiadomo solidarność nakazuje zaprzeczać faktom. Oczywiście, wszystko rozstrzygnie Sąd, ale przy takiej liczbie i wadze zarzutów prawdopodobieństwo, że przestępstwo nie zaistniało jest znikome.

Rozumiem także, że posiadasz dowody n/t afery TVN. Jeżeli tak, to zgodnie z art. 304 § 1 KPK powinieneś je zgłosić do prokuratury.
Właścicielowi jednej ze szkół nauki jazdy prokuratura przedstawiła aż 57 zarzutów. Na procederze miał zarobić 57 tys. złotych.

Pracownik tarnowskiego MORD-u usłyszał 54 zarzuty. Właścicielowi drugiej szkółki oraz pośrednikowi w przekazywaniu łapówek prokurator przedstawił po 8 zarzutów. Pozostałe 15 osób jest podejrzanych o wręczenie korzyści majątkowych w zamian za zdany egzamin.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6885
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

subleo, pankowal jest znany z tego, że ma własne teorie i własne postrzeganie świata, albo po prostu jest trollem, w związku z czym uprasza się o nie karmienie trolla.


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

pankowal pisze:Kto uwikłany?

A co mnie to interesuje.

Mnie interesuje jak to było !!!!!!
Jasne a co to jacyś twoi znajomi umoczeni są?
pankowal pisze:Domniemana afera w MORD TARNÓW jest niczym w porównaniu z AFERĄ P.T. TVN
Domniemana :lol: to nie iluzja to fakty a jaka to mityczna z tym TVN ?

To by mi pasowało że pankowal ma coś do czynienia z szeroko rozumianym ''ruchem samochodowym'' w Tarnowie .
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

Lud odpowiada i broni propagandy dla ludu.

Ludzie przecież to są fakty:
Nowicki to nie Karasiewicz - żadna tajemna wiedza - według TVN to Nowicki jest Karasiewiczem.(podpis w reportażu TVN)
Wszyscy mówią że zarzuty mają osoby wręczające łapówy a TVN twierdzi że zarzuty ma 16 instruktorów.

Więc nie twórzcie radośnie domniemań co do mojej osoby - w stylu TVN.
To tyle.
Same fakty.

ODPOWIEDZ