ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

TAK
56
63%
NIE
33
37%
 
Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

Nie dość, że rozsądny to jeszcze honorowy.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Elefem
Prytan
Posty: 157
Rejestracja: 05-12-2017, 12:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Elefem »

http://www.tarnow.net.pl/articles/s/i/3 ... o-Ciepieli:-

Panie Romanie, Pan się nie boi. Robert za Panem stoi.
W jednej ręce słowo a w drugiej kilkanaście wypłat po podwyżce.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Goscinny »

Jutro Rada Miasta na której dowiecie się, że jak ktoś mówi, że odejdzie, to oznacza, że nie odejdzie, a ci, którzy twierdzą, że jest inaczej to hejterzy i fani "baniowego" :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Cubaza »

No i powiedział? Bo nie mam czasu oglądać. Ale zawsze śmieszą mnie stwierdzenia "Ludzie na ulicy mnie prosili żebym został".


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kato »

Może ci ludzie faktycznie prosili żeby został na ulicy?
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

A czy prezydent może rozpisać referendum w sprawie odwołania samego siebie? Gdyby takie było i się utrzymał, mógłby twierdzić, że faktycznie ludzie chcą aby został. Bo to, że pewnie jakieś dwie babcie do niego podeszły i poprosiły aby nie odchodził - to dość słaby mandat aby łamać dane słowo.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Cubaza »

kato pisze:
15-09-2022, 11:51
Może ci ludzie faktycznie prosili żeby został na ulicy?
Nie neguję tego. Ale takie stwierdzenie ma taki wydźwięk jakby powiedział, że go babcia przy rosole poprosiła żeby został. Tak samo tego nie mogę zweryfikować. Skąd mam wiedzieć, że na przykład 200 osób powiedziało mu żeby odszedł, a jedna powiedziała żeby został. Dlatego te stwierdzenia mnie śmieszą bo nijak nie mogę tego zweryfikować. Do mnie bardziej by przemówiło gdyby powiedział, że tamta decyzja była na gorąco, on ją przemyślał i pozostanie do końca żeby nie narażać miasta na komisarza itp.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

No i bez zaskoczeń. Co ciekawe w swoim oświadczeniu część problemów stojących przed miastem zdiagnozował bardzo trafnie. Problem w tym, że dotychczasowe jego rządy pokazują, że nie jest on osobą, która sprawdzi się w ciężkich czasach jakie nadchodzą. (nie twierdzę, że osoby wymieniane na giełdzie nazwisk jako potencjalni komisarze sprawdziły by się lepiej ta - sama mizeria z pieczarkami)

No nic - trzeba będzie żyć z Ciepielą do kwietnia 2024.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Elefem
Prytan
Posty: 157
Rejestracja: 05-12-2017, 12:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Elefem »

Największy plus to finał tematu końca kadencji. Zagrał blefem i złapali chłopa z opuszczonymi gaciami. Zdarza się, choć rzadko politykowi z tak dużym doświadczeniem.


Pzet
Prytan
Posty: 173
Rejestracja: 15-11-2010, 14:49
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Pzet »

Rozumiem krytykę Ciepieli, bo zdecydowanie na nią zasłużył, ale publikowanie takich obrazków przez, jak mi się wydawało, poważne czasopismo to już przegięcie pały. Widać historia Pawła Adamowicza niczego nie nauczyła.
Załączniki
mem_temi.jpg
mem_temi.jpg (139.8 KiB) Przejrzano 2198 razy


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Cubaza »

Temi już dawno nie jest poważnym czasopismem. Troszkę własnie jak Baniowy, czyli byleby się dowalić do prezydenta za wszystko co zrobił i czego nie zrobił. Najbardziej mi się podobał artykuł na temat remontu przy Bramie Pilzneńskiej. Inwestor płakał jak to miasto mu niby rzuca kłody pod nogi, Temi to podłapało, a tymczasem już od 2 miesięcy próbuję na nich wymóc żeby naprawili chodnik, który rozmontowali gdy było postawione rusztowanie. Jakoś się do tego nie kwapią żeby to zrobić. Więc jak dla mnie to ten inwestor też ma troszkę za uszami.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Goscinny »

Ale w "Baniowym" możecie dziś przeczytać o tym, jak chcą się bawić na naszą kasę:

https://www.facebook.com/baniowytarnow/ ... j2yyTaLRfl

Zdecydowanie jesteśmy w najlepszym okresie rozwoju, skoro stać nas na takie wycieczki (bo chyba nie podejrzewacie, że cokolwiek stamtąd przywiozą oprócz opalenizny i zdjęć)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

A to na prawdę jest ten przetarg na wyjazd dla urzedasów? Jeżeli baniowy sobie tego nie wymyślił to ręce opadają.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: LordRuthwen »

To nie jest ściema, masz tu źródło: https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowa ... f2916e2b9a


Pzet
Prytan
Posty: 173
Rejestracja: 15-11-2010, 14:49
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Pzet »

Ale trzeba wytknąć Baniowemu drobne kłamstewko:
Grudniowa wycieczka przedstawicieli miasta do Zjednoczonych Emiratów Arabskich za ponad 300 000,000 zł. Czyli jak za nasze pieniądze kwitnie turystyka urzędnicza Tarnowa
Baniowy przemilczał fakt, że podana kwota (dokładnie 312 300,00 zł) to maksymalna wartość zamówienia, którego jedynym kryterium jest cena. Tymczasem najtańsza oferta, jaka wpłynęła, to 140 033,61 zł.

Dodam jeszcze, że zgodnie z zapisami przetargu, na targi budownictwa THE BIG 5 w Dubaju ma jechać 20 osób - 5 urzędników i 15 przedsiębiorców.

Jeszcze jedna bardzo istotna informacja, którą Baniowy przemilczał. Wyjazd jest dofinansowany z funduszy europejskich.
https://tarnow.pl/Dla-firm-i-inwestorow ... lopolska-2

ODPOWIEDZ