ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

TAK
56
63%
NIE
33
37%
 
Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Może chciał sobie dopisać do tych 2000 miejsc pracy które obiecał stworzyć. Ciepiela pod cudzy sukces lubi się podpinać.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Tarnów będzie miał wiceprezydenta wywodzącego się z PiS?

- Nie dzielimy w Tarnowie stanowisk wedle przynależności partyjnej. Nie odpowiem. Powiem szczerze. Nie do końca wiem, jakie poglądy ma jeden z moich zastępców. Patrzę na kompetencję, skuteczność. W Tarnowie nie układamy się politycznie- powiedział Ciepiela dla Radia Kraków.

Padłem. Rozumiem, że Wardzała został prezesem ze względu na kompetencję i skuteczność. Jeden z lepszych żartów jaki słyszałem :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: dropszot »

kari pisze:Padłem. Rozumiem, że Wardzała został prezesem ze względu na kompetencję i skuteczność. Jeden z lepszych żartów jaki słyszałem :lol: :lol: :lol: :lol:
Oczywiście, że decydują kompetencje i skuteczność. Dlatego obsada stanowisk wiceprezydentów i zastępców jest w Tarnowie tak przerzysta i transparentna.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Już dawno stwierdziłem, że słowa i czyny Ciepieli należy traktować w charakterze humorystycznym. Zdecydowanie nie jest to poważna osoba.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Roman Ciepiela w wywiadzie dla Radia Kraków z dnia 6 listopada 2019 roku:
" Natomiast po wyborach parlamentarnych chcę więcej czasu poświęcić dla pracy samorządowej, dla Tarnowa. Nie jestem typem działacza partyjnego. W związku z tym nie zamierzałem uczestniczyć w kolejnym rozliczaniu kampanii, w pracach nad jakimś odrodzeniem."

A dziś dodał już trzy posty na temat Platformy Obywatelskiej. Poinformował również, że zostały zakończone sprawy organizacyjne i personale oraz, tu cytat : "Małgorzata Kidawa- Błońska w Tarnowie uzyska dużą dawkę pozytywnej energii". Oznacza to chyba, że Kidawa przyjedzie do Tarnowa i Ciepiela weźmie udział w tym spotkaniu.

Czy tak wygląda zawieszenie członkowska w PO ? Formalnie obecnie nie jest członkiem partii, ale cały czas działa na jej korzyść :roll:



kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Goscinny pisze:Duda też nie jest członkiem pis i, jak wszyscy widzimy, jest bezstronny :)
Dlatego nie rozumiem takiego udawania. Ciepiela mógł dalej być w PO. Jego zawieszenie nic nie zmieniło.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Goscinny pisze:Duda też nie jest członkiem pis i, jak wszyscy widzimy, jest bezstronny :)
Podobnie jak było z Komorowskim i Kaczyńskim. Przy czym na nich wymusiły to przepisy, że "zrezygnowali" z przynależności. Tymczasem Ciepiela sam robił cyrk medialny i kolejny raz udowodnił swoją wiarygodność.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Goscinny »

Z jednej strony mamy to (napisał do mnie jeden z czytelników :)):

"Tarnowskie Biuro Wystaw Artystycznych będzie nieczynne w soboty
Z powodu braku funduszy dyrekcja musi ograniczyć pracę galerii."

Z drugiej strony miasto chce w Pałacu Ślubów zrobić kolejną "instytucję kultury". Czego ja tutaj nie ogarniam?

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

Nie ogarniasz tego, że funduszy nie mają tu i teraz. A "chcieć zrobić" to oni mogą przez najbliższe 3-4 lata a nawet dłużej. Takie chcenie niewiele kosztuje a zawsze można twierdzić, że tarnowska kultura się nie zwija a rozwija :P
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Aghar
Prytan
Posty: 140
Rejestracja: 17-03-2014, 08:40
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Aghar »

Przecież zapewne chodzi o jakieś dofinansowanie. Coś się zrobi a potem nie będzie z czego utrzymać.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2339
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: TomekMKM »

Najbardziej widać to po słynnym już ITSie. Ceny parkowania w górę, bilety autobusowe w górę, cięcia w komunikacji, ale za to będzie super zabawka. A, i kasowniki, w których można płacić kartą (żeby nie było, pomysł dobry, ale jednocześnie niejako kłócący się z redukcją kursów).

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Goscinny »

Pomysł dobry, ale jeszcze nie tak dawno miasto mówiło, że się nie da, że przepisy, podatki itd. choć w innych miastach w tym samym czasie były już takie kasowniki.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: LordRuthwen »

Nie dało się też zakładać liczników na światła a jakoś w innych miastach funkcjonują, ba, da się zakładać też na światła akomodacyjne.


murks
Prytan
Posty: 214
Rejestracja: 03-02-2016, 21:42

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: murks »

TomekMKM pisze:
04-03-2020, 15:43
Najbardziej widać to po słynnym już ITSie. Ceny parkowania w górę, bilety autobusowe w górę, cięcia w komunikacji, ale za to będzie super zabawka. A, i kasowniki, w których można płacić kartą (żeby nie było, pomysł dobry, ale jednocześnie niejako kłócący się z redukcją kursów).
Płace w górę, to wszystkie ceny w górę. Cz jesteś ograniczony umysłowo, że tego nie rozumiesz?!? :shock: :shock: :shock:

ODPOWIEDZ