"Tanie paliwo" w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Re: "Tanie paliwo" w Tarnowie

Post autor: faleQ »


PeterK1985 pisze:... Przypadkiem wtedy akurat na Mościckiego w Tarnowie tez... Właściciel, franczyzobiorca nieźle kombinuje bo za tanio jest...
Akurat ta stacja i ta na Krakowskiej na wylocie z miasta są własnością Orlenu. Stacja na Mościckiego kiedyś była franczyzą, ale od dobrych kilku lat należy do Orlenu.


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



Beny
Archont
Posty: 515
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Re: "Tanie paliwo" w Tarnowie

Post autor: Beny »

A mi to Orlen duzej łaski nie robi tym paliwem, bo jezdze na LPG które od dłuższego czasu idzie w gore nie w dół. Poza tym przekonałem sie ze kto jak kto ale Orlen nigdy nie szanowal jezdzących na LPG(promocje na wszystkie paliwa z wyłączeniem LPG jakby to nie bylo paliwo) i wszystkie ewentualne wakacyjne promocje nie obejmowaly LPG dlatego omijam szerokim łukiem te stacje. Po tym tez mozna stwierdzić na jakich paliwach stacje maja największy zarobek i marże, najmniej zarabiają na LPG wiec daja najmniejsze upusty co tym bardziej zachęca mnie do jazdy na LPG, dopoki bedzie to oplacalne bo ostatnio idzie to w złą strone za przyczyna dostaw z Rosji.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re:

Post autor: TomekMKM »

Bastekxyz pisze:
02-10-2023, 20:00
Cubaza pisze:
02-10-2023, 19:33
Orlen to zdementował. Nie wszystkie awarie wymuszają ponowną legalizację:
https://twitter.com/b_prasoweORLEN/stat ... ile-sie-da
Orlen powiedział, że "Legalizacja jest konieczna tylko w przypadku naprawy elementu pomiarowego lub uszkodzenia cech legalizacyjnych"

Tymczasem w Dz.U. 2022 poz. 2063 Art. 8k pkt 7 (https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/downl ... 222063.pdf)
jest napisane, że oprócz tego co wymienił Orlen, legalizacja jest wymagana po prostu "po jego naprawie."
Ależ one się same naprawiają! Beż ingerencji serwisanta. Cud.

Nie nalewają paliwa, gdy go nie ma na stacji, ale gdy przyjezdza dostawa, to się naprawiają.

To tak, jakby próbować jechać autem beż benzyny. No nie da się, czyli awaria. Po dolaniu benzyny, awaria zanika :D

Online

daniels90
Obywatel
Posty: 76
Rejestracja: 16-10-2023, 20:06

Re: "Tanie paliwo" w Tarnowie

Post autor: daniels90 »

MPK ogłosiło przetarg na dzierżawę stacji paliw przy ulicy Okrężnej 9. Ciekawe, czy ktoś będzie zainteresowany.

ODPOWIEDZ