"Tanie paliwo" w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

gushman pisze:
Jakub Kwaśny pisze:OMG może to mój sms do "Najwyższego Kierownictwa" z rana zadziałał :)
Sądzę bardziej Jakubie, że to mój telefon. :D O Twoim smsie jeszcze nie było mowy gdy dzwoniłem. :D Ale jeżeli faktycznie zmniejszyli ceny, to możesz sobie wpisać do listy "zdziałań" obniżenie cen paliwa na miejskiej stacji benzynowej. Mnie na tym nie zależy. :D
Gushman to na pewno Twój telefon :-) Jesteś nieoceniony! Nie będę sobie przypisywał Twoich zasług, ale skoro masz taką moc sprawczą proszę zadzwoń do BP :) Bo ja tam punkty zbieram :D
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Właśnie tam byłem, zatankowałem. Pusto, ale pani w kasie mi powiedziała, że w ciągu dnia były kolejki :) Widać, że się jeszcze uczy, bo długo stukała zanim się pojawił paragon, ale to pierwszy dzień, więc jest usprawiedliwiona.
Co do jakości - zobaczymy, choć mnie tylko do rozruchu benzyna jest potrzebna :mrgreen:


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Kartel długo nie będzie reagował i to z prostego powodu. Liczą, że na tańszej stacji się opamiętają i też będą chcieli doić kierowców.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

No właśnie o to chodzi, żeby przetrzymać kartel, wtedy powoli ceny zejdą w dół. Jak zobaczą kolejki pod tą stacją to obniżą ceny.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Kartel może "popracować" nad miejskimi decydentami. W drugą stronę to nie działa.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Póki co na pewno nie będą obniżać, bo stacja jest jeszcze mało popularna. Poza tym sądzę, że na miejskiej stacji w większości tankują ci, którzy wcześniej i tak tankowali tam gdzie najtaniej. A to już nie kartel. Ten wg mnie będzie się miał dobrze. Ew. zrobi troszkę czarnego PR miejskiej stacji i pójdą w obieg plotki o niskiej jakości paliwa, wodzie itp. To skutecznie odstraszy wahających się.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

gushman pisze:Ew. zrobi troszkę czarnego PR miejskiej stacji i pójdą w obieg plotki o niskiej jakości paliwa, wodzie itp
Na chwilę obecną - 100 km na 5 litrach, więc spala się przyzwoicie.

[ Dodano: 21-11-2009, 1:14 ]
No i na tej stacji boli jeszcze jedno: brak możliwości płacenia kartą.


Mr.D.
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 21-11-2009, 22:11

Post autor: Mr.D. »

Byłem dzisiaj na miejskiej stacji przede mną około 5 samochodów myślę poczekam tym bardziej że chciałem zatankować pod korek i co zonk brak możliwości płacenia kartą :evil:


Proboszcz
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 07-09-2009, 15:39

Post autor: Proboszcz »

szkoda, że najpierw nie zalałeś po korek, a potem się nie zorientowałeś, że nie można kartą... Ciekawe co wtedy? Auto w zastaw czy jak? Miałem kiedyś znajomego, straszną ciapę, który mając przy sobie 20 zł zalewał swojego poloneza, i zamiast na cyferki "do zapłaty" patrzył na "litry". Zalał 20 litrów i poszedł zapłacić z tą dwudziestką. Z tego co pamiętam, zostawił w zastaw kluczyki i dowód rejestr. i dziewiątką jechał po kasę do domu ;-)

wczoraj Kraków- Arge- 95- 4.09, ON-3.69 LPG- 1.99
Ostatnio zmieniony 23-11-2009, 10:04 przez Proboszcz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ja tak raz zrobiłem :)
Karta została w domu, a ja zalałem do pełna :P Zostawiłem dowód osobisty i pojechałem po kartę, no bo co innego.
Wczoraj tankowałem w Rzeszowie po 4,03, 4,15 kosztowała 98


Mr.D.
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 21-11-2009, 22:11

Post autor: Mr.D. »

Kiedyś mając w portfelu tylko karty zatankowałem na stacji za Tuchowem jak się jedzie w stronę Gromnika więc w kasie zostawiłem dowód osobisty i pojechałem do Tuchowa do bankomatu. Inna sprawa ze wiadomość że można płacić tylko gotówką była nalepiona tylko na dystrybutorach 95 i ON a ja lałem 98 :mrgreen:

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Miasto jest z siebie dumne: http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Mias ... dziesiatke

Ja natomiast patrzę na swoja wczorajszą fakturę ze Statoil w Tarnowie: Eurosuper 95 - 4,29 zł. 3 listopada na tej samej stacji 4,32 zł. Tu chyba trudno mówić o wpływie miejskiego dystrybutora na spadek cen.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Proboszcz
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 07-09-2009, 15:39

Post autor: Proboszcz »

ale jakie mocne paliwo, skoro prawie miesiąc na baku jedziesz ;-)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Powiedziałbym raczej: ale dupowaty samochód, skoro mimo lania w niego LPG muszę tankować paliwo raz na miesiąc. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


ovoc
Obywatel
Posty: 26
Rejestracja: 27-11-2009, 12:10

Post autor: ovoc »

LordRuthwen pisze:No i na tej stacji boli jeszcze jedno: brak możliwości płacenia kartą.
W piątek (27.11) wieczorem tankowałem na tej stacji, płaciłem gotówką, ale już była (podobno od dwóch dni) możliwość płacenia kartą.

ODPOWIEDZ