Zjednoczeni dla Tarnowa

Wiadomości "z miasta".

Autor tematu
kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: kato »

Dagarama pisze: Oczywiście ze względu na treść wydawnictwo to wywołało "oburzenie" w kręgach władzy.
Nie wiem jak inni, ale ta prymitywna reklama zniechęciła mnie do kliknięcia w link.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


green123
Archont
Posty: 873
Rejestracja: 30-08-2012, 19:03

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: green123 »

Chyba do każdego mieszkańca Tarnowa dotarła gazeta pana Marka Ciesielczyka pod nazwą Zjednoczeni dla Tarnowa. Jak co 4 lata Ciesielczyk chcę spróbować, aby jego ugrupowanie dostało się do rady, ale już mu od jakiegoś czasu nie wychodzi. Z tego co wiem, do tej pory, żadne ugrupowanie nie dołączyło do " zjednoczenia" ciesielczyka. Już widzę w jednym klubie socjalistów z partii razem i ludzi o wolnościowych zapędach coś na wzór kukiza czy korwina. To się nie uda. W tej gazecie nie ma ani słowa o tym jak oni zamierzają zmienić Tarnów aby młodzi z niego nie wyjechali. Jest tylko o obecnej władzy jaka ona nie dobra, a on sam w rankingu stworzonym przez siebie samego oczywiście zajmuje pierwsze miesjce, ale ludzie powiedźcie mi za co? Była jakaś inicjatywa, uchwała, czy coś innego, która zmieniła Tarnów? Ten kongres polonii nie ma realnego przełożenia na Tarnów, do tej pory żaden inwestor się z stamtąd nie pojawił. Skąd Ciesielczyk ma kasę na taką gazete nie wiem, bo jest niepracujący, ale to dobry sposób by zacząć kampanie 9 miesięcy przed wyborami

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: Goscinny »

Wybory blisko to szambo wybija - jeszcze zobaczymy na tym forum stroskanych kandydatów, którzy przez 4 lata mieli mieszkańców wiadomo gdzie.


Dagarama
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 02-02-2018, 22:10

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: Dagarama »

zachecam do lektury: http://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Losowa_strona" onclick="window.open(this.href);return false;


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: hurricane »

Mam nadzieję, że administracja nachalnych agitatorów (bo poglądy każdy może wyrażać) skutecznie uciszy.

A z drugiej strony mam nadzieję, że Ciesielczyka wyborcy także zatopią przy wyborach, najlepiej raz a skutecznie...

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: Jan Kowalski »

Ciesielczyk w czasie kadencji postanowił startować do sejmu. Każdy kto nie potrafi pełnić powierzonego mandatu, jest dla mnie przegrany.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.



wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: wejss »

Co Wy tak jedziecie po tym Ciesielczyku? To jeden z niewielu radnych, który się przynajmniej udziela i zabiera głos, czego np. nie można powiedzieć o Panu Marianie Wardzale. Ten stanowi tło i w zasadzie czy tam jest czy nie to nie stanowi różnicy. Kto był choć raz na sesji albo oglądał przekaz w internecie to wie o czym mówię. Z Waszego toku myślenia wychodzi, że lepiej nic nie robić niż robić. Lepiej być niewidocznym niż się udzielać.
W Radzie Miasta jest potrzebny taki straszak jak Ciesielczyk bo by już się niektórym w tyłkach poprzewracało. Co do gazetki to opis radnych na ostatniej stronie jest adekwatny do tego co robią. Jedyne co, to można się przyczepić do pierwszego miejsca Ciesielczyka bo troszkę zagwiazdorzył.


andy
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 12-05-2012, 18:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: andy »

No, ale co zrobił Pan Marek ? To samo co Pan Marian czyli nic.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: kari »

Wkurza mnie czasem Ciesielczyk kiedy wychodzi na mównicę i pieprzy jakieś farmazony kompletnie nie związane z Tarnowem.


Ricardo
Archont
Posty: 645
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: Ricardo »

Mnie wkurzył podczas spotkania z dr. Zaborowskim kiedy Zaborowski był w samym środku prezentacji to ten wyskoczył z tekstem "przejdźmy już do dyskusji" (owszem Zaborowski mówił żeby mu przerywać jakby przynudzał, ale sala była zasłuchana z otwartymi szeroko oczami) na szczęście reszta sali zasugerowała Ciesielczykowi że jak go temat nie interesuje to może wyjść :P Ogólnie gość przyszedł na spotkanie żeby zaistnieć a nie wziąć udział w rzeczowej debacie, takie odniosłem wrażenie zresztą gdy zabrał głos od razu zaczął robić kampanię PR dla swojego nowego projektu. Tą sytuacją facet stracił resztki szacunku w moich oczach. Ja np. te sprawy o których była mowa w wystąpieniu w 99% znałem, ale przyjemnie było posłuchać kogoś kto o tym opowiada z taką pasją jak dr. Zaborowski.


green123
Archont
Posty: 873
Rejestracja: 30-08-2012, 19:03

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: green123 »

Mnie wkurza on jako człowiek i jego zachowanie. Człowiek jest bez normalnej pracy, jego zarobki sa tylko z jakiś felietonów, dotacji dla niego z grup polonijnych, a obecnie większość chyba z 500+. To jak dla mnie świadczy o człowieku. Jak człowiek nie chlubił się normalną pracą przez całe życie, to jak ma pokazać ludziom jak rządzić w Tarnowie?. I jego ciągłe pieprzenie jak w Tarnowie jest źle, jakim on nie jest świetnym radnym. Ok w Tarnowie nie jest za kolorowo, ale miasto ma też swoje plusy. Gdy zaczynają się wybory zaczyna być aktywny ale nic przez te 4 lata dla Tarnowa nie uczynił.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: Goscinny »

Jako radny faktycznie nic nie zrobił dla miasta, ale...
Ostatnio miałem okazję posłuchać kilku wypowiedzi i pytań naszych radnych, nie na Radzie Miasta, ale zupełnie w innych okolicznościach.
Ciesielczyk jako jedyny zadał pytanie: na temat i sensowne.
Pozostali jak zabierali głos, to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Jeśli radni są odbiciem ich wyborców, to sam sobie współczuję współmieszkańców.


green123
Archont
Posty: 873
Rejestracja: 30-08-2012, 19:03

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: green123 »

W czerwcowej gazetce to już Ciesielczyk zaczyna przeginać i to na poważnie. Jakiś list do redakcji, w którym pewna osobą atakuję radnych z dzielnicy Krzyż. Ja mieszkam w tej dzielnicy i nie znam żadnej osoby, która byłaby zła na radną Grażynę Barwacz. Dobrze, że mamy jakiś reprezentantów w radzie, bo dzielnica dziś wygląda znacząco lepiej niż kiedyś. Co do zarobków tarnowskich misiewiczów. Co do radnego Gancarza, to pracuję on jak dobrze pamiętam w tej firmie od początku jej powstania, czyli od ponad 20 lat. Zajmował róźne stanowiska, dyrektora, kierownika, ma wykształcenie. To nie zasługa Pisu, do którego nie należy, że jest obecnie gdzie jest, tylko pracy, którą wykonuję. A co świadczy o Ciesielczyku, który mimo, że ma dr nie potrafi znaleźć normalnej pracy od kilku lat, tylko źródło jego zarobków to benefity socjalne, które dostaję miesięcznie od państwa, a wynoszą ponad 3000 zł. Kolejne. Podawanie za przykład miasta, które dobrze sprowadza inwestorów- Torunia w stosunku do Tarnowa jest trochę nieadekwatne. Toruń to stolica województwa, Tarnów to byłe miasto wojewódzkie. Rzeczywiście jednak Tarnów, do tej pory nie sprowadził większego inwestora mimo dobrych co do tego warunków


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Zjednoczeni dla Tarnowa

Post autor: kari »

Ta gazetka to porażka. Ciesielczyk przegina. A skąd wiesz, że żyje głòwnie z benefitòw?

ODPOWIEDZ