Hulajnogi i skutery

Wiadomości "z miasta".

Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Hulajnogi i skutery

Post autor: Cubaza »

Rowery prawdopodobnie też znikną. I wszyscy w końcu będą zadowoleni bo kto widział żeby jeździć na hulajnodze po chodniku. Wariaty jedne.


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Hulajnogi i skutery

Post autor: pilips1982 »

Ale a to mamy do wypożyczania auta na minuty ;) chociaz w tym wypadku też na początku było dostępnych ponad 10, a teraz są chyba tylko 4...

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hulajnogi i skutery

Post autor: Goscinny »

Nie wiem czy Blinkee zwija się tylko z Tarnowa czy ogólnie zwija cały interes, ale jak tylko z Tarnowa, to im sukcesu nie życzę.
Od 1 czerwca nie można wypożyczyć u nas skutera czy hulajnogi, ale wszystkie skutery od 31 maja stoją na starej Kapłanówce i... tyle.
Może ja się nie znam na biznesie, ale jak tam stoją już trzy tygodnie to chyba przynoszą większe straty niż jakby nadal je wypożyczali, prawda?


Pzet
Prytan
Posty: 174
Rejestracja: 15-11-2010, 14:49
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hulajnogi i skutery

Post autor: Pzet »

Jak Blinkee podaje na stronie internetowej, na razie zawiesili usługi w trzech miastach: poza Tarnowem także w Bielsku-Białej i w Szczecinie. Jako przyczynę podają zakończenie współpracy z franczyzobiorcami.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hulajnogi i skutery

Post autor: Goscinny »

Skutery nadal stoją na Kapłanówce. A aplikacja mi wysłała już dwa razy powiadomienie, żebym o nich pamiętał i wypożyczył skuter w moim mieście :)

ODPOWIEDZ