Koronawirus w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

farciarzgilmore
Archont
Posty: 732
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: farciarzgilmore »

LordRuthwen pisze:
17-03-2020, 10:03
farciarzgilmore pisze:
17-03-2020, 09:59
LordRuthwen pisze:
17-03-2020, 09:38
Coś ściemniasz, zobaczyłem, nie ma tam nic. Kompletnie nic, wartościowego też.
Oj Lordzie Lordzie .....
No mła, mła :)
Od prawie trzech tygodni pracy z domu mnie już szlag trafia i się nerwowy zrobiłem...
Wybaczam :mrgreen:

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

@LordRuthwen uważaj :)
Załączniki
ha.jpg
ha.jpg (16.67 KiB) Przejrzano 6322 razy
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: ad2222 »

@LordRuthwen Wyjdź z domu, skoś trawnik :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

– Jako, że dowiedziałem się, iż jeden z pracowników Urzędu Miasta Tarnowa po pobycie za granicą (w rejonie opanowanym przez koronawirus) podjął wczoraj pracę, a jednocześnie prezydent miasta Roman Ciepiela nie udzielił mi dotychczas informacji dotyczących szczegółów tej sytuacji, zaś dzisiaj rano dowiedzieliśmy się o przypadku stwierdzenia obecności koronawirusa u jednego z mieszkańców, który wrócił z wycieczki zagranicznej, wnioskuję o natychmiastowe objęcie kwarantanną prezydenta miasta i innych pracowników Urzędu, którzy mieli wczoraj kontakt z w/w urzędnikiem, który powrócił zza granicy oraz natychmiastowe przeprowadzenie stosownych testów na obecność koronawirusa wśród tychże pracowników Urzędu Miasta – alarmuje radny Marek Ciesielczyk.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: Cubaza »

Kurde, jedna osoba z Tarnowa wróciła z zagranicy. Ten jeden pracownik urzędu miasta :D


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: Wojtasek »


Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

A poczta polska to jednak stan umysłu.
Najpierw skracają godziny otwarcia - po to, żeby mieć więcej ludzi jednocześnie w środku. Taka logika.
A dzisiaj się dowiedziałem, odbijając się od drzwi poczty na Mickiewicza, że muszę wziąć urlop, żeby odebrać pismo, bo oddział czynny od 9 do 15. I nie ma informacji, że w jakiś tam dzień jest czynny dłużej (żeby ci, co pracują mogli w ten jeden dzień wszyscy na raz przyjść).
Kurtyna.

Awatar użytkownika

gnite
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-08-2012, 15:38

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: gnite »

Godziny podane masz na stronie http://placowki.poczta-polska.pl/. Generalnie w piątki będzie otwarte w godzinach wieczornych (14-20). A w środku nie ma tłoku (przynajmniej tak było wczoraj przy placu dworcowym), bo ochroniarz wpuszcza tylko tyle osób, ile jest czynnych okienek, a reszta czeka przed drzwiami.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

Tylko jak sprawdzałem, to były podane stare godziny pracy. Zobaczę w piątek w takim razie jak będzie na Mickiewicza.


Bolaudio
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 04-02-2020, 14:01

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: Bolaudio »

Goscinny pisze:
18-03-2020, 00:34
A poczta polska to jednak stan umysłu.
Najpierw skracają godziny otwarcia - po to, żeby mieć więcej ludzi jednocześnie w środku. Taka logika.
A dzisiaj się dowiedziałem, odbijając się od drzwi poczty na Mickiewicza, że muszę wziąć urlop, żeby odebrać pismo, bo oddział czynny od 9 do 15. I nie ma informacji, że w jakiś tam dzień jest czynny dłużej (żeby ci, co pracują mogli w ten jeden dzień wszyscy na raz przyjść).
Kurtyna.
Działania PP teraz to szkoda nerwów na komentarz jeśli chodzi o szybkość dostarczania przesyłek. Normalni kurierzy działają jak zawsze nasza PP list polecony dostarcza już drugi tydzień i dostarczyć nie może

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: ad2222 »

Dzisiaj dzwonię do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (mam złożyć projekt do akceptacji): tak, pracujemy, ale petentów nie przyjmujemy. A papiery jak mogę dostarczyć? Pocztą Polską (albo kurierem). Aaaa. Mieszkam 500 m. od Oddziału Tarnowskiego, ale zamówiłem grzecznie kuriera :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Bolaudio
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 04-02-2020, 14:01

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: Bolaudio »

Oczywiście sam nie możesz dostarczyć dokumentów, a kurier już może :) Ja też czekam właśnie na ważne dokumenty a nasza Poczta ma problem dostarczyć dokumenty 20 km przez przeszło tydzień :)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: defekator »

Czechy otrzymały właśnie załatwiony przez tamtejsze władze w trybie pilnym, transport kilku milionów maseczek, 150 tys testów, sprzętu ochronnego, fartuchów z Chin. Tymczasem u nas trwa akcja chałupniczego szycia maseczek (których szpitale i tak nie mogą użyć przez brak certyfikatu) a największy polski producent środków odkażających produkujący dla szpitali prosi się w listach otwartych o dostęp do spirytusu zwolnionego z akcyzy - takiego jaki otrzymał Orlen, który posiada co prawda dwa razy mniejsze moce przerobowe, ale za to jest "narodowy".
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

U nas to w ogóle zawsze najgorzej. Wszystko co złe to u nas. Pewnie dlatego Polacy, którzy wyjechali za Tuska z Polski do roboty na zachodzie, teraz masowo wracają do Polski podstawionymi lotami.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Koronawirus w Tarnowie

Post autor: defekator »

Podstawionymi lotami wracają głównie turyści, którzy utknęli za granicą, co widać nawet po miejscach z których organizowane są loty.
https://www.lot.com/pl/pl/lot-do-domu
Ale brawo Ty - udało Ci się zaliczyć kolejną "winę Tuska" :)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ