Bilet okresowy MPK

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
sander
Prytan
Posty: 132
Rejestracja: 23-02-2012, 19:58

Bilet okresowy MPK

Post autor: sander »

Witam
Ponieważ do tej pory nie korzystałem z mpk proszę o podpowiedź czy w Tarnowie mogę kupić bilet miesięczny w formie elektronicznej?
Znalazłem tylko info o TKM, ale jestem mieszkańcem Gminy Tarnów czy w takim wypadku mogę założyć tą kartę? Wg regulaminu znalazłem że nie mogę, ale gdzieś w komentarzach ludzie pisali że zakładali....
Z góry dzięki za podpowiedzi

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Bilet okresowy MPK

Post autor: defekator »

Z tego co się orientuję to możesz założyć kartę standard ale nie będziesz miał wszystkich zniżek bo do tego konieczny jest meldunek na terenie miasta i odprowadzanie tu podatków. Podejdź do punktu obsługi na Krakowskiej(naprzeciw Świtu) lub przy Bramie Pilźnieńskiej i tam Ci wszystko powiedzą.

https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Urzad ... -miejskiej

Jak bardzo Ci zależy na karcie premium to możesz poprosić kogoś (jak masz taką osobę) o meldunek czasowy na terenie miasta Tarnowa i przenieść podatek PIT do miasta. Jak nie to pozostaje Ci karta standard. Choć nie wiem czy coś nie zmienili i nie wystarczy płacić podatków w Tarnowie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


green123
Archont
Posty: 873
Rejestracja: 30-08-2012, 19:03

Re: Bilet okresowy MPK

Post autor: green123 »

Jemu nie chodzi i to, by posiadać kartę premium czy standard, ale czy może kupić bilet miesięczny na autobus przez internet. O ile mi wiadomo można doładować kartę przez internet, ale nie wiem jak jest z biletem miesięcznym

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Bilet okresowy MPK

Post autor: defekator »

A nie jest tak, że aby mieć bliet miesięczny musisz mieć kartę miejską?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2339
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Bilet okresowy MPK

Post autor: TomekMKM »

defekator pisze:
22-08-2020, 09:24
A nie jest tak, że aby mieć bliet miesięczny musisz mieć kartę miejską?

Od jakiegoś czasu dokładnie tak jest.


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Re: Bilet okresowy MPK

Post autor: faleQ »

Podobno w jakiejś apce można kupić miesięczny http://komunikacja.tarnow.pl/bilet-okre ... martfonie/

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika

gnite
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-08-2012, 15:38

Re: Bilet okresowy MPK

Post autor: gnite »

defekator pisze:
22-08-2020, 08:25
konieczny jest meldunek na terenie miasta i odprowadzanie tu podatków
Wystarczy dowolna jedna z tych rzeczy.

ODPOWIEDZ