Piesze pielgrzymki

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Piesze pielgrzymki

Post autor: LordRuthwen »

Tak sobie siedzę w samochodzie na zablokowanej al. Solidarności i się zastanawiam co za debil to zorganizował w takiej formie w jakiej jest?!
Widzę kolumny pieszych idące w stronę Mościc i to jest czysta perfidia i złośliwość.
Podchodzi kolumna, ustawia się na 1maja i czeka. Nie wiem na co, w tym momencie policjant kierujący ruchem puszcza kilka smaochodow jadących z 1 mają w stronę Klikowej. I tyle. Potem znów idzie kolumna pieszych, kilka samochodów w poprzek i znów piesi.
Kolumny idą w takiej odległości że da się puścić między nimi ruch.

Wysłane z mojej budki telefonicznej



wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Piesze pielgrzymki

Post autor: wejss »

LordRuthwen pisze:
17-08-2022, 09:04
Tak sobie siedzę w samochodzie na zablokowanej al. Solidarności i się zastanawiam co za debil to zorganizował w takiej formie w jakiej jest?!
Widzę kolumny pieszych idące w stronę Mościc i to jest czysta perfidia i złośliwość.
Podchodzi kolumna, ustawia się na 1maja i czeka. Nie wiem na co, w tym momencie policjant kierujący ruchem puszcza kilka smaochodow jadących z 1 mają w stronę Klikowej. I tyle. Potem znów idzie kolumna pieszych, kilka samochodów w poprzek i znów piesi.
Kolumny idą w takiej odległości że da się puścić między nimi ruch.

Wysłane z mojej budki telefonicznej
No to masz podobne odczucia co ja. Zablokowana Mościckiego i Szujskiego. Do tego zablokowali rondo na Klikowskiej bo część grup kierowana była na Klikową. W ten sposób zablokowali kilka ulic na raz.

ODPOWIEDZ