Dotacja dla RDN

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Dotacja dla RDN

Post autor: Goscinny »

Kilka dni temu na FB RDN pojawiła się informacja, że otrzymali dotację o wysokości 2 mln. złotych od (chyba) ministerstwa jakiegoś na realizację cyklu audycji radiowych. Teraz jej nie ma.
Niestety, nie mogę dzisiaj znaleźć takiej informacji - pomoże ktoś? Bo nie doczytałem o czym mają być te audycje i ile ma ich być.

Awatar użytkownika

gumini_0317
Archont
Posty: 768
Rejestracja: 16-12-2010, 12:52
Lokalizacja: zza Dunajca

Re: Dotacja dla RDN

Post autor: gumini_0317 »

O to chodzi?
https://rdn.pl/kategorie/audycje-forum- ... alopolska/

https://konkret24.tvn24.pl/polska/budze ... -st7400721

Nawet gdyby podzielili te 2,11 mln po równo to RDN Małopolska dostałoby ok 96 tys. Domyślam się, że Katolickie Radio Zamość wzięło większość kasy za realizację, a reszta dostała tylko za czas antenowy.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Dotacja dla RDN

Post autor: Goscinny »

O! Dzięki - nie wiem jakim cudem jak szukałem, to mi szukajka nie znalazła.
Mam nadzieję, że ich rozliczą co do złotówki, bo to jest taki chamski skok na państwową kasę.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Dotacja dla RDN

Post autor: LordRuthwen »

Ale czekaj, @Goscinny o co się rzucasz? Był grant, powstały z tego audycje, nie wnikam jakiej jakości, bo się domyślam. W warunkach rozliczenia mają pewnie, że muszą napisać skąd kasa. Wszystko się zgadza.Przykra prawda: jak nie rdn, to kto inny.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Dotacja dla RDN

Post autor: Goscinny »

Rzucam się o to, że rząd rozdawał kasę swoim stacjom radiowym za gównoaudycje w cenie super widowiska.
Daj mi 2 bańki, to ci zrobię 50 wywiadów z prezydentem miasta. I jeszcze ci pendrive dorzucę gratis.
2 miliony za kilka audycji? O to też się rzucam, bo to 2 miliony wyrzucone w błoto. I mam nadzieję, że ktoś za to beknie i to mocno. Niekoniecznie ktoś z RDN, bo sam bym taką kasę przytulił, ale za tego, co decydował o przyznaniu tak ogromnej kwoty.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Dotacja dla RDN

Post autor: LordRuthwen »

A dobra, bo nie doczytałem, że to byłą kasa dla diecezji a nie grant, w którym można było startować :)
To masz rację: kantem go! Kantem!

ODPOWIEDZ