Maszynka do mielenia kości - GDZIE?

Te co skaczą i fruwają. Te co zielone listki mają.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Maszynka do mielenia kości - GDZIE?

Post autor: ad2222 »

Chciałem założyć temat w ogłoszeniach, ale chyba lepiej będzie tutaj - czy ktoś nie wie gdzie w Tarnowie znajdę (pożyczę, zlecę usługę mielenia, kupię) maszynę do mielenia kości? Psa mam na diecie BARF, ale skubana trochę się leni, i całych kości nie chce jeść - chociaż to dla niej najlepsze jedzenie.
Wiem, że takie kościarki mają właściciele ferm lisów, ale niestety nie znam żadnego :(
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

W Woli Rzędzińskiej jest ferma lisów, na uboczu wsi. Wczoraj tam przejeżdżałem rowerem i nawet było słychać jak mielili. Panowie nie wyglądali jednak zbyt przyjaźnie, nie wiadomo co oni tam mielą? ;)


psychoultras
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 09-09-2010, 20:34

Post autor: psychoultras »

Lepiej nie mielić kości w maszynie gdzie mielą karmę dla lisów- często hodowcy mielą padlinę i nieprzebadane zwierzęta więc można zaraziś psa jakąś chorobą. Też mam psa na BARFie i jedynie rąbię mu siekierą co twardsze duże kości - resztę daję w całości.

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

jakby się nas więcej uzbierało, w sensie 'BARFowców', to można by się zrzucić na taką maszynkę...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


psychoultras
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 09-09-2010, 20:34

Post autor: psychoultras »

ad2222 pisze:jakby się nas więcej uzbierało, w sensie 'BARFowców', to można by się zrzucić na taką maszynkę...
Sam się zastanawiam nad zrobieniem firmy produkującej BARF w kostkach - tylko ilu jest BARFowców w naszej okolicy?

ODPOWIEDZ