Azyl dla zwierząt w Tarnowie

Te co skaczą i fruwają. Te co zielone listki mają.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
yoda
Prytan
Posty: 153
Rejestracja: 19-02-2010, 14:47

Azyl dla zwierząt w Tarnowie

Post autor: yoda »

Wchodząc na stronkę tarnowskiego AZYLU zauważyłam brak zdjęć w galeriach
( http://zsok.tarnow.pl/?psy-w-azylu,23 ), czy ktoś wie czemu tak jest? Pamiętam, że jeszcze wiosną były tam jakieś fotki...Bez tego nie ma co liczyć na zainteresowanie adopcją.


Czy jest ktoś na forum, kto miał do czynienia z tą dziwną instytucją, jaką jest tarnowski azyl ? Moje wrażenia z tamtego roku były co najmniej dziwne. Chociaż dopiero wizyta w krakowskim schronisku zakończyła się traumą.


hawana4
Prytan
Posty: 100
Rejestracja: 15-04-2010, 23:05
Lokalizacja: Grabówka

Post autor: hawana4 »

Akurat na tarnowski azyl nie ma co narzekać , nie jest przepełniony , psy są pod dobrą opieką .Wiem coś o tym bo często tam zaglądam , szukając psów pólnocy którym staram się pomagać z podobnymi do mnie "zaprzęgowcami".Pooglądaj telewizję lubnpoczytaj o schroniskach w Olkuszu , Bielsku , Kielcach .Włosy stają .To rzeżnie , nie schroniska .


interMAKS
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2011, 11:33
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Adoptuj zwierzaka!

Post autor: interMAKS »

Portal InterMAKS.pl proponuje użytkownikom nową zakładkę tematyczną - może uda się za pośrednictwem naszego serwisu znaleźć czworonogom nowych właścicieli.

ADOPTUJ ZWIERZAKA!

Jeżeli na Forum zaglądają szczęśliwi posiadacze czworonogów z azylu zachęcamy do krótkiego opisania zalet takiej przyjaźni w komentarzach do informacji lub przesłania wpisu na adres admin@intermaks.pl. Pozytywne przykłady jako zachęta dla naśladowców mile widziane :)


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

Szacunek dla was InterMAKS - świetny pomysł. Pomimo, że macie radio (dr)eska w logo, to zapunktowaliście u mnie.

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 743
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

A po Sylwestrowej zabawie, azyl przepełniony :cry: Może ktoś zechce adoptować jakiegoś zwierzaka?


kasiachrobak
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 24-11-2010, 07:13
Lokalizacja: TarnówĄ
Kontakt:

Akademia Bystrego Ciapka w Tarnowskim Azylu

Post autor: kasiachrobak »

http://ztarninowego.pl/oferta-akademia-bystrego-ciapka
Coraz lepiej się dzieje, zaczynamy z psiakami z azylu wychodzić na spacerki szkoleniowe, zapewniamy odpowiedni kontakt z człowiekiem szczególnie tym, które straciły zaufanie do ludzi...
Zróbcie porządki poświąteczne - mogą być używane i niepotrzebne już bezpieczne psie zabawki, smyczki, obróżki do szkolenia, miękkie smaczki, niezbędne w Akademii Bystrego Ciapka.
Zbiórka u mnie w szkole, Szkoła Podstawowa nr 9, 33-100 Tarnów, ul. Marii Dąbrowskiej 6, na hasło dla Kasi Chrobak. Dzięki!!!


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

Dobra akcja, szacunek.

ODPOWIEDZ