Smierdzacy Temat

Te co skaczą i fruwają. Te co zielone listki mają.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
dario7210
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 05-02-2011, 16:31

Smierdzacy Temat

Post autor: dario7210 »

Kiedy w koncu tarnowska administracja zajmie sie smierdzacym tematem jakim jest niewatpliwie robienie "gowna" przez pieski gdzie tylko popadnie za calkowitym pozwoleniem wlascicieli czworonoga,zwrocilem raz uwage panu ze moze by pozbieral to uslyszalem od niego kim jestem i kim jest moja matka i babci tez sie dostalo - uszy puchly!!! Skoro sa przepisy ze piesek sie zalatwia a wlasciciel sprzata to dlaczego to nie jest w tarnowie egzekwowane, po jaka cholere nam Straz Miejska skoro niema ich tam gdzie byc powinni, Musze przyznac ze wlasciciele tez maja pod gorke bo nawet jesli chcieliby sprzatac to znowu niema gdzie tej "psiej kupy"wyrzucic i co maja biegac po osiedlach i szukac smietnika -to wszystko jest chore.Moze ktos wreszcie cos konkretnego zrobi w tej sprawie bo jesli bedzie tak dalej to trzeba bedzie zmienic haslo reklamowe miasta z POLSKI BIEGUN CIEPLA NA POLSKI BIEGUN PSIEGO GOWNA!!!!!!!!

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Będę świnia:
. <- to jest kropka. Stawia się ją na końcu zdania.
, <- to jest przecinek. Stawia się go w różnych miejscach, ale na pewno nie na końcu zdania.

Na przyszłość: zanim wrzucisz post, przeczytaj go choć raz, bo tego co wrzuciłeś nie da się czytać.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

śmierdzący (językowo) post... ; )


Autor tematu
dario7210
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 05-02-2011, 16:31

Post autor: dario7210 »

Gościnny sam nazwales sie swinią , ...... tu mialobyc psie gowno i wyjasnienie jak wyglada ale mam wrazenie ze wiesz jak wyglada.(kropka) Skoro nic w temacie Cie nie zainteresowalo to zostaw swoje uwagi dla potomstwa.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A ja nie będę świnia, dostajesz warna za napisanie czegoś czego się nie da przeczytać, pisz po polsku.
A to, że się z zgadzam, to już inna historia.
Co do uwag Gościnnego, poczciwina ma za miękkie serce, żebyś dostał od niego warna, ja nie mam tej przypadłości. :) Ale on ma tu rację, pisz tak, żeby się to dało jakoś odczytać a nie jednym ciągiem.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ale on ma tu rację, pisz tak, żeby się to dało jakoś odczytać a nie jednym ciągiem.
W tym zdaniu brakuje przecinka ; )

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Kiedy w koncu tarnowska administracja zajmie sie smierdzacym tematem jakim jest niewatpliwie robienie "gowna" przez pieski gdzie tylko popadnie za calkowitym pozwoleniem wlascicieli czworonoga,zwrocilem raz uwage panu ze moze by pozbieral to uslyszalem od niego kim jestem i kim jest moja matka i babci tez sie dostalo - uszy puchly!!!
A w tym zdaniu?
dario7210 pisze:Skoro sa przepisy ze piesek sie zalatwia a wlasciciel sprzata to dlaczego to nie jest w tarnowie egzekwowane, po jaka cholere nam Straz Miejska skoro niema ich tam gdzie byc powinni, Musze przyznac ze wlasciciele tez maja pod gorke bo nawet jesli chcieliby sprzatac to znowu niema gdzie tej "psiej kupy"wyrzucic i co maja biegac po osiedlach i szukac smietnika -to wszystko jest chore.Moze ktos wreszcie cos konkretnego zrobi w tej sprawie bo jesli bedzie tak dalej to trzeba bedzie zmienic haslo reklamowe miasta z POLSKI BIEGUN CIEPLA NA POLSKI BIEGUN PSIEGO GOWNA!!!!!!!!
Albo w tym?

Jest drobna różnica, zauważ :)

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Kosze na śmieci są, więc jest gdzie wyrzucić nieczystość. W centrum miasta są nawet specjalne punkty na psią kupę wraz z pakietami do sprzątania. Najważniejsze aby właścicielowi pupilka chciało się posprzątać po swoim piesku! Chciało lub opłacało np. ze względu na nieunikniony mandat.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

BIGer, problem w tym, że jak zwrócisz takiemu uwagę, to zostaniesz zwyzywany, ja nie pozostaję dłużny takiemu i wywiązuje się pyskówka.

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

To ja kiedyś zrobiłem lepszy numer: gdy zwrócenie uwagi poskutkowało stekiem wyzwisk, wyciągnąłem z kieszeni chusteczkę zebrałem co piesek zostawił, zamach i poleciało. Faceta nie trafiłem (z wielkim brzuchem ale szybki był) - jego mina mnie usatysfakcjonowała.

Wyznaję zasadę - chcesz mieć pieska to masz też jego odchody.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

BIGer pisze:Faceta nie trafiłem (z wielkim brzuchem ale szybki był) - jego mina mnie usatysfakcjonowała.
hehehehe ;-) dobre (przecinek) chciałbym zobaczyć jego minę (kropka)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

A na zielonym kupek zbierac nie trzeba było jak miałem psa :) płacilo sie jakeis tam pieniadze doliczane do szynszu i chodzila osoba która sprzatała :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Autor tematu
dario7210
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 05-02-2011, 16:31

Post autor: dario7210 »

Szanowny panie Lord..... , po pierwsze ja nikogo nie zwyzywalem, Goscinny sam sie nazwal. Po drugie skoro upominasz sie o pisanie po polsku ,to nalezy pamietac ze dostac warna lub bana napewno nie jest po polsku. Faktem jest ze w moim pierwszym tekscie, troche mnie ponioslo i malo bylo przecinkow i kropek. Dostalem od Ciebie warna tylko dlatego ze , (widzac ilosc postow pod twoim nikiem)lubisz zaczepki i pyskówki.


P.S. Goscinny przepraszam ze ta wstawke ze sie sam nazwales, byla zbyteczna.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Dostalem od Ciebie warna tylko dlatego ze , (widzac ilosc postow pod twoim nikiem)lubisz zaczepki i pyskówki.
A kto nie ma postów ten mistrz ogłady i kultury :roll:

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Jakbym chciał się obrażać nas każdego który coś o mnie napisze złego, to od miesięcy byłbym w depresji :)

ODPOWIEDZ