Nowy sklep zoologiczny

Te co skaczą i fruwają. Te co zielone listki mają.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Nowy sklep zoologiczny

Post autor: sainte_nitouche »

Malo takich sklepow w miescie - wiec napisze o nowym, ulica Olejarska 2 (dawniej tam byl Optyk).
Uprzedzajac dzialania Admina - nie, nie mam udzialow w sklepie :P - jedynie co mnie z nimi laczy to to, ze kupilam tam zarcie dla chomika, poogladalam zywy towarek (bardzo ladny) i pogawedzilam z panem obslugujacym (moze nie tak ladny jak zwierzaczki, ale mily) :D
Oferta w ulotce sklepu zaczyna sie jak menu w dobrej restauracji - "raki, kraby, krewetki' - ale dalej juz jest normalnie

:mrgreen:


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Tez miałem okazje być w tej zoologii.Faktycznie sprzedawca miły i bardzo uprzejmy.
Nie wiem jak zazwyczaj,ale wtedy miał bardzo ładne rośliny.Takie z akwariów nie jak zazwyczaj w koszykach,które gniją za tydzień.
Gość mnie nawet trochę rozbawił :D Zapytał czy mógł bym częściej wpadać to będzie o czym pogadać.Nawet jak nie będę na kupnie jakichś gadżetów do akwarium.
Naprawdę sklepik z klimatem.

Też nic mnie nie łączy z tym sklepem.Po prostu chodzę i szuka po mieście dobrych zoo z klimatem jaki dawniej miały.Takich u nas jak na lekarstwo.Poza tym sklepem to chyba tylko ten na lwowskiej po schodkach w kamienicy trzyma jeszcze poziom. Ehh ....

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Wojtasek pisze:Poza tym sklepem to chyba tylko ten na lwowskiej po schodkach w kamienicy trzyma jeszcze poziom
Jeszcze na Krakowskiej w bramie, naprzeciw Świtu. Lubię tam robić zakupy, że nie wspomnę o tym, że np ryby są tańsze niż w Gemini.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

sybirak
Prytan
Posty: 270
Rejestracja: 17-02-2010, 16:51

Post autor: sybirak »

We wszystkich "galeryjnych" zoologiach ceny są wyższe niż w "normalnych".

PS. Ad. Zapomniałeś napisać, tak jak poprzednicy, że nic Cie nie łączy z tym sklepem (chyba, że łączy) :)
Spór nauki z religią zakończył się z chwilą zamontowania pierwszego piorunochronu w kościele.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

sybirak, pewnie, że łączy - robię tam zakupy.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Czy u nas w mieście,lub jego okolicach znajduje się jakaś hurtownia zoologiczna?
Mam tu na myśli taką w której śmiało można zaopatrzyć sklep.
Nie jakaś tam pseudo hurtownia co jest niedaleko hotelu tarnova.
Będę wdzięczny za jakieś info dot.lokalizacji,asortymentu itp. :mrgreen:


petr
Prytan
Posty: 245
Rejestracja: 18-09-2009, 09:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: petr »

Z tego co wiem to nie bardzo. W czasach kiedy mój kolego prowadził zoologię to co czwartek naginał do Łodzi na giełdę i tam się zaopatrywał. Chyba, że coś powstało a ja nie wiem.
pozdrawiam
petr


SHW99
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 31-05-2011, 11:57

Post autor: SHW99 »

wracając do pierwotnie poruszonego tematu co do nowego sklepu w mieście to w powyższej zoologii dostępne są też artykuły wędkarskie, widziałem jak dzisiaj rozpakowywał się dostawca, ciekaw jestem jak on to wszystko tam pomieści :D
czy ja mogę wrzucić tutaj ulotkę tego sklepu czy lepiej tego nie robić?
trust_no_1

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

możesz :) Czemu miałbyś nie móc :)
Ty nie przyszedłeś i nie powiedziałeś, że cudowny sklep jedyny taki w mieście i wszyscy powinni tam pójść :)


SHW99
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 31-05-2011, 11:57

Post autor: SHW99 »

no to wrzucam, tylko żeby nie było że to jakaś reklama czy coś tam ...
w żaden sposób nie jestem spokrewniony, spowinowacony czy w jakikolwiek inny sposób powiązany z tym sklepem ani jego właścicielem :mrgreen: Obrazek
trust_no_1

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

A mogę sobie wydrukować tę ulotkę, żeby dostać 10% rabatu? 8)


SHW99
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 31-05-2011, 11:57

Post autor: SHW99 »

pytaj właściciela, numer masz
trust_no_1

ODPOWIEDZ