Szukam dobrego weterynarza

Te co skaczą i fruwają. Te co zielone listki mają.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
lula28
Obywatel
Posty: 88
Rejestracja: 04-01-2010, 23:40
Lokalizacja: centrum

Szukam dobrego weterynarza

Post autor: lula28 »

Witam ,szukam namiarów na dobrego i w przystępnych cenach weterynarza z Tarnowa .
Zamieszkał z nami goldek ma teraz 3 mieś i czeka go ostatnie szczepienie .Może ktoś z Was zna dobrego weta lub ma goldka i z nim chodzi to prosiłabym o namiary i opinie .Pozdrawiam i dziękuję .

A to nasz Bonus:
Załączniki
Z1116811 [1024x768] [1024x768].jpg


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

To ja też się przyłączam do pytania. Potrzebuje wykastrować swojego psa w rozsądnej cenie.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Oś Zielone kolo bloku 23. Przyjmuje tam trójka weterynarzy bardzo dobrych, zabiegi w rozsądnych cenach.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

ze mnie nigdy nie zdarł weterynarz na słonecznej od strony osiedla poza tym mają tam dobre podejście do zwierzaków

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

powtórzę za Beaverem - Oś. Zielone, świetni młodzi lekarze budzący (mimo oczywistego strachu) zaufanie w zwierzakach. Mój sierściuch w drzwiach oczywiście dostaje ostrego pietra i cały się trzęsie ale na stole jak go vet zaczyna obsługiwać to od razu spokój - nie wiem jak to robią ale podejrzewam, że po prostu lubią zwierzaki
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

halford pisze:To ja też się przyłączam do pytania. Potrzebuje wykastrować swojego psa w rozsądnej cenie.
Nie wiem ile biorą za taki zabieg inne przychodnie weterynaryjne, ale wiem że lek. wet. Jarosław Cira /ul. Sucharskiego - oś. koszyckie/ wycenia taki zabieg na 280 zł.
Oczywiście nie można tego robić przychodząc prosto z ulicy. Trzeba się wcześniej umówić i przygotować wstępnie "samca" do zabiegu.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


VIOLA
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 26-09-2010, 11:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: VIOLA »

Polecam Przychodnie na Zielonym

http://www.nazielonym.com.pl/

dr. Darek Kwaśniewicz to najlepszy chirurg w mieście. Trzeba umawiać się na planowany zabieg. W nagłych przypadkach są zawsze do dyspozycji. Ceny przystępne, kolejki coraz dłuższe. Nowa, przestronna duża poczekalnia.
Polecam serdecznie - nigdy się nie zawiodłam.


TomekN
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 01-03-2011, 22:14

Post autor: TomekN »

Również polecam weterynarza na os. Zielonym, fachowo podchodzą do swojej pracy.
http://www.kpt.jun.pl/ - tarnowskie forum o komunikacji zbiorowej

Awatar użytkownika

Nunuss
Obywatel
Posty: 86
Rejestracja: 22-07-2011, 15:29
Lokalizacja: Tarnów / Zalasowa

Post autor: Nunuss »

Ja polecam świetnego weterynarza który ma swój gabinet na Sucharskiego 36, pan Jarosław Cira - nie wiem jak cenowo bo się nie orientuje ponieważ od 7 lat tylko do niego jeżdzę ze swoim pieskiem, ale gość jest super, POLECAM!
Live the life you love, and love the life you live Ą


Bastekxyz
Archont
Posty: 935
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Również polecam Cirę, serwisuję tam moją kotkę i zawsze wszystko pięknie ładnie :)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

suraiw pisze:
halford pisze:To ja też się przyłączam do pytania. Potrzebuje wykastrować swojego psa w rozsądnej cenie.
Nie wiem ile biorą za taki zabieg inne przychodnie weterynaryjne, ale wiem że lek. wet. Jarosław Cira /ul. Sucharskiego - oś. koszyckie/ wycenia taki zabieg na 280 zł.
Oczywiście nie można tego robić przychodząc prosto z ulicy. Trzeba się wcześniej umówić i przygotować wstępnie "samca" do zabiegu.
No to powiem, że trochę drogo. Na Zielonym 150 zł sobie liczą. Jutro będzie cięcie.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Post pod postem ale nie mogę już edytować.

Ostatecznie jednak nie skorzystałem z weterynarza na Zielonym. Znajoma poleciła Łukasza Kutę:

http://tupalo.com/pl/wola-rz%C4%99dzi%C ... z-lecznica

Super gość, a do tego tani bo za kastracje zapłaciłem 120 zł.

ODPOWIEDZ